Dziś, tak jak dawniej, św. Antoni kocha i współczuje. Czeka, byśmy zwierzyli się mu ze swych kłopotów - zarówno wielkich jak i małych. Także dziś chce nam ulżyć w cierpieniu, chce wstawiać się u Boga za tymi, którzy szukają pracy, czekają na uzdrowienie, tęsknią za pokojem serca i umysłu, proszą o odwagę, chcą do końca zaufać Bogu, pragną szczerej spowiedzi lub wypatrują jakiejkolwiek innej pomocy.

 

Ofiara, jałmużna lub modlitwa.

Intencje do Świętego Antoniego. Czasem jednak pytasz się czytelniku naszej strony internetowej, czy warto tu je zamieszczać? - na pewno tak, świadczy o tym co tygodniowa ilość zamieszczanych próśb. Nie jesteś sam w tym doświadczeniu, a zwróć uwagę, że coraz więcej tu podziękowań. Co robimy z tymi intencjami? Otóż staramy się wszystkie odczytywać w każdy wtorek na początku Mszy św. o godz. 18.00, a później modlimy się przez wstawiennictwo Świętego z Padwy o ich wysłuchanie.

Czasem w skrzynce spotykamy zapytanie jak przesłać ofiary na tę Mszę św.? Nic prostszego, w każdym kościele jest zapewne skarbonka św. Antoniego na chleb dla najbiedniejszych parafian. Tam można składać ofiary. Święty sobie poradzi i przekaże je najbardziej potrzebującym. Dla nas to więc bez znaczenia, że piszesz modlitwę ze swojej rodzinnej miejscowości czy z aktualnego miejsca pobytu, a my w Gorzowie Wielkopolskim modlimy się w tej intencji. Ofiarę możesz złożyć w swojej parafii czy bezpośrednio przekazać potrzebującemu człowiekowi. Jeśli natomiast są trudności finansowe, że i na ofiarę pieniężną Ciebie nie stać, to zrób "dobry uczynek" - pomóż potrzebującym czynem lub modlitwa. Przecież uczy nas Pan Bóg, że współpracujemy z Nim poprzez modlitwę, ofiarę lub jałmużnę.

O. Henryk Cieniuch (OFMCap.) Proboszcz


Imię:
Miejscowość:

(z uwagi na bezpieczeństwo proszę nie podawać adresów e-mail)
Twoja intencja:

Liczba wszystkich wpisów: 2506

Przejdź do strony:
01-12-2015 08:08 ~ Agnieszka (Opole)
Święty Antoni, dziękuję za wstawienniczą modlitwę w intencji mojej rodziny i proszę o dalsze wstawiennictwo. Proszę o łaski dla moich bliskich, aby w mojej rodzinie panował pokój i miłość, wzajemny szacunek. Proszę o zdrowie dla córki, spokój i dobry rozwój, aby wzrastała ku Bogu i widziała w Nim swoje oparcie i właściwą drogę na całe życie. Proszę o łaski dla męża, rodziców. Proszę o ochronę przeciw złu, aby omijało moją rodzinę, aby skutecznie odpierać ataki złego ducha. Proszę o pomoc w codziennych spawach, o poprawienie sytuacji zawodowej.Módl się za nami święty Antoni.
01-12-2015 00:56 ~ Dorota (N.)
Św. Antoni błagam o Twoją pomoc w pewnej sprawie..
30-11-2015 22:14 ~ Kasia (Lubartów)
Za wstawiennictwem Św Antoniego proszę o modlitwę za Krystynę, Kazimierza i Rafałka o zdrowie dla nich i potrzebne łaski, za Piotra Klaudię, Katarzynę o łaskę wiary i dary Ducha Świętego oraz o zgodę i miłość w naszej rodzinieBóg zapłać
30-11-2015 21:38 ~ Agnieszka (Białystok)
Święty Antoni proszę dopomóż, żeby ułożyło się w życiu mojej córce , żeby była szczęśliwa , żeby poznała chłopca ,który pokocha ją a ona jego.
30-11-2015 21:28 ~ Jadwiga (Radzymin)
Pomóż mi o Św. Antoni w uzdrowieniu,bo trapią mnie liczne choroby, pomóż bezrobotnym w mojej rodzinie,strapionym, biednym.Wzmocnij naszą wiarę, nadzieję i prowadź dobrymi ścieżkami.Św.Antoni módl się za nami.
30-11-2015 20:58 ~ helena (rzeszów)
Św. Antoni bardzo proszą dzieci i wnuki o zdrowie dla dziadka .Ratuj go jak własność swą. Ubłagaj u Matki Bożej Niepokalanej zdrowia dla niego .
30-11-2015 20:24 ~ Wojciech (x)
Swiety Antoni prosze Cie w intencji wyzwolenia z roznych uzaleznien dla Ryszarda i jego brata oraz dobra,stala prace dla nich i dla mnie.Prosze Cie o nieustanna skutecza opieke sw.Antoniego oraz znalezienie dobrych wspolmazonkow dla nas i dla wujka.Dziekuje bardzo za modlitwe i za laski otrzymane dla nas i dla rodziny.
30-11-2015 20:08 ~ Ela (Warszawa)
Święty Antoni proszę zabierz złe relacje w mojej pracy.
30-11-2015 20:08 ~ Siostra (Warszawa)
Święty Antoni uproś zgodę dla mnie i mojej siostry, żeby do naszych relacji powróciło zaufanie. Spraw żeby w naszym związku zapanowała ogromna miłość, radość, spokój, lojalność i wzajemny szacunek. Abyśmy wspólnie potrafiły pokonywać przeszkody.
30-11-2015 20:07 ~ Elżbieta (Warszawa)
Święty Antoni proszę Cię, dopomóż mi, abym jak najrychlej spotkała uczciwego i przyzwoitego mężczyznę, z którym połączy mnie łaska dobrego i szczęśliwego małżeństwa, opartego na wzajemnym szacunku, miłości, wierności i zaufaniu. Pokornie proszę o pomyślność w życiu osobistym. Święta Rito, bardzo liczę na twoją pomoc w przemianie mojego smutnego życia!
30-11-2015 20:06 ~ Siostra (Warszawa)
Święty Antoni proszę o wstawiennictwo i modlitwę za Annę i Łukasza, by stworzyli związek oparty na miłości, pełny zaufania i poszanowania.Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy dla Anny odwrócenie losu na lepsze, szczęście, zdrowie, mądrość, rozum od złego zachowaj Boże.
30-11-2015 19:21 ~ Basia (O.)
Św.Antoni, pokornie proszę o znalezienie dobrego męża.Błagam również o światło Ducha Świętego w nauce języka niemieckiego dla mojego brata-Tomka.Pokornie proszę , pomóż nam , o Wielki Święty!
30-11-2015 18:34 ~ Łukasz (Kraków)
Św.Antoni,proszę o wyjście z poważnej choroby,dobre wyniki badań wzroku oraz znalezienie godnej pracy oraz potrzebne łaski.
30-11-2015 18:34 ~ Łukasz (Kraków)
Św.Antoni,proszę o wyjście z poważnej choroby,dobre wyniki badań wzroku oraz znalezienie godnej pracy oraz potrzebne łaski.
30-11-2015 13:15 ~ . (ww)
Św. Antoni, opiekunie ucisnionych! Dziękuję za Twoją pomoc i wsatwiennictwo u Boga! Dziękuję za pomyślne rozwiązanie trudnej sprawy mamy w pracy, o co się gorąco modliłam. Ty zawsze mi pomagasz, wystraczy sie ze do Ciebie zwrócę. Pomóż rozwiązać moje pozostałe sprawy i wysłuchaj moje pozostałe intencje. Wiem, ze mi pomożesz! Prosze otwórz serce Michała i je porusz, odmien jego zycie na lepsze, chron pzred złem, miej go w Swojej pieczy, wybaw z kłopotów i zmocy nieorzyjaciół, wyprośmu dar wiary i męstwa, by Bóg dał mi goza meza, pomogł mi wrocic na studa i je skonczyc, zaliczyc wazne kursy, zwłaszcza inzynerski projekt i zdac egzamin wznawiajacy 22.01. Błagam o zlecenie dla taty, uwolneinie dla Wojtka i nawrócenie dla brata, by był mądry i chciał pomoc rodzinie, odwrócił sie od złych przyjaciół,,dbał o swoja dusze , uwolnij go od zniewolen droi Patronie, o zdrowie dla babci i dziadka, nawrócenie dla dziadka, o pokoj wieczny dla zmarłcyh, zwłascza dla babci Alicji i wszzystkich któryh poleciłam w Wypominakch, a katórzy najbardziej potzrebuja modlitwy i bardzi cierpia.
30-11-2015 00:20 ~ Agnieszka (x)
Miłosierny Jezu proszę o potrzebne łaski i światło Ducha Św. abym zrealizowała zamierzenia związane z podjęciem pracy. Jezu tylko Ty możesz mi pomóc aby sprawa zakończyła się pozytywnie. Jezu ufam Tobie!
29-11-2015 22:14 ~ . (ww)
Z całego serca proszę o wyjaśnienie mojej skomplikowanej sprawy, o łaskę wiary, podjęcie odpowiedniej decyzji dla Michała, o to by Bóg odmienił i otworzył jego serce, by on na nowo spojrzał na naszą relację, by Bog odnwił naszą więź i przyjaźń, by Michał o mnie nie zapomnaił i nic nas już nie dzieliło. Zbaw go od złego, wybaw z kłopotów i z mocy zła, strzeż jego czystosci i niewinności, by nie wybrał innej kobiety , jeśli mu na mnie zależy, daj mi go za męza. O podjęcie odpowiedniej decyzji w sprawie studiów i o pomoc w ich skończeniu, O uśmierzenie gniewu nieprzyjaciół Michała, ich nawócenie i skruchę, by zaprzestali prześladowań. O pokój na uczelni, by zajaśniała tam prawda i sprawiedlość, by nie działa się Michałowi krzywda. Sw Antoni spraw by on otworzył przede mne sowaje serce i an nowo mi uwierzy l i mi zaufał. BY Bóg odmioenił go wewnętrzenie, by zwrócił sowje serce ku mnie. O uwolenienie go z mocy zła i krzwdzacych go ludzi
29-11-2015 22:13 ~ . (ww)
sw Antoni Aniele Pokoju, Odnowicielu obyczajów! odmien i otworz serce Michała, by chciał byc ze mna na nowo i chciał porozmawiac, by Bóg nas złączył ze soba, bytsmy byli wspaniałym małżenstwem w przyłszosci i mogli stworzyć wspaniała rodzine, by Bóg wybawił go od wszelkiego zła,odmienił jego los i uwolnił go od prześladowców i kłopotów, by nikt już nie robił mu krzywdy, o świętośc dla niego, by zachował czytość duszy dzuiecka i nie popełnił zadnego zła, czynił dobro, by był zawsze dobruym człowkekiem, by jego dusza była w mocy Boga, pomoz mi skonczyc studia. Prosze o zdrowie dla dziadka Antosia, który ma chory kręgosłup i oczy,ulecz go! Prosze takze o zlecenie dla taty i nawrócenie dla brata,kóry gdzies utracił Boga i opamietanie dla dziadka, który zmmeirza ku potepineiu wiecznemu. O zdrowie dla babci, by miała siłe pracowac
29-11-2015 22:11 ~ . (ww)
SW.Antoni! Bardzo dziękuje za odnalezienie Wojtka, za to ze powrócoł cały i zdrowy, prosze ulecz go, uzdrów jego dusze i jego rodzine, w której tyle zla, pomóz zrozumiec jego najbliższym, ze pomoc mu wyjc z tego wszystkiego tylko Bóg. dziekuej za Twoaj opieke i opieke Swietych, do których sie modle! Prosze o to by Michal sie odezwał, złacz mnie z nim, prosze porusz jego serce i je otworz, by Bóg dal mi go za meza. Prosze o zdrowie dla babci i cioci Krysi, która wczoraj była w szpitalu, a która jest bardzo schorowana. Prosze tazke o rozwiaznie trudnego problemu mamy w pracy, by nie ponosiła złych konsekwencji i wszyztko sie ładnie rozwiazało, o dobry dzien w pracy dla niej jutro. Sw Antoni prowadz Michała do Boga, o wiare dla niego prosze i uzdowienie wewnetzrne, o uwolnienie go od zła w jego zyciu, by nie cierpiła niesprawoiedliwei, nie upadał na duchu, daj mu nadzieje, rozwiaz jego trudne sprawy, z którymi sie boryka, pomoz wyjsc z trudnej stuacji w której sie znalazł i z któewj nie moze wyjsc bez Boga, by zwrócił se do Boga w swoim utrapieniu, by był zawsz usmiechniety i radosny, o czyste i piekne serce dla niego. Pomoz mi sw Antoni odzyska jego mołosc i zaufanie, by nie szukał innej jeli mnie kocha, by wiedział ze go kocha, by to odkrył na nowo i na mnie zaczekał, by nie szukał innego serca, by mnie na nowo pokochał i by sie mie nie bał. Chron go przed złem,
29-11-2015 22:07 ~ . (ww)
Św. Antoni za Twoim wstawiennictwem oraz Św. Rity, Patronki od spraw beznadziejnych, proszę o to, by Michał mnie na nowo pokochał, zauwazył, by chciał być ze mną, nie zapomniał o mnie i zaczekał na mnie. By Bóg odmienił i otworzył jego serce, by się wszystko wyjaśniło, by Bóg dal mo go za męża, byśmy byli zgodnym i świetym małżeństwem. SW Antoni dbaj o jego osobistą świętość, wyproś mu dar wiary i męstwa w ucisku, dar nadziei, by był zawsze dobrym , sprawiedliwym i odpowiedzialnym człowiekiem, chroń jego czystosci i niewinnosci, wyrwij go z reki złych ludzi i nie daj mu robic krzywdy, oddal od noiego wszelkie zło.Pomoz mi skonvczyc studia, na nie wrócić. O pomoc w moim trudnum doświadczeniu, dak siłe i wlej nadzieję, jesli moje intencje sa dobre, to prosze o pokój serca. Dziękuję za piekne i radosne spotkanie z kolezanka, która przyleciała do Polski, której dawno nie widziałam, za rozwianie moich wątpliwości i mroków, dziekjue Ci mój Patronie ze ja mam. O swiete i czyste małżeństweo dla niej i jej chłopaka, by wkrozcyliu na droge narzeczenstwa.
29-11-2015 21:58 ~ Kasia (Kraków)
Sw Antonii, pomoz mojemu bratu i mnie znalesc powolanie w pracy, abym czynila jaknajwiecej dobra i wlasciwego dla nas kobiete i mezczyzne, z ktorymi moglabym stworzyc szczesliwa rodzine.
29-11-2015 21:17 ~ maja (opole)
Dziękuję Ci Św.Antoni za otrzymane łaski.Proszę Cię o modlitwę o zdrowie dla mojej mamy i brata ,o spokój ducha dla mnie i dobrego męża.
29-11-2015 20:15 ~ Magda (Gliwice)
Kochany św.Antoni,Proszę Cię w Twojej łaskawości, aby mogła odszukać w końcu moje ważne i dokumenty. Proszę Cię sw.Antoni, spraw , by mogła mieć dobrego męża, na co tak długo czekam. Już się cieszę, że mogę Ci złożyć moje intencje. Bóg zapłać. Amen.
29-11-2015 17:26 ~ Żona (M.)
Św.Antoni prosze o nawrócenie i uwolnienie z nałogów dla męża.
29-11-2015 16:50 ~ Basia (O.)
Św.Antoni, pokornie proszę o dobrego męża, a dla mojego brata łaskę łatwiejszego uczenia się języka niemieckiego i zaliczania poszczególnych działów , a w przyszłości pozytywnego zdania egzaminów.Błagam, pomóż nam, o Wielki Święty!
29-11-2015 14:05 ~ ala (.)
Św Antoni proszę o Twoje wstawiennictwo za uzdrowieniem nogi u mojej mamy,...
29-11-2015 11:53 ~ Córki (Warszawa)
Boże proszę Cię o zdrowie taty aby był z nami jak najdłużej. Aby mógł być w pełni sprawny i mógł doczekać się ślubu obu córek i doczekać się wnuków.
29-11-2015 11:52 ~ Elżbieta (Warszawa)
Święty Antoni proszę Cię o pomoc aby na mojej drodze dobry Bóg postawił mądrego mężczyznę, abym mogła założyć rodzinę. Św. Antoni ufam CI.
29-11-2015 11:49 ~ Ania (Warszawa)
Proszę o modlitwę żeby Pan uwolnił mnie od gniewu, złości, nienawiści, od braku wybaczenia siostrze, ojcu, i wszystkim którzy mnie zranili, samej sobie. Oraz żeby Pan wypełnił moje życie od momentu poczęcia miłością. Bóg zapłać.
29-11-2015 10:44 ~ Łukasz (Kraków)
Św.Antoni,proszę o Twoją opiekę i wyleczenie z ciężkiej choroby oraz nerwicy lękowej.Proszę też o zdrowie oraz znalezienie pracy dla Michała.
29-11-2015 10:44 ~ Łukasz (Kraków)
Św.Antoni,proszę o Twoją opiekę i wyleczenie z ciężkiej choroby oraz nerwicy lękowej.Proszę też o zdrowie oraz znalezienie pracy dla Michała.
29-11-2015 10:44 ~ Łukasz (Kraków)
Św.Antoni,proszę o Twoją opiekę i wyleczenie z ciężkiej choroby oraz nerwicy lękowej.Proszę też o zdrowie oraz znalezienie pracy dla Michała.
29-11-2015 04:11 ~ monika (warszawa)
Kochany Święty Antoni! Nigdy mnie nie zawiodłeś i zawsze uzyskałam od Ciebie pomoc i wiesz ,że jestem Ci ogromnie wdzięczna za wszystkie Łaski.Dzisiaj przychodzę do Ciebie błagać w bardzo beznadziejnej sprawie o Twoją pomoc w problemie w pracy.Błagam Najukochańszego Pana przez Twoje Pośrednictwo,aby rozwiązać powstałe problemy,jestem w głębokiej rozpaczy.Dziękuję Monika
28-11-2015 15:36 ~ Elżbieta (Warszawa)
Święty Antoni proszę Cię o opiekę nad moją rodziną, oddal ode mnie wszystkie myśli i czyny złych ludzi, którzy stali się moimi wrogami. Modlę się za nich, aby znów stali się dobrzy i przyjaźni dla bliźnich.
28-11-2015 15:34 ~ Ela (Warszawa)
Święty Antoni z całego serca proszę Cię o możliwość znalezienia dla mnie tego mężczyzny, który jest mi pisany, który okaże się dobrym mężem.
28-11-2015 11:56 ~ Halina (B)
Świety Antoni proszę o powrót do zdrowia.Módl się za mną aby bóle głowy ustąpiły i abym mogła zająć się rodziną.Błagam pomóż mi.
28-11-2015 09:21 ~ Basia (z)
Św.Antoni zanieś przed tron Boży wszystko to,co zajmuje moje serce.Jezu Ty się tym zajmij.
27-11-2015 22:20 ~ mama (Opole)
Święty Antoni pomóż znaleźć szczęśliwe rozwiązanie,módl się za nami,aby dobry Bóg uzdrowił wszystko co u nas pragnie uzdrowienia.
27-11-2015 21:18 ~ Barbara (mazowieckie)
proszę o modlitwę o poprawe mojego zdrowia .Bog zaplac.
27-11-2015 20:15 ~ Ania (Wroclaw)
Prosze o modlitwe za moja relacje z Mateuszem, prosze o milosc i szczescie z nim.
27-11-2015 14:27 ~ Ania (Kraków)
Kochany Św. Antoni proszę wyproś łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla mojego Taty Stanisława a nam łaskę siły i wiary, żebyśmy umieli podnosić go na duchu i wspierać na każdy dzień, spraw żeby doczekał wnuków i zdążył się jeszcze nimi nacieszyć na ziemi.Prosi Twoja czcicielka Ania
27-11-2015 13:39 ~ JOANNA (KRAKÓW)
PROSZE O MOJE ZDROWIE ,O USMIECH ,WIARĘ I NADZIEJĘ DLA SYNA I MĘŻA O SZCZĘŚCIE DLA NAS W ZYCIU ZAWODOWYM I OSOBISTYM. MÓDL SIĘ ZA NAMI.PROSZĘ O DOBRA SYNOWĄ ,ABY BYŁA DOBRA I KOCHAŁA SYNA I SZANOWALA NAS ,JUŻSIĘ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ .ODMIEŃ NASZ LOS.PROSZE N LEPSZE.JUZ BRAKUJE SIŁ.ALE NADZIEJA NIE GAŚNIE. NIE SPOSÓB NAPISAĆ O WWZYSTKICH SPRAWACH I PROBLEMACH. MÓDL SIĘ ZA NAMI.
27-11-2015 13:11 ~ kasia (TARNÓW)
SW ANTONI MÓDL SIĘ W WIADOMEJ TOBIE I BOGU INTENCJI PROSI KASIA
26-11-2015 08:58 ~ , (ww)
sw Antoni Aniele Pokoju, Odnowicielu obyczajów! odmien i otworz serce Michała, by chciał byc ze mna na nowo i chciał porozmawiac, by Bóg nas złączył ze soba, bytsmy byli wspaniałym małżenstwem w przyłszosci i mogli stworzyć wspaniała rodzine, by Bóg wybawił go od wszelkiego zła,odmienił jego los i uwolnił go od prześladowców i kłopotów, by nikt już nie robił mu krzywdy, o świętośc dla niego, by zachował czytość duszy dzuiecka i nie popełnił zadnego zła, czynił dobro, by był zawsze dobruym człowkekiem, by jego dusza była w mocy Boga, pomoz mi skonczyc studia. Prosze o zdrowie dla dziadka Antosia, który ma chory kręgosłup i oczy,ulecz go! Prosze takze o zlecenie dla taty i nawrócenie dla brata,kóry gdzies utracił Boga i opamietanie dla dziadka, który zmmeirza ku potepineiu wiecznemu. O zdrowie dla babci, by miała siłe pracowac
26-11-2015 08:56 ~ . (ww)
SW.Antoni! Bardzo dziękuje za odnalezienie Wojtka, za to ze powrócoł cały i zdrowy, prosze ulecz go, uzdrów jego dusze i jego rodzine, w której tyle zla. dziekuej za Twoaj opieke i opieke Swietych, do których sie modle! Prosze o piekne i radosne spotkanie z ukochana przyjaciółka oraz o to by Michal sie odezwał, złacz mnie z nim, prosze porusz jego serce i je otworz, by Bóg dal mi go za meza. Prosze o zdrowie dla babci i cioci Krysi, która wczoraj była w szpitalu, a która jest bardzo schorowana. Prosze tazke o rozwiaznie trudnego problemu mamy w pracy, by nie ponosiła złych konsekwencji i wszyztko sie ładnie rozwiazało. Sw Antoni prowadz Michała do Boga, o wiare dla niego prosze i uzdowienie wewnetzrne, o uwolnienie go od zła w jego zyciu, by nie cierpiła niesprawoiedliwei
26-11-2015 08:53 ~ JOANNA (KRAKÓW)
PROSZĘ BŁAGAM O MOJE UTRAPIONE DZIECKO O JEGO SZCZĘŚCIE UŚMIECH,ZNALEZIENIE MIŁOŚCI PRAWDZIWEJ I ODWZAJEMNIONEJ. O MÓJ EGZAMIN PROSZĘ .O MOJEGO SYNA O MOJEGO MĘŻA O PRACĘ DLA NIEGO.O POPRAWĘ NASZEJ BEZNADZIEJNEJ SYTUACJI ŻYCIOWEJ.WIARA CZYNI CUDA.PROSZE BŁAGAM O RADOŚĆ I OPTYMIZM.
26-11-2015 08:51 ~ . (ww)
Św. Antoni za Twoim wstawiennictwem oraz Św. Rity, Patronki od spraw beznadziejnych, proszę o to, by Michał mnie na nowo pokochał, zauwazył, by chciał być ze mną, nie zapomniał o mnie i zaczekał na mnie. By Bóg odmienił i otworzył jego serce, by się wszystko wyjaśniło, by Bóg dal mo go za męża, byśmy byli zgodnym i świetym małżeństwem. SW Antoni dbaj o jego osobistą świętość, wyproś mu dar wiary i męstwa w ucisku, dar nadziei, by był zawsze dobrym , sprawiedliwym i odpowiedzialnym człowiekiem, chroń jego czystosci i niewinnosci, wyrwij go z reki złych ludzi i nie daj mu robic krzywdy, oddal od noiego wszelkie zło.Pomoz mi skonvczyc studia, na nie wrócić. O pomoc w moim trudnum doświadczeniu, jesli moje intencje sa dobre, to prosze o pokój serca. Bym mogła się zobaczyc z kolezanka, która przyleciała do Polski, której dawno nie widziałam. O swiete i czyste małżeństweo dla niej i jej chłopaka, by wkrozcyliu na droge narzeczenstwa.
26-11-2015 08:34 ~ Małgorzata (Lub.)
Sw.Antoni, dziękuję za wszelkie dobrodziejstwa jakie otrzymałam za Twą przyczyną. Nieustannie proszę o dalsze, prosząc o łaskę zdrowia,pokory,roztropności o dar wiary dla moich dzieci. Proszę o siły i zdrowie dla siebie,o światło Ducha Świętego . O łaskę zdrowia dla rodzeństwa i ich rodzin,dla wszystkich chorych, Proszę Cię Sw,Antoni, o szczęśliwe rozwiązanie trudnych spraw, za wszystko dziękuję.Bóg zapłać
25-11-2015 10:47 ~ Aldona (Gorzów)
Święty Antoni,gorąco proszę o zdrowie dla Rodziców,Bronisławy i Ryszarda,szczęśliwy powrót Marka i łaski dla Katarzyny.
25-11-2015 08:32 ~ JOANNA (KRAKÓW)
Podziekowanie za wszystkie otrzymane łaski,z prośbą o dalsze błogosławieństwo proszę Cie Panie.Wysłuchaj próśb naszych za wstawiennictwem św. Antoniego.pod twoją obronę .Proszę w intencji meżą ,aby otrzymał pracę ,w intencji syna za jego zycie zawodowe i osobiste,o miłosć odwzajemniona ,proszę Cię o zdanie projektów,zliczeń ,egzaminów kolokwiów na uczelni,o wspaniałą dobrą kochającą dziewczynę .Prosze o pewność
25-11-2015 08:01 ~ Małgorzata (Lub.)
Sw.Antoni,dziękuję za wszelkie wysłuchane łaski które otrzymałam za Twa przyczyna.Proszę pokornie o dalsze potrzebne łaski,o zdrowie,i światło Ducha Świętego dla moich dzieci,dla siebie,bliskich. Proszę o szczęśliwie rozwiązanie wszystkich trudnych spraw. Serdeczny Bóg zapłać
24-11-2015 22:48 ~ Justyna (Warszawa )
Św Antoni jeżeli jest taka wola naszego Boga Ojca tak bardzo proszę za Twoim wstawiennictwem o dar narzeczenstwa dla mnie i Pawłeka w imię Twoje.Amen
24-11-2015 17:05 ~ . (ww)
Św. Antoni spraw by Wojciech się odnalazł i wrócił, uwolnij go od wpływu złego ducha i udzrów jego duszę.
24-11-2015 15:27 ~ Artur (Gorzów Wielkopolski)
Proszę Cię Święty Antoni o wstawiennictwa za mnie do Pana. Uproś mi Święty Antoni pracę , dobrą pewną i stałą. Proszę Cię także o wstawiennictwo w intencji zdrowia a także potrzebnych łask. Daj proszę abym za Twoim przykładem pokonywał trudności i mądrze rozwiązywał problemy. Proszę pomóż mi bo cierpię ja i moja rodzina. Popraw również nasze finanse i obdarz nas wszelkimi łaskami płynącymi od Boga za Twoim Świętym wstawiennictwem. Daj by pewne rzeczy mnie i moją rodzine omijały. Obdarz nas pokojem i miłością. Blogoslaw na każdy dzień i noc!
24-11-2015 14:55 ~ Bogumila (Stade)
Proszę za wszystkich dobrodziejów, Kapłanów,Zakonników ze zgromadzenia Sw. Franciszka, siostry zakonne Misjonarki Miłości, Księży i świeckich których Pan postawił na mej drodze. O wszelkie dobro dla nich, miłość i chleb dla najbiedniejszych. A w szczególności dla O. Henryka .
24-11-2015 12:31 ~ . (ww)
Św. Antoni dziękuję Ci za pomoc i Twoją opiekę nade mną, nad rodziną i Michałem. Dziękuję za t, że babcia wraca do zdrowia i czuje się juz lepiej, bo wczoraj było bardzo źle, proszę by wyszła z przeziębienia. Proszę też o zdrowie dla dziadka Antosia, który ma chory kręgosłup i oczy. O zlecenie dla taty, dziękuję za to, ze moja kolezanka odpisała i ze bedzeiemy mogły soe spotkac. SW Antoni spraw by Michał na nowo mnie pokochał i mznieł zdanie i chciał mniemiec za zone, by sie wszystko wyjasniło.
24-11-2015 12:28 ~ . (ww)
sw Antoni Aniele Pokoju, Odnowicielu obyczajów! odmien i otworz serce Michała, by chciał byc ze mna na nowo i chciał porozmawiac, by Bóg nas złączył ze soba, bytsmy byli wspaniałym małżenstwem w przyłszosci i mogli stworzyć wspaniała rodzine, by Bóg wybawił go od wszelkiego zła,odmienił jego los i uwolnił go od prześladowców i kłopotów, by nikt już nie robił mu krzywdy, o świętośc dla niego, by zachował czytość duszy dzuiecka i nie popełnił zadnego zła, czynił dobro, by był zawsze dobruym człowkekiem, by jego dusza była w mocy Boga, pomoz mi skonczyc studia. Prosze o zdrowie dla dziadka Antosia, który ma chory kręgosłup i oczy,ulecz go! Prosze takze o zlecenie dla taty i nawrócenie dla brata,kóry gdzies utracił Boga i opamietanie dla dziadka, który zmmeirza ku potepineiu wiecznemu. O zdrowie dla babci, by miała siłe pracowac
24-11-2015 12:27 ~ . (ww)
Św. Antoni za Twoim wstawiennictwem oraz Św. Rity, Patronki od spraw beznadziejnych, proszę o to, by Michał mnie na nowo pokochał, zauwazył, by chciał być ze mną, nie zapomniał o mnie i zaczekał na mnie. By Bóg odmienił i otworzył jego serce, by się wszystko wyjaśniło, by Bóg dal mo go za męża, byśmy byli zgodnym i świetym małżeństwem. SW Antoni dbaj o jego osobistą świętość, wyproś mu dar wiary i męstwa w ucisku, dar nadziei, by był zawsze dobrym , sprawiedliwym i odpowiedzialnym człowiekiem, chroń jego czystosci i niewinnosci, wyrwij go z reki złych ludzi i nie daj mu robic krzywdy, oddal od noiego wszelkie zło.Pomoz mi skonvczyc studia, na nie wrócić. O pomoc w moim trudnum doświadczeniu, jesli moje intencje sa dobre, to prosze o pokój serca. Bym mogła się zobaczyc z kolezanka, która przyleciała do Polski, której dawno nie widziałam. O swiete i czyste małżeństweo dla niej i jej chłopaka, by wkrozcyliu na droge narzeczenstwa.
24-11-2015 11:32 ~ matka (pl)
Św. Antoni proszę wstaw się za rodziną syna , proszę Ty wiesz.
24-11-2015 10:28 ~ Ewa (Lubelskie)
Święty Antoni, błagam pomóż mojej rodzinie w jej staraniach o zapewnienie nam bytu i przyszłości. Błagam Cię o wstawiennictwo, abyśmy zostali uwolnieni z osaczeń i wielkiego zła wiadomego Tobie. Błagam o zdrowie i o sens życia, powołanie życiowe i o pokój wieczny dla polecanych Ci zmarłych. Dziękuję Ci za wszystko.
24-11-2015 09:26 ~ malgorzata (czestochowa)
sw antoni bede do ciebie wysylac te prosby bo to juz jest moja trzecia poniewaz moja sytuacja tego wymaga prosze przyjdz mi z pomoca i uwolnij mnie od tego czlowieka ty wiesz ze ja tego nie chce i niech na naszym nieszczesciu nie syci sie ty znasz tylo i wiesz jak jest prosze cie by ta sytuacja sie odmienila oddaje pod twoja opieke aleksandra ochraniaj i strze go od nieszesc zla wśzelkiego i przyprowadz do domu calego i zdrowego prosze o madrosc dla niego w tej sytuacji prosze o prace dla siebie nie opuszczaj mnie kiedy cie tak potrzebuje spojrz jak barzo ten wrog jest hardy
24-11-2015 07:51 ~ malgosia (czestochowa)
sw antoni padewski blagam cie uwolnij mnie od tej sytuacji nie korzystnej dla mnie
24-11-2015 07:47 ~ wierna (MAZOWIECKIE)
Bardzo proszę Św. Antoni dopomóż mojej siostrze ,daj jej siłę i cierpliwość.Niech dobry Bóg wysłucha jej modlitw.
24-11-2015 07:45 ~ ww (PL)
Św. Antoni proszę o wstawiennictwo za moim siostrzeńcem ,obdarz ich potomstwem,bardzo proszę pomóż w tej trudnej sprawie.
24-11-2015 06:48 ~ malgorzata (czestochowa)
sw antoni prosze cie uwolnijmnie od zlych jezykow ludzkich zwlaszcza od mojego ojca i prosze cie o prace dobra prace bym splacila pozyczke monisi prosze by moja bratowa roza nie odebrala mi niczego juz w zycu nie sprowadzila nikogo na zla droge a moj brat byjl bardzij ludzki prosze o zdrowie dla mai dla aleksandra dla mnie malgosia a najbardziej prosze nie pozwoj nikomu mnie wastraszyc uwolnij mnie od wrogow widzilnych i nie widzalnych dzikuje ci za to ze kiedy cie wzywam to mi pomagasz i przepraszam cie za wszystko jesze raz cie prosze o prace i o zabierz ten bol glowy prosze przyjdz mi z pomoca w znalezieniu mieszkania
24-11-2015 00:22 ~ Dorota (N.)
Św. Antoni zakończ przykry problem związany z moim ojcem. Błagam nie pozwól na takie cierpienie.
Przejdź do strony: