Dziś, tak jak dawniej, św. Antoni kocha i współczuje. Czeka, byśmy zwierzyli się mu ze swych kłopotów - zarówno wielkich jak i małych. Także dziś chce nam ulżyć w cierpieniu, chce wstawiać się u Boga za tymi, którzy szukają pracy, czekają na uzdrowienie, tęsknią za pokojem serca i umysłu, proszą o odwagę, chcą do końca zaufać Bogu, pragną szczerej spowiedzi lub wypatrują jakiejkolwiek innej pomocy.

 

Ofiara, jałmużna lub modlitwa.

Intencje do Świętego Antoniego. Czasem jednak pytasz się czytelniku naszej strony internetowej, czy warto tu je zamieszczać? - na pewno tak, świadczy o tym co tygodniowa ilość zamieszczanych próśb. Nie jesteś sam w tym doświadczeniu, a zwróć uwagę, że coraz więcej tu podziękowań. Co robimy z tymi intencjami? Otóż staramy się wszystkie odczytywać w każdy wtorek na początku Mszy św. o godz. 18.00, a później modlimy się przez wstawiennictwo Świętego z Padwy o ich wysłuchanie.

Czasem w skrzynce spotykamy zapytanie jak przesłać ofiary na tę Mszę św.? Nic prostszego, w każdym kościele jest zapewne skarbonka św. Antoniego na chleb dla najbiedniejszych parafian. Tam można składać ofiary. Święty sobie poradzi i przekaże je najbardziej potrzebującym. Dla nas to więc bez znaczenia, że piszesz modlitwę ze swojej rodzinnej miejscowości czy z aktualnego miejsca pobytu, a my w Gorzowie Wielkopolskim modlimy się w tej intencji. Ofiarę możesz złożyć w swojej parafii czy bezpośrednio przekazać potrzebującemu człowiekowi. Jeśli natomiast są trudności finansowe, że i na ofiarę pieniężną Ciebie nie stać, to zrób "dobry uczynek" - pomóż potrzebującym czynem lub modlitwa. Przecież uczy nas Pan Bóg, że współpracujemy z Nim poprzez modlitwę, ofiarę lub jałmużnę.

O. Henryk Cieniuch (OFMCap.) Proboszcz


Imię:
Miejscowość:

(z uwagi na bezpieczeństwo proszę nie podawać adresów e-mail)
Twoja intencja:

Liczba wszystkich wpisów: 1349

Przejdź do strony:
02-07-2015 15:43 ~ Agnieszka (Opole)
Święty Antoni, za Twoim pośrednictwem chciałam Cię prosić o dary zdrowia dla mnie i dla mojej rodziny. Pomóż mi podnieść się z choroby, która trawi moje ciało i duszę. Proszę o zdrowie dla bliskich, córki, męża, rodziców. W intencji przyjaciół, proszę o pomoc, aby trudna sytuacja, w której się znaleźli umocniła ich i wyniosła. Aby dobro stanęło ponad złem, które nęka i niszczy im życie. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tej trudnej sytuacji, bo nie ma nadziei w niczym, tylko w Panu Naszym. Proszę o łaskę uzdrowienia dla Marcina.Wyproś łaski dla nas wszystkich, aby cierpienie, którego doświadczamy znalazło szczęśliwe zakończenie i aby przyszła tak potrzeba ulga i ukojenie duszy i ciała.
02-07-2015 08:39 ~ A (Kraków)
Wlej w nasze serca nadzieje na lepsze jutro, aby syn zaliczył pozytywnie wszystkie przedmioty w pierwszym terminie, aby mąż znalazł dobrą pracę.Czuwaj nad nim ,jutro rozmowa kwalifikacyjna ,aby była skuteczna i zakończyła się zatrudnieniem męża .Ja już nie mam sił do wszystkich problemów materialnych i duchowych.Staram się ,ale zaczyna mnie to przerastać.Błagam CIę św. Antoni znajdź dla nas lepsze jutro.Módl się za nami.Daj nam zdrowie.Mojemu dziecku szczęście w życiu osobistym, cudowną odwzajemnioną miłość.i szczęście zawodowe.
01-07-2015 22:51 ~ paweł (szczecin)
Szczęść Boże ! Proszę o modlitwe za Grażynę o uzdrowienie z ciężkiej choroby, a jak nie to o szczęśliwą godziną śmierci, nawrócenie, oto żeby się dobrze wyspowiadała (jest nie praktykująca), Proszę też o modlitwe za Karolinę o powrót do Kościoła. Bóg Zapłać !
01-07-2015 20:17 ~ Anna i Cezary (s-ka)
Prosimy o zdrowie, prawidłowy rozwój poczętego potomstwa, aby podejrzewana wada okazała się nieistniejącą, a maleństwo mogło zdrowe i szczęśliwie się urodzić oraz żyć w zdrowiu i radości. Prosimy również o potrzebne łąski dla naszej Rodziny, zdrowie i mądrość w rozwiązywaniu problemów .
01-07-2015 15:57 ~ Anna (Łomianki)
Proszę Cię św.Antoni uwolnij mnie z toksycznego związku. Proszę o nawrócenie i uwolnienie z nałogów dla Tomasza.
01-07-2015 15:55 ~ Anna (Łomianki)
Dziękuję Ci święty Antoni za pracę.Proszę o łaskę znalezienia dobrego męża .Proszę Cię o łaskę głębokiej modlitwy.
01-07-2015 07:20 ~ Joanna (kraków)
Prosze błagam z serca płynace intencje o moją rodzinę ,a by mąż znalazł pracę ,jeszcze mam nadzieję na Twoją pomoc,Błagam o syna aby zaliczył i zdał sesje w pierwszym terminie,aby pan bóg go natchnął i oświecił na dzisiejszym kolokwium i dzisiejszym zaliczeniu -błagam ,juz brak mi sił i slów .Jedyna nadzieja w Tobie .nie odbieraj nam jej. Prosze o wiarę ,że jeszcze nie wszystko stracone ,że moze byc lepiej.
01-07-2015 00:15 ~ Kasia (Kraków)
Sw. Antoni,Pozwól mi znaleźć miłość do rzeczy i ludzi - jeszcze lepszą pracę, która byłaby moją pasją i dobrego męża, który byłby przyjacielem i wsparciem, ale również osobą kochającą życie i doceniającą Boskie dary. Pozwól aby doświadczenia życiowe nie pozwoliły na utratę wiary i nadziei oraz zgorzknienie.
30-06-2015 20:33 ~ Marcin (Nowy Sącz)
Niech będzie uwielbiony Bóg w swoich Aniołach i swoich Świętych. Niech będzie uwielbione Najświętsze Serce Jezusowe.
30-06-2015 15:43 ~ Stanislaw (Skwierzyna)
Proszę o modlitwę za Marzenkę aby Duch Święty dobrze ją pokierował aby mogła dostrzegać dobre rzeczy które zapoczątkowała Sw Antoni polecam Ci w opiekę Marzenkę i modlitwie wszystkim . Bóg zapłąć wszystkim
30-06-2015 15:13 ~ Weronika (Lublin)
Święty Antoni,wyproś mi u Boga łaskę znalezienia dobrej pracy i naprawienia relacji z Marcinem.
30-06-2015 14:51 ~ ania (krakow)
Sw. Antoni prosze o łaskę dobrego męża dla Anny i Malgorzaty, Laske nawrocenia dla Tomasza, Paskala i Malgorzaty
30-06-2015 13:49 ~ JOANNA (KRAKÓW)
PROSZE O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA NASZEJ RODZINY W TYCH NERWOWYCH CHWILACH ,O ZNALEZIENIE SZCZESCIA OSOBISTEGO I ZAWODOWEGO W ZYCIU MOJEGO SYNA,O ZNALEZIENIE PRACY PRZEZ MOJEGO MĘŻA O WLANIE OTUCHY I WIARY W NASZE SERCA. MÓDL SIE ZA NAMI.ZA MOJE DZIECKO,KTÓRE ZALICZA BARDZO TRUDNE PRZEDMIOTY TECHNICZNE ,ABY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE PYTANIA ,NA KTÓRE ZNA WYCZERPUJĄCĄ ODPOWIEDŹ. MÓDL SIE ZA NAMI.BŁAGAM O POZYTYWNE WYNIKI EGZAMINÓW I ZALICZEŃ DLA SYNA I POZYTYWNE WYNIKI ROZMÓW KWALIFIKACYJNYCH MOJEGO MĘŻA.TAK TRUDNO UTRZYMAĆ CAŁA RODZINĘ.ZATROSKANA MAMA
30-06-2015 12:17 ~ Maria (M)
Kochany Swiety Antoni prosze Cie o blogoslawienstwo dla mnie i dla domownikow i laske we wszystkich naszych potrzebach,a zwlaszcza zdrowotnych,zawodowych,uczelnianych,osobistych.Jak tez obron naas od zasadzek nieprzyjaciol widzialnych i niewidzialnych i prowadz bezpieczna droga.Bog zaplac za modlitwe i za laski otrzymane.
30-06-2015 12:10 ~ cz. (L)
Swiety Antoni prosze Cie o pomyslnosc w waznej sprawie dla syna oraz prosze Cie o dobra,stala prace dla Ryszarda,Jerzego,Lukasza,GrzegorzaRoberta.Zawierzam tez pomyslne roztrzygniecie ich i moich oraz Marcina spraw mieszkaniowych.Prosze Cie natchnij i spraw,by Anna,by uczyla sie w miejscu zamieszkania.Za otrzymane laski dla mnie i dla rodziny bardzo dziekuje.
30-06-2015 11:48 ~ edyta (rz)
Sw Antoni dziękuję za opiekę proszę o łaskę uzdrowienia z oponiaka mozgu dla mnie i dla mojej babci z choroby nowotworowej. Jezu ufam Tobie.
30-06-2015 11:40 ~ Jan (Wieruszów)
Św. Antoni wstawiaj się u Pana Boga o obfite błogosławieństwo we ważnej sprawie dla Nataszy, Michała i Jana.
30-06-2015 08:26 ~ ciocia (pl)
Św. Antoni proszę dopomóż mojej cheśnicy aby wybrała dobry kierunek studiów i dostała się. Proszę.
30-06-2015 08:24 ~ CZCICIELKA (b)
Świety Antoni dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę nad moja rodziną. Proszę o zdrowie , zgodę i dary Ducha Świętego dla moich bliskich.
30-06-2015 00:16 ~ Dorota (N.)
Św. Antoni proszę pomóż mi i Dawidowi w nowym miejscu, błogosław naszym sprawom, aby wszystko dobrze się ułożyło. Podziękuj Bogu za łaski, którymi nas obdarzył. Dziekuję Tobie św. Antoni za opiekę i pomoc.
29-06-2015 23:44 ~ Anna (Łomianki)
Święty Antoni tak bardzo chciałabym już wyjść za mąż.Proszę Cię o taką łaskę.Dziękuję ,za Twoje wstawiennictwo i że zawsze mnie wysłuchujesz.
29-06-2015 20:06 ~ Siostra (Warszawa)
Święty Antoni proszę o wstawiennictwo i modlitwę za Annę i Łukasza, by stworzyli związek oparty na miłości, pełny zaufania i poszanowania.Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy dla Anny odwrócenie losu na lepsze, szczęście, zdrowie, mądrość, rozum od złego zachowaj Boże.Siostra Elżbieta
29-06-2015 15:01 ~ Agnieszka (Sosnowiec)
Dziękuję Ci gorąco Święty Antoni za wszystkie łaski, które otrzymałam za Twoim pośrednictwem. Szczególnie jestem wdzięczna za pomoc w trakcie zdawania trudnego egzaminu z różniczek. Jeszcze na wrzesień zostały mi egzaminy z prawdopodobieństwa i algebry. Dlatego nadal proszę o wstawiennictwo do Pana Boga i wyproszenie darów Ducha Świętego na czas nauki. Proszę o mądrość życiową, więcej chęci do nauki oraz zdolności. Ufam, że z Twoją pomocą mój kochany Patronie pomyślnie zdam zaległe egzaminy. Proszę też o opiekę na czas wakacji abym była otoczona przyjaznymi ludźmi, praktykującymi katolikami. Wdzięczna Agnieszka.
29-06-2015 13:15 ~ Witold (Pomorskie)
Św.Antoni prosze o znalezienie dobrej pracy dla mnie i mojej źony. Bóg zapłać.
29-06-2015 13:10 ~ Kalina (Pomorskie)
Św.Antoni prosze cie o znalezienie dobrego mieszkania,takiego juź na stałe,tak bardzo prosze. Bóg zaplac.
29-06-2015 11:40 ~ A (A)
ZA MOJE DZIECKO I JEGO PRZECIWNOŚCI LOSU ,BŁAGAM O ZDANIE EGZAMINÓW ZALICZENIE PRZEDMIOTÓW. MÓDL SIĘ ZA NAMI
29-06-2015 09:55 ~ jadwiga (łuków)
Św. Antoni, wszystkie moje poprzednie prośby zostały wysłuchane. Z wielką radością Ci za to dziękowałam. Umocniałeś mnie w przekonaniu że warto wierzyć!!!! Dzisiaj błagam Cię jako matka o ustabilizowaną sytuację w pracy u synów. Jeden stracił pracę, a obecna propozycja jest pracą nie pewną. Drugi syn ma kłopoty innej natury, żle układa mu się współpraca z notablami miasta. Kłopoty stresują i niszczą synów, więc błagam Cię św. Antoni chroń ich i wybaw z kłopotów. Jako babcia proszę o zdrowie psychiczne i fizyczne dla moich wnuków, które bardzo kocham. O zdrowie i sczęście w całej rodzinie - Twoja sługa
29-06-2015 09:28 ~ Antoni (Międzyrzec)
Jesteś św. Antoni moim powiernikiem i patronem, nigdy Cię nie błagałem o wstawiennictwo za mnie do Pana Boga, Dzisiaj jestem po udarze, mam trudności finansowe - kredyt i groźba utraty pracy. Pomóż mi Sw. PATRONIE w rozwiązaniu moich problemów. W rodzinie też mam sytuację nieciekawą, Choroby członków rodziny. Nie mogę już sobie dać z tym wszystkim rady, więc jeszcze raz błagam o wstawiennictwo za mną do Boga i Twoją dalszą opiekę. Dziękuję serdecznie - ANTONI
29-06-2015 07:20 ~ A (A)
MÓDL SIE ZA NAMI O ZNALEZIENIE SZCZĘŚCIA ,PRACY ZGODY W RODZINIE ,ZDROWIA.O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA SYNA POMOC W ZALICZENIACH I EGZAMINACH. O SZCZĘŚCIE W ŻYCIU OSOBISTYM I ZAWODOWYM.MÓDL SIE ZA NAMI.
28-06-2015 23:23 ~ Ola (Polska)
Święty Antoni. Dziękuję za wszystkie łaski, które otrzymałam za Twoim wstawiennictwem. Tyle razy mi pomogłeś i tym razem w Tobie cała moja nadzieja. Święty Antoni. Pomódl się za mojego Tatę. Dziś znów pojechał w ciężkim stanie do szpitala. Pomóż Mu wyzdrowieć i jeszcze długo cieszyć się życiem. Pomóż mi także rzucić palenie, bo martwię się o swoje zdrowie. Bóg zapłać.
28-06-2015 20:14 ~ Student (Kraków)
Św. Antoni,proszę o pomoc w zaliczeniu dwóch trudnych wiadomych egzaminów. Proszę Cię o wsparcie.
28-06-2015 18:44 ~ Barbara (O.)
Św. Antoni, dziękuję Ci za wszystkie łaski, które otrzymałam za Twoim pośrednictwem u Boga.Proszę pokornie o dobrego męża i pomoc w przemianie życia dla mojego brata - Tomka.
28-06-2015 18:14 ~ Małgorzata (Lub.)
Sw.Antoni,dziękuję za wszelkie wysłuchane łaski, za Twą przyczyną proszę o zdrowie ,pokorę,roztropność,o dar wiary dla moich dzieci.Proszę o siły dla siebie, powstrzymanie moich chorób, o zdrowie dla bliskich,o uzdrowienie siostry z choroby psychicznej. Prosze także o zgodę,miłośc w domu,rodzinie, o pokój na świecie. Za wszystko serdecznie dziękuję.Bóg zapłać
28-06-2015 16:10 ~ halina (RZESZÓW)
Święty Antoni polecam Ci pożycie małżeńskie Elżbiety wychowałam, ją wykształciłam tyle więcej nie mam siły nie będę robić dobrego dnia jej łakomemu mężowi kraść nie będę aby mu było dość alkoholu też nie będę pić. Prowadz Ją przez życie i jej dziecko ,
28-06-2015 15:53 ~ Elżbieta (Warszawa)
Święty Antoni proszę o wstawiennictwo ukończenia pracy mgr której napisanie przekładam od lat. Bądź moją opoką kiedy zły duch podpowiada mi, że dana sprawa nie ucieknie i mogę zrobić przerwę na \"5 min:. Nie chcę aby te 5 minut zamieniało się w kolejne 5 dni, tygodnie, lata.
28-06-2015 15:52 ~ Ela (Warszawa)
Proszę o wstawiennictwo i modlitwę za Filipa i Elżbietę, by stworzyli piękny związek oparty na miłości, pełny zaufania i poszanowania.
28-06-2015 15:50 ~ Barbara (Warszawa)
Dziękuję Ci z całego serca, że postawiłaś na mej życiowej drodze Oskara. Tak po prostu wypełnił całe moje życie, stał się moim najlepszym przyjacielem, najbliższą mi osobą. Nie szukałam miłości ale niechcący ją znalazłam. Proszę Cię, pozwól nam się wzajemnie odnaleźć, daj jemu i mnie siłę by być razem. Jestem gotowa kochać go, być przy nim, we wszystkim go wspierać.
28-06-2015 15:49 ~ Córka (Warszawa)
Boże proszę Cię o zdrowie mojego taty aby był z nami jak najdłużej. Aby mógł być w pełni sprawny i mógł doczekać się ślubu obu córek.
28-06-2015 15:48 ~ Siostra (Warszawa)
Proszę o zgodę i miłość w domu, pogodzenie z negatywnymi wspomnieniami z przeszłości dla sióstr Ani i Eli.
28-06-2015 15:48 ~ Koleżanka (Warszawa)
Święty Antoni proszę o uzdrowienie Adama - męża mojej przyjaciółki chorego na raka. Dla mojej koleżanki Justyny o szczęśliwą operację uszu oraz by badania cytologiczne okazały się nie rakowe. Również proszę o możliwość leczenia biologicznego mojej koleżanki z pracy Moniki, której rokowania lekarzy nie dają szansy na leczenie farmakologiczne.
28-06-2015 15:39 ~ halina (rzeszów)
Święty Antoni proszę Cię o ducha zgody w rodzinie .
28-06-2015 10:52 ~ Elżbieta (Warszawa)
Święty Antoni proszę o dobrego mężczyznę, z którym założę szczęśliwą rodzinę. Pokieruj też moim życiem aby w końcu nabrało sensu. Dziękuję.
28-06-2015 10:30 ~ ... (ww)
zeby Michał nei wybral iinej kobiety jesli mnie kocha
28-06-2015 10:29 ~ ... (ww)
Opiekuj sie michałem i drogimi mi ludzmi. Sparw by Paulina nie miała wiecej takich sytuacji, daj mi Michała zobaczyc pzrdw wakacjami jeszcze. O narócenie dla barta, prace dla taty, zgode w rodzinei, Za siostr zakonnaz mojej Parafii, która ucierpiała w wypadku, o powrót do zdrowia, za Ojczzne i za Prezydenta Elekta i jego rodzine, Dzieki za pokój serca
28-06-2015 10:26 ~ ... (Ww)
Św. Antoni! Chwalebny Cudotwórco! Dziękuję Ci za wysłuchanie wszystkich moich próśb, jakie do Ciebie zanoszę. Ufam w Twoje potężne wstawiennictwo u Boga. Dziękuję za odzyskanie ważnych dokumentów Pauliny, paszportu, karty kredytowej, dokumentu dla obcokrajowców, biletu autobusowego, dziękjuję za cud! Proszę pomóż mi wyjasnić wazna dla mnie sparwę, by Michał, którego kocham całym sercem, się odezwał, by się odważył powiedziec mi co sie stało, by powiedził mi co czuje i myśli, by nie był an mnie zły, nie myslał że mam kogoś innego, pomóż mi sw. Antoni znależć do niego drogę, drogę do jego serca, spraw by nasze serca na nowo sie spotkały, by on nie szukał innych kobiet, by Bóg nas złączył duchowo a potem Swiętym Węzłem Małżeńskim, byśmu stoworzyli wspaniał rodzine, odmien jego serce. Proszę Cię by kobieta, która go nachodzi w pracy już do niego nie przychodziła, by zostawiła go w spokoju, by on nie wybrał innej jesli mnie kocha, n=odnów Boże naszą wieź, daj mi go poznac. Pomoz dokonczy c studia i skoczyc parce inz. Wybaw Michała z wszelkich klopotów, chrón go przed pokusami, atakami zła, strzez jego czystosci i niewinnosci. Sparw by na uczelnni zapanował spkój, by michał mógł normalnie pracowac, by wypoczął, dziekuje ze mogła gom zobaczyc, prosze o to by zechciał ze ,na porozmawiac, by sie wsyzrtkow yajsaniło, by Miłosc zwyciezyła, by nie mogli go zmłamac, by na nowo wniósł modle do sali i robił to co kocha.
27-06-2015 22:33 ~ Basia (lUBUSKIE)
Świety Antoni proszę Cię o siły do życia i o zdrowie. Proszę również o mądrość i pomoc w zdaniu egzaminu na studia.
27-06-2015 17:54 ~ Ewelina (Lublin)
Św. Antoni proszę Cię z cełego serca byś pomógł Maciejowi w znalezieniu pracy i odzyskaniu pokoju serca.
27-06-2015 12:45 ~ Baia (lubuskie)
Proszę o modlitwę w intencji mamy, o zdrowie dla niej, mama jest bardzo potrzebna, do życia dla dzieci. Proszę również o wstawiennictwo dla mojej córki, o jej nawrócenie, przyjęcie do szkoły i błogosławieństwo dla niej. Swiety Antoni błagam o siły do życia, o zdrowie i zdanie egzaminów na ukochane studia, błagam wysłuchaj mej prośby.
26-06-2015 20:55 ~ matka (Polska)
Proszę o modlitwę w intencji Tomasza,o zdrowie, o Boże błogosławieństwo na każdy dzień.
26-06-2015 19:10 ~ Ewelina (Lublin)
Proszę o pomoc w znalezieniu pracy d;a Macieja.
26-06-2015 12:55 ~ Małgorzata (Lub.)
Sw.Antoni,dziękuję za wysłuchane prośby, proszę nieustannie o łaskę zdrowia,pokory,roztropności, daru wiary dla moich dzieci.Proszę o siły i radośc w sercu dla siebie, o łaskę zdrowia dla bliskich,wzajemną miłość,zgodę w rodzinach,oraz o pokój na swicie. Bóg zapłać
26-06-2015 10:40 ~ J (Gorzów)
Proszę o pomoc
25-06-2015 13:04 ~ Małgorzata (Lub.)
Sw.Antoni,dziękuję za wszelkie wysłuchane łaski, proszę nieustannie o zdrowie, pokorę dar wiary, wszelkie potrzebne łaki dla moich dzieci,dla siebie,bliskich. Proszę o szczęsliwe rozwiązanie trudnych urzędowych spraw, o wzajemną zgodę i zrozumienie w domu,rodzinie,oraz o pokój na swiecie. Bóg wielki zapłać
25-06-2015 12:28 ~ Małgorzata (Przemyśl)
Święty Antoni dziękuję za dotychczas otrzymane łaski, proszę Cię o pomoc w potrzebach, wszelkie potrzebne łaski dla mojej siostrzenicy Magdaleny - opiekę Bożą na każdy dzień , dary Ducha św. , łaskę zdrowia, pomyślne zaliczenie sesji egzaminacyjnej . Proszę o opiekę Bożą i łaskę zdrowia dla jej rodziców i jej synka.Powierzam Ci wszystkie trudne sprawy naszej rodziny ,prosząc by pozytywnie się rozwiązały.
25-06-2015 12:23 ~ Agnieszka (warszawa)
Proszę o modlitwę za mnie o DAR żywej, charyzmatycznej wiary, poznanie prawdy i kłamstwa w moim życiu i o dary ducha świętego,o Bożą mądrość i miłość dziękuje
24-06-2015 19:07 ~ Maria (Nowy Wiśnicz)
Ukochany święty Antoni - jutro tj.25 czerwca mam badanie tomografiikomputerowej miednicy małej - proszę Cię o pomyślny i dobry wynikktóry uchroni mnie przed operacją.Błagam Cię RATUJ!Twój wizerunek wisi u mnie w sypialni i jesteś codziennie wspominanyw moich modlitwach.Proszę pomóż mi Kochany mój Wielki Święty Antoni.
24-06-2015 18:42 ~ Gosia (lub)
Sw.Antoni,dziękuję za wszelkie wysłuchane łaski. Proszę pokornie o dalsze, proszę o łaskę zdrowia,roztropności,dar wiary dla moich dzieci. Proszę prowadż je właściwą droga. Sw.Antoni, proszę o zdrowie i siły dla siebie,dla bliskich,oraz wszystkich chorych. Proszę o wzajemne zrozumienie,zgodę w domu,rodzinie,a także o pokój na swiecie. Powierzam wszystkie trudne sprawy,prosząc by szczęśliwie się rozwiązały. Serdeczny Bóg zapłać
24-06-2015 11:59 ~ CZCICIELKA (lubelskie)
Święty Antoni proszę o pomoc w wyjściu z nałogu pijaństwa męża.
24-06-2015 11:58 ~ CZCICIELKA (lubelskie)
Święty Antoni proszę o pomoc dla syna Wojciecha . Spraw aby dostał pracę o która się stara i aby w życiu osobistym wszystko ułożyło się pomyślnie. Proszę pomóż mu.
24-06-2015 11:55 ~ Halina (b)
Święty Antoni proszę o zdrowie dla mnie całej mojej rodziny. Błagam pomóż mi.
24-06-2015 11:07 ~ Joanna (Opole)
Proszę Cię Św. Antoni wstaw się u Boga o łaskę nawrócenia Leona
24-06-2015 11:06 ~ Joanna (Opole)
Proszę Cię Św. Antoni wstaw się u Boga o łaskę nawrócenia Leona
24-06-2015 08:32 ~ wierna (pl)
Św. Antoni proszę dopomóz mojej siostrze.
23-06-2015 20:02 ~ Basia (z)
Św.Antoni wyproś mi u Boga łaskę znalezienia godnej pracy oraz dar miłości małżeńskiej.
23-06-2015 19:22 ~ Agnieszka (Sosnowiec)
Święty Antoni mój kochany Patronie proszę Cię pokornie o pomoc. Czekają mnie trudne egzaminy zaliczeniowe na uczelni. Materiału do nauczenia jest bardzo dużo a ja nie mam dobrej pamięci i jestem przeciętnie zdolna. Dlatego proszę o wstawiennictwo do Pana Boga i wyproszenie darów Ducha Świętego na czas nauki i pisania wymaganych egzaminów. Proszę o więcej zdolności, łatwości uczenia się i więcej motywacji abym pomyślnie zdała letni semestr. Wdzięczna Agnieszka .
23-06-2015 18:41 ~ Aldona (Gorzow)
ŚwiętyAnoni,dziękujęza Twoją ojcowską opiekę nad moją rodziną i Katarzyną.Proszę o dalszą opiekę,o łakę zdrowia dla mojego Tatusia Ryszarda i Mamusi Bronisławy.Nie opuszczaj nas!!!!!
Przejdź do strony: