Dziś, tak jak dawniej, św. Antoni kocha i współczuje. Czeka, byśmy zwierzyli się mu ze swych kłopotów - zarówno wielkich jak i małych. Także dziś chce nam ulżyć w cierpieniu, chce wstawiać się u Boga za tymi, którzy szukają pracy, czekają na uzdrowienie, tęsknią za pokojem serca i umysłu, proszą o odwagę, chcą do końca zaufać Bogu, pragną szczerej spowiedzi lub wypatrują jakiejkolwiek innej pomocy.

 

Ofiara, jałmużna lub modlitwa.

Intencje do Świętego Antoniego. Czasem jednak pytasz się czytelniku naszej strony internetowej, czy warto tu je zamieszczać? - na pewno tak, świadczy o tym co tygodniowa ilość zamieszczanych próśb. Nie jesteś sam w tym doświadczeniu, a zwróć uwagę, że coraz więcej tu podziękowań. Co robimy z tymi intencjami? Otóż staramy się wszystkie odczytywać w każdy wtorek na początku Mszy św. o godz. 18.00, a później modlimy się przez wstawiennictwo Świętego z Padwy o ich wysłuchanie.

Czasem w skrzynce spotykamy zapytanie jak przesłać ofiary na tę Mszę św.? Nic prostszego, w każdym kościele jest zapewne skarbonka św. Antoniego na chleb dla najbiedniejszych parafian. Tam można składać ofiary. Święty sobie poradzi i przekaże je najbardziej potrzebującym. Dla nas to więc bez znaczenia, że piszesz modlitwę ze swojej rodzinnej miejscowości czy z aktualnego miejsca pobytu, a my w Gorzowie Wielkopolskim modlimy się w tej intencji. Ofiarę możesz złożyć w swojej parafii czy bezpośrednio przekazać potrzebującemu człowiekowi. Jeśli natomiast są trudności finansowe, że i na ofiarę pieniężną Ciebie nie stać, to zrób "dobry uczynek" - pomóż potrzebującym czynem lub modlitwa. Przecież uczy nas Pan Bóg, że współpracujemy z Nim poprzez modlitwę, ofiarę lub jałmużnę.

O. Henryk Cieniuch (OFMCap.) Proboszcz


Imię:
Miejscowość:

(z uwagi na bezpieczeństwo proszę nie podawać adresów e-mail)
Twoja intencja:

Liczba wszystkich wpisów: 2824

Przejdź do strony:
29-01-2015 11:17 ~ Gosia (Lubelskie)
Sw.Antoni,dziękuję za wszelkie łaski jakie otrzymałam, proszę pokornie o zdrowie,roztropność,o dar wiary dla moich dzieci. Ochraniaj je od wszelkiego złego, prowadż właściwą drogą. Sw.Antoni, proszę o siły psychiczne i fizyczne dla siebie, o światło Ducha świętego, by oświecał mój rozum. Proszę o łaskę zdrowia,dla wszystkich chorych i cierpiących, powierzam wszystkie tak bardzo trudne sprawy które noszę w sercu,prosząc by się szczęśliwie rozwiązały. z wszystko dziękuję. Bogu niech będą dzięki.Amen
29-01-2015 10:24 ~ Basia (z)
Św.Antoni proszę o łaskę znalezienia stałej pracy w Polsce.
28-01-2015 22:16 ~ Bożena (wrocław)
Dziękując Bogu za otrzymane łaski proszę omodlitwę o uzdrowienieZenony z choroby nowotworowej o dobre wyniki, o nawrócenie Anity iPiotra,o pracędlaJarka i Bożeny, o zdrowie dla Marysi i Marka, o rozwiązanie trudnychsprawrodzinnych Agaty
28-01-2015 22:10 ~ Bożena (wrocław)
Dziękując Bogu za otrzymane łaski proszę omodlitwę o uzdrowienieZenony z choroby nowotworowej o dobre wyniki, o nawrócenie Anity iPiotra,o pracędlaJarka i Bożeny, o zdrowie dla Marysi i Marka, o rozwiązanie trudnychsprawrodzinnych Agaty
28-01-2015 13:35 ~ Gosia (Lubelskie)
Sw.Antoni, dziękuję za wiele wysłuchanych próśb, pokornie proszę o dalsze. Za Twą przyczyną proszę o zdrowie,roztropność, dar wiary dla moich dzieci,proszę oddal o d nich wszelkie niebezpieczeństwo . Sw.Antoni, proszę by starszy syn się skontaktował. Proszę o siły psychiczne i fizyczne dla siebie, o radość w sercu której mi brakuję, o światło Ducha Swiętego. Proszę o łaskę zdrowia dla chorych i,uzależnionych by się podnieśli ze swoich nałogów. Proszę także o wzajemną miłość,zgodę i pomoc w rodzinach,oraz o pokój na świecie.Dziękuję za wszelkie łaski,Bóg serdeczny zapłać.Amen
28-01-2015 12:00 ~ Stanisława (Przeworsk)
Św.Antoni proszę o pomoc w zaliczeniu sesji dla syna,oraz o potrzebne dary Ducha Św.dla syna i wnuka.Proszę aby córka odzyskała prawo jazdy.
28-01-2015 11:14 ~ Ilona (Wrocław)
O zdrowie i błogosławieństwo w pracy dla Marka
28-01-2015 08:13 ~ Michał (W)
Św. Antoni proszę Cię w intencji odrodzenia się naszego małżeństwa i uzdrowienia w rodzinie; o rozwiązanie trudnych spraw małżeńskich i rodzinnych, o wzajemną odnowioną i głęboką miłość moją i żony oraz o dar szczerej spowiedzi dla żony. Proszę o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i opamiętania dla nas, byśmy wrócili do siebie i chcieli być ze sobą.
27-01-2015 23:10 ~ Natalia (Kraków)
Św. Antoni błagam uproś mi znalezienie dobrego męża. Jeśli taka wola Pana to proszę żebym wróciła do pewnej osoby, proś za nami, o miłość dla nas, przemianę naszych serc. O siłę i spokój dla mojej rodziny. Św. Antoni, Ty nigdy nie pozostajesz obojętny na prośby, wstaw się więc i w tej intencji.
27-01-2015 22:03 ~ Kasia (Gorzów Wlkp)
Św Antoni proszę o łaskę uwolnienia z nałogu i lęków mojego brata. Dziękuje za otrzymane łaski.
27-01-2015 21:34 ~ DANUTA (Nowy Wiśnicz Bochnia)
Święty Antoni dziękuję Ci z całego serca za otyrzymane łaski jakie ciągle otrzymuję od ciebie .Św. Antoni proszę ozdrowie dlamnie i całej rodziny św.Antoni wstawiaj się za moimi dziećmi wspomagaj ich w pracy ,proszęo wstawienictwo za moimi wnukami aby miały chęci do nałki , oświatło ducha św.
27-01-2015 21:34 ~ Maria (pl)
Sw. Antoni dziekuje z calego serca za otrzymane laski. Prosze o zdrowie dla mojej mamy i corki.
27-01-2015 20:54 ~ Aldona (Gorzów)
O zdrowie i łaski dla mojej Rodziny oraz dla Katarzyny,Zofii,Włodzimierza.
27-01-2015 20:50 ~ Aldona (Gorzów)
Święty Antoni,dzikuję za łaski!Proszę o uzdrowienie Mamusi Bronisławy z bólów żołądka,oraz żeby udało mi się zorganizować dobre łóżko rehabilitacyjne,a także proszę o zdrowie dla Tatusia Ryszarda
27-01-2015 17:44 ~ Malgorzata (GLogow)
Jezu, milosierdzia pomóŻ mi w moim cierpieniu, o uzdrowienie relacji w rodzinie, wyjście z dlugow, nawrocenie meza, i, córki.
27-01-2015 17:44 ~ Malgorzata (GLogow)
Jezu, milosierdzia pomóŻ mi w moim cierpieniu, o uzdrowienie relacji w rodzinie, wyjście z dlugow, nawrocenie meza, i, córki.
27-01-2015 15:05 ~ Lilia (Chelm)
O błogosławieństwo i opiekę dla Marlenki
27-01-2015 14:33 ~ Gosia (Lubelskie)
Sw.Antoni, dziękuję za wszelkie wysłuchane prośby, i przepraszam za swoje słabości. Sw.Antoni, proszę pokornie o dalsze potrzebne łaski dla moich dzieci,chroń je od wszelkiego złego ,i upraszaj tak bardo potrzebne dla nich łaski. Proszę także dla siebie o potrzebne łaski,oraz o światło Ducha Świętego,o łaskę zdrowia dla chorych w rodzinie,dla wszystkich chorych. Proszę by w rodzinach panowała zgoda, miłość, a na świecie zapanował pokój. Dziękuję za wszystko,Bóg zapłac>Amen
27-01-2015 14:11 ~ Elżbieta (Gorzów Wlkp.)
Św. Antoni wypraszaj nam Boże błogosławieństwo, potrzebne dary DuchaŚwiętego , opiekę Matki Bożej .Elżbieta, Janusz ,Krzysztof
27-01-2015 13:10 ~ Maria (W)
Sw.Antoni dziekuje Ci z calego serca za otrzymane laski i prosze Cie pokornie o uzdrowienie mnie i mojej rodziny oraz wszystkich nieuleczalnie chorych.Prosze tez o nieustanna skuteczna Twoja opieke i pomoc we wszystkich moich i mojej rodziny potrzebach,a takze dla Pawla,Wojciecha, Aleksandra, Romana i dla wszystkich ktorzy doznali roznego rodzju zla i nienawisci.
27-01-2015 12:46 ~ Jan (Wieruszów)
Św. Antoni wypraszaj Boże błogosławieństwo, zdrowie, ochronę od zła w każdej postaci oraz dary Ducha Świętego dla Nataszy, Michała, Ireny, Amelii, Ewy i Jana.
27-01-2015 12:12 ~ Agnieszka (Włocławek)
Święty Antoni, proszę Cię o wstawiennictwo w mojej sprawie, o łaskę małżeństwa dla mnie. Proszę o dobrą pracę dla mnie i o dobrą pracę dla mojej siostry, o pomoc w kłopotach rodzinnych, o rozwiązanie problemów finansowych. Proszę o dobrych ludzi w moim życiu, o ich przyjaźń i obecność.
27-01-2015 10:12 ~ a (rz)
Aby Grzesiek Mokrzyński wyznal mi iz mu na mnie zalezy i chce byc ze mna. Pragne i błagam aby chcial spotykac sie ze mna.Bardzo proszę o modlitwę w intencji miłości mojej i Grześka Mokrzyńskiego i otworzenie się na to Niech między nami panuje pokój. Och Jezu błagam pomóż mi, złącz nasze drogi abym go teraz spotkała i aby nasza znajomość się nie zakończyła lecz rozwijała. Moja cała nadzieja w Tobie. Och mój Jezu oddaję się Tobie Ty się tym zamij, daj mi to czego tak bardzo pragnę. Proszę o to, by jak najlepiej nam się układało z Grzeskiem prosze by między mną ą Grześkiem zrodziło się uczucie, widzisz jak jest mi ciężko, a on nie wie czego chce,się nawrócił .Proszę, by jego serce przepełniło się miłością do mnie. Niech nasze drogi życia sie połączą jak najszybciej. Bardzo go kocham i proszę Cię Jezu spraw by on wrócił byśmy znów byli razem szczęśliwi. Proszę, abym pomimo tego, nie zwątpiła w miłośc. Prosze o dobrego męża dla mnie, o to , abym i ja była dobrą żoną,a także abym jeszcze doczekała się zdrowego potomstwa.Proszę niech jemu zależy tak jak mi ,by myślał o mnie i tęsknił za mną. Proszę Cię przemień jego serce i wlej w jego serce miłość do mnie aby mnie pokochał. Aby mnie kochał i szanował i chciał być ze mną, pomimo wszelkich niedogodności. proszę o modlitwę w intencji, aby Grzesiek - którego kocham odwzajemnił do mnie tę miłość, którą ja go darze. Aby w swej wolności pokochała mnie taką jaką jestem, obdarzył szczerą , prawdziwą, wzajemną, dojrzałą miłością. Niech będzie tym, który jest mi pisany na męża i nim zostanie. Proszę o to, by mnie pokochał i był ze mną.Proszę o to, by jak najlepiej nam się układało z Grześkiem Aby mnie kochał i szanował i chciał być ze mną, pomimo wszelkich niedogodności. .Dotknij serca Grześka i spraw by mu zależało na mnie, na nas. Kocham go mimo tego ile przysporzył mi bólu,łez nie chce być z kimś innym.Proszę daj mu łaskę miłości do mnie, by serce jego napełniła wiara w to ,że możemy razem stworzyć szczęśliwy związek.Proszę niech się do mnie odezwie.Wiem,że dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwej, dlatego proszę wysłuchaj mej prośby,proszę Cię i błagam gorąco o zgodę między mną a Grześkiem proszę, żeby wszystko się między nami dobrze ułożyło, aby Duch Święty otworzył mu oczy, uszy i serce żeby przestał być tak ślepy i głuchy na moją miłość,tak obojętny. Proszę cię niech on tego nie wykorzystuje przeciwko mnie niech doceni i widzi mnie taką jaka jestem,niech w jego oczach będę wartościowym człowiekiem bo taką staram się być więc tym bardziej mnie to boli że jest tak ślepy. Spraw niech on dostrzegnie we mnie to co cenne,niech się nie bawi mną nie nudzi nie szuka przygód z inną lecz zachowa odpowiedzialnie,zatroszczy o mnie,zadba i da mi siebie całego swoją miłość,ciepło którego tak potrzebuje. Ja go tak bardzo kocham tak bardzo potrzebuje nie widzę świata poza nim Wyprowadz nas na prostą,porusz jego zatwardziałe i obojętne i nieczułe serce,niech zechce wszystko naprawić,we mnie odnajdzie swoje szczęście weż od niego ten egoizm,pychę bo to mnie tak boli, weż to wszelkie zło,zburz ścianę która wyrosła między nami,pomóż nam odbudować naszę relacje,ulecz tą chorą sytuację która między nami jest Grześkiem ,opiera mi się jest głuchy a ja nie mam sił z nim walczyć o wszystko nie po to kocham by stać w miejscu by cierpieć. Błagam niech on nas nie niszczy niech mnie nie zostawia samej sobie,zachowaj nas dla siebie. Odmień jego charakter wzbudz w nim wyrzuty sumienia zeby zrozumiał co robi żle i jak to zmienić i nie był już dla mnie powodem łez,by zechciał sie ze mną spotkać,pogodził,przytulił by mi wyznał że mnie kocha i był dobrym człowiekiem a nie wyniosłym egoistą by kochał Boga, mnie,dotrzymywał mi wierności i zapragnął małżeństwa ze mną tak jak ja tego pragnę a nie uciekał przed tym. Chcę żyć z nim a nie być z dala i wegetować. Odmień moją szarą codzienność z którą się borykam,chcę być tylko szczęśliwa być kochaną a nie tylko kochać a moje szczęsie to ON i czekam na niego z nadzieją że go wreszcie zobacze i że wszystko co najlepsze jest dopiero przed nami. Proszę Cię Panie Jezu, dotknij jego serca i zmień zupełnie jego serce aby mu zależało na mnie jeśli możesz spraw aby nie czuł lęku, nienawiści. Bardzo mi na tym zależy i nie wyobrażam sobie życia bez niego, by zdołał mnie pokochać, proszę Cię o łaskę odwzajemnionej miłości Grześka do mnie o to, aby Grzesiek kochał mnie dojrzałą miłością, pomóż w oświeceniu go, aby zrozumiał co robi źle i jak ma się zmienić na lepsze. Abyśmy się spotykali i dążyło to ku pięknej wzajemnej miłości. Proszę, aby mu na mnie zależało. Zachowaj nas dla siebie. Nie chce być sama, obdarz mnie darem bycia kochaną i kochać, żeby Grzesiek był wartościowym i dobrym chłopakiem, który mnie nie skrzywdzi, aby nie kłamał ani nie oszukiwał, nie zdradzał. Niech on zrozumie, że ja cierpię, że potrzebuję jego miłości, ciepła, że nie chcę wiecznie stać w miejscu w tym związku, zabierz strach, egoizm i lęk z naszych serc. Tak bardzo kocham Grześka , a on mnie tak traktuje. TOBIE POLECAM SIEBIE I Grześka , proszę o miłość między nami. Zawierzam Ci tą szczególną dla mnie relację, proszę o łaskę dobrego, rychłego spotkania i szczerej rozmowy o najważniejszych sprawach, o tym co między nami jest i co może być. O Boże prowadzenie i Jego wolę. Boże, Ty wiesz... Ty wszystko wiesz, znasz pragnienia i drogi nasze. Błogosław, dawaj wzrost miłości, czystość, prowadź! Rozpal nasze serca i wole miłością do siebie nawzajem, na wzór Twojej miłości. Pobudzaj do konkretnych czynów i decyzji, dodawaj odwagi, wzmacniaj to co słabe. Spraw, aby się do mnie przekonał. Zapal jego serce miłością do mnie, odmień jego serce i charakter, i prosze też o to żeby moi rodzice zaakceptowali Grześka dali mu szanse i pozwolili mi się z nim spotykać prosze o to i błagam proszę Cię o o silny i trwały związek z Grześkiem . Aby nasz związek i bycie razem kwitło i owocowało w coś pięknego, przeradzało się w prawdziwą miłość. Niech Grzesiek okaże się tym, który jest mi przeznaczony na męża. Niech razem założymy wspólną katolicką i szczęśliwą rodzinę. Aby nam obojgu na sobie mocno zależało i abyśmy byli szczęśliwi ze sobą i aby nam się układało i wszystko szło jak najlepiej. Proszę pomóż nam z wszelkimi przeszkodami, abyśmy je wspólnie rozwiązywali i pokonywali, co tylko scalało i umacniało nasz związek. Niech Grzesiek otworzy się na mnie i okaże swoje uczucia Abyśmy umieli dojść do porozumienia. Żebyśmy ze sobą byli; błagam o łaskę wierności, szczerości i szacunku oraz uczciwości.Żeby mnie pokochał i zrozumiał moje potrzeby,żeby zaakceptował mnie jako swoją partnerkę życiową. Twojej opiece oddaję mój związek z Grzesiem .Błogosław nam Matko Miłości.Duchu Święty oświecaj nam, abyśmy byli mądrzy Twoim duchem. A jeśli z Grześkiem to niemożliwe to o to samo proszę i błagam gorąco między mną a Krzyśkiem L . Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia wyznal mi iz mu na mnie zalezy i chce byc ze mna. Pragne i błagam aby chcial spotykac sie ze mna o ułożenie moich spraw życiowych ,uczuciowych,rodzinnych,odnośnie pracy,Bardzo proszę o modlitwę w intencji miłości mojej i Grześka Mokrzyńskiego i otworzenie się na to Niech między nami panuje pokój. Och Jezu błagam pomóż mi, złącz nasze drogi abym go teraz spotkała i aby nasza znajomość się nie zakończyła lecz rozwijała. Moja cała nadzieja w Tobie. Och mój Jezu oddaję się Tobie Ty się tym zamij, daj mi to czego tak bardzo pragnę. Proszę o to, by jak najlepiej nam się układało z Grzeskiem prosze by między mną ą Grześkiem zrodziło się uczucie, widzisz jak jest mi ciężko, a on nie wie czego chce,się nawrócił .Proszę, by jego serce przepełniło się miłością do mnie. Niech nasze drogi życia sie połączą jak najszybciej. Bardzo go kocham i proszę Cię Jezu spraw by on wrócił byśmy znów byli razem szczęśliwi. Proszę, abym pomimo tego, nie zwątpiła w miłośc. Prosze o dobrego męża dla mnie, o to , abym i ja była dobrą żoną,a także abym jeszcze doczekała się zdrowego potomstwa.Proszę niech jemu zależy tak jak mi ,by myślał o mnie i tęsknił za mną. Proszę Cię przemień jego serce i wlej w jego serce miłość do mnie aby mnie pokochał. Aby mnie kochał i szanował i chciał być ze mną, pomimo wszelkich niedogodności. proszę o modlitwę w intencji, aby Grzesiek - którego kocham odwzajemnił do mnie tę miłość, którą ja go darze. Aby w swej wolności pokochała mnie taką jaką jestem, obdarzył szczerą , prawdziwą, wzajemną, dojrzałą miłością. Niech będzie tym, który jest mi pisany na męża i nim zostanie. Proszę o to, by mnie pokochał i był ze mną.Proszę o to, by jak najlepiej nam się układało z Grześkiem Aby mnie kochał i szanował i chciał być ze mną, pomimo wszelkich niedogodności. .Dotknij serca Grześka i spraw by mu zależało na mnie, na nas. Kocham go mimo tego ile przysporzył mi bólu,łez nie chce być z kimś innym.Proszę daj mu łaskę miłości do mnie, by serce jego napełniła wiara w to ,że możemy razem stworzyć szczęśliwy związek.Proszę niech się do mnie odezwie.Wiem,że dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwej, dlatego proszę wysłuchaj mej prośby,proszę Cię i błagam gorąco o zgodę między mną a Grześkiem proszę, żeby wszystko się między nami dobrze ułożyło, aby Duch Święty otworzył mu oczy, uszy i serce żeby przestał być tak ślepy i głuchy na moją miłość,tak obojętny. Proszę cię niech on tego nie wykorzystuje przeciwko mnie niech doceni i widzi mnie taką jaka jestem,niech w jego oczach będę wartościowym człowiekiem bo taką staram się być więc tym bardziej mnie to boli że jest tak ślepy. Spraw niech on dostrzegnie we mnie to co cenne,niech się nie bawi mną nie nudzi nie szuka przygód z inną lecz zachowa odpowiedzialnie,zatroszczy o mnie,zadba i da mi siebie całego swoją miłość,ciepło którego tak potrzebuje. Ja go tak bardzo kocham tak bardzo potrzebuje nie widzę świata poza nim Wyprowadz nas na prostą,porusz jego zatwardziałe i obojętne i nieczułe serce,niech zechce wszystko naprawić,we mnie odnajdzie swoje szczęście weż od niego ten egoizm,pychę bo to mnie tak boli, weż to wszelkie zło,zburz ścianę która wyrosła między nami,pomóż nam odbudować naszę relacje,ulecz tą chorą sytuację która między nami jest Grześkiem ,opiera mi się jest głuchy a ja nie mam sił z nim walczyć o wszystko nie po to kocham by stać w miejscu by cierpieć. Błagam niech on nas nie niszczy niech mnie nie zostawia samej sobie,zachowaj nas dla siebie. Odmień jego charakter wzbudz w nim wyrzuty sumienia zeby zrozumiał co robi żle i jak to zmienić i nie był już dla mnie powodem łez,by zechciał sie ze mną spotkać,pogodził,przytulił by mi wyznał że mnie kocha i był dobrym człowiekiem a nie wyniosłym egoistą by kochał Boga, mnie,dotrzymywał mi wierności i zapragnął małżeństwa ze mną tak jak ja tego pragnę a nie uciekał przed tym. Chcę żyć z nim a nie być z dala i wegetować. Odmień moją szarą codzienność z którą się borykam,chcę być tylko szczęśliwa być kochaną a nie tylko kochać a moje szczęsie to ON i czekam na niego z nadzieją że go wreszcie zobacze i że wszystko co najlepsze jest dopiero przed nami. Proszę Cię Panie Jezu, dotknij jego serca i zmień zupełnie jego serce aby mu zależało na mnie jeśli możesz spraw aby nie czuł lęku, nienawiści. Bardzo mi na tym zależy i nie wyobrażam sobie życia bez niego, by zdołał mnie pokochać, proszę Cię o łaskę odwzajemnionej miłości Grześka do mnie o to, aby Grzesiek kochał mnie dojrzałą miłością, pomóż w oświeceniu go, aby zrozumiał co robi źle i jak ma się zmienić na lepsze. Abyśmy się spotykali i dążyło to ku pięknej wzajemnej miłości. Proszę, aby mu na mnie zależało. Zachowaj nas dla siebie. Nie chce być sama, obdarz mnie darem bycia kochaną i kochać, żeby Grzesiek był wartościowym i dobrym chłopakiem, który mnie nie skrzywdzi, aby nie kłamał ani nie oszukiwał, nie zdradzał. Niech on zrozumie, że ja cierpię, że potrzebuję jego miłości, ciepła, że nie chcę wiecznie stać w miejscu w tym związku, zabierz strach, egoizm i lęk z naszych serc. Tak bardzo kocham Grześka , a on mnie tak traktuje. TOBIE POLECAM SIEBIE I Grześka , proszę o miłość między nami. Zawierzam Ci tą szczególną dla mnie relację, proszę o łaskę dobrego, rychłego spotkania i szczerej rozmowy o najważniejszych sprawach, o tym co między nami jest i co może być. O Boże prowadzenie i Jego wolę. Boże, Ty wiesz... Ty wszystko wiesz, znasz pragnienia i drogi nasze. Błogosław, dawaj wzrost miłości, czystość, prowadź! Rozpal nasze serca i wole miłością do siebie nawzajem, na wzór Twojej miłości. Pobudzaj do konkretnych czynów i decyzji, dodawaj odwagi, wzmacniaj to co słabe. Spraw, aby się do mnie przekonał. Zapal jego serce miłością do mnie, odmień jego serce i charakter, i prosze też o to żeby moi rodzice zaakceptowali Grześka dali mu szanse i pozwolili mi się z nim spotykać prosze o to i błagam proszę Cię o o silny i trwały związek z Grześkiem . Aby nasz związek i bycie razem kwitło i owocowało w coś pięknego, przeradzało się w prawdziwą miłość. Niech Grzesiek okaże się tym, który jest mi przeznaczony na męża. Niech razem założymy wspólną katolicką i szczęśliwą rodzinę. Aby nam obojgu na sobie mocno zależało i abyśmy byli szczęśliwi ze sobą i aby nam się układało i wszystko szło jak najlepiej. Proszę pomóż nam z wszelkimi przeszkodami, abyśmy je wspólnie rozwiązywali i pokonywali, co tylko scalało i umacniało nasz związek. Niech Grzesiek otworzy się na mnie i okaże swoje uczucia Abyśmy umieli dojść do porozumienia. Żebyśmy ze sobą byli; błagam o łaskę wierności, szczerości i szacunku oraz uczciwości.Żeby mnie pokochał i zrozumiał moje potrzeby,żeby zaakceptował mnie jako swoją partnerkę życiową. Twojej opiece oddaję mój związek z Grzesiem .Błogosław nam Matko Miłości.Duchu Święty oświecaj nam, abyśmy byli mądrzy Twoim duchem i żeby znalazł i chciał znaleźć dla mnie czas i chciał i zechciał się ze mną spotkać i miał taką potrzebe spotkania się ze mną i bycia ze mną Miłosierny Boże prosze aby Grzesiek zadzwonil do mnie A jeśli z Grześkiem to niemożliwe to o to samo proszę i błagam gorąco między mną a Krzyśkiem L . Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia . Proszę też o zgodę między mną a pewnymi osobami,o odmiane ich serc i charakterów a w szczególności prosze i błagam o zgode między mną a Arturem Lisem ,ich siostrą Magdą i ich rodzicami Krzyśkiem Lisem i Rafałem Kasiurakiem, Patrycją ,Kacprem i Bogumiła Kasiurak, i Norbertem Przywarą i Filipem Przywarą , Janka Mnicha ,Reginą Bury ,Radka z mojej grupy językowej ,Pawłem Usowskim,Dawidem Kaszyckim,KaśkA Kyc,Kaśki Lewickiej, Anki Lewickiej ,Krzyśkiem Duszą ,Artura Duszy, Magdy Groszek, Krzyśka Pawełka i Tomka Pawełka, Anki Gordon,Dawida Safina, Darka Wożniaka, Dawida Kaszyckiego, Michała Kyca, Agnieszką Kruk,Magdą Witek,Anetą Ziembą , Łukasza Bąk ,Łukasza Kruka ,Alicji Leśniak ,Roberta Hogendorfa Kaśki Piekarz Oliwii Żelazny Rafała P,wujka Wacka Wołoszyn i jego żony Eli ich synów Lucka i Witka cioci Marii Majkut i Justyny Majkut ,Magdy Majkut babci Stanisławy Brodzkiej,Tomka Stopyry , Pauliny i Natali Stopyry, Wiolki Stopyry, Wioli Stopiak,Kamila Mikruta Magdy Witek, Piotrka Lelakowskiego ,Łukasza Siedleckiego, Damiana Turonia,Damiana Inglota,Wojtka Słupka , Jakuba Kozika, Jakuba Majkuta, Bartka Wilka, Kaśki Saramy,Agnieszki Szalachy,Damiana Dydyka, Pawła Raka, Karoliny Groszek ,Kaśki Piekarz ,Anity Sobczyk ,Marka Buczka , Krzyśka Buczka, Marcina Kruka, Piotrka i Magdy Skury,Andrzeja Skury,cioci Małgosi Skury, wujka Janka Majewskiego i jego żony Heleny, Andrzeja Kruka,Wojtka Lewickiego i Mateusza Furtaka ,Aleksandry Furtak,Patrycji Herdy,Mirka i Eli Sikory,Michała Czyrka,Gabrieli Żydzik, Kamila Micała,Kaśki Hogendorf ,Anny Długosz ,Karoliny Szatko, Jacka Szatko,Doroty Banasik ,Krystiana Kurak,Rafała Waszczaka, Michała Krztonia, Adriana Grądziela, Andrzeja Kotowicza,Marcina Murawskiego, Klementyny Zabiciel, Artura Kalisiaka ,Jana Rączego i jego brata Wojtka, Marcina Misiąga,Renate z mojej grupy językowej ,Mirosława Wróblewskiego,Honoraty Tolpy,Aleksandra Sikory,Damiana i Mateusza Waśko, Stelli i Lidki Kurek, Kamila Sojeckiego,Edyty Rutyny,Agnieszki Opoń, Gabrieli Śląskiej ,Tomka Polczaka,Magdy Bryś, Eli Sochy,Beaty Trawki, Pauliny Guzik, Jacka i Weroniki ,Karola Gajewskiego ,Justyny Bienko i Justyny Żychowskiej ,Agaty Kazimierowicz ,Ewy Jeżowskiej , Oli i Ewy Jasiewicz, Damiana Sarny , Pawła Hayna ,Piotrka Łuszczyka, Eweliny Krok,Ewy Wójtowicz, Anki Płoszowskiej,Mateusza Majkuta i jego żony Moniki,Damiana Wołosza ,Marka i Andżeliki Kielerów,Kamila Tomczyka,Moniki i Konrada Martyków, Grześka Rzucidły, Gośki Stefanik ,Renaty Kruk ,Magdy Kanas ,Michała Kruka ,wujka Marka Jasiewicza i jego żony Joli, cioci Halinki Polczak, Tomka Ptaka, Rafała Pasierba, Rafała Dziewy, Rafała Garbacza, Przemka Maca i jego siostry ,Małgorzaty i Franka Furtaków,Andrzeliki Kisiel, Kamila Kusińskiego ,Darka, Tadeusza Kozioła ,Andzeliny i Sebastiana Martyków, Rafała i Arka Kędzior, Moniki i Konrada Martyków ,Grześka Rzucidły,Ani Gajdek,Grzeska Bogackiego, Tomka Szymańskiego, Gabryski Siedleckiej, Piotrka Wilka i jego siostry Kaski, Bernadety i Mateusza Żelazko, Jacka Ślęczki, Mateusza i Sabiny Świętoniowskich ,Alicji Puc, Eweliny Lewickiej ,Madzi Buczek , Lucyny Goles,Karola Płoszowskiego, Mateusza Płoszowskiego,Anety Czyż, Anety, ciotki Haliny i Wieśki, Doroty Kużmy, Aśki Szewc, Aski Maciejewskiej ,Doroty Pizun, Wojtka Chmielarza, Natali Cisło, Bernadety i Mateusza Żelazko,Sławka Lamparta, Anny i Łukasza Banasiów,Adriana Konkola, Klementyny Zabiciel, Gośki Kalembkiewicz , Agnieszki Strykowskiej ,Eweliny Sujdak,Cioci Eli i Jacka Opoń,Grześka Opoń , Ady Kędzior ,Tomka Saneckiego,Dominika Lewandowskiego, Daniela Bugalskiego ,Jagody Ludwiczak,Pauliny Surowiec ,Justyny Trelki,Piotrka Bąk,Sylwi Ostoi, Eweliny Martyki, Natali Kanas,Tomka Domaradzkiego ,Moniki Dworak ,Arka Nepelskiego,Sylwi Rykowskiej ,Jadzki Bułdak, Przemka Majkuta, Piotrka Macha i jego wujka Pawła i jego żony Michała i Piotrka Lipców, Mateusza Muchy,Kamila Ciby, Piotrka Wrotnego ,Anki Jakim ,Mateusza i Marcina Gordon , Wojtka i Filipa Chmielarz , Eweliny Stopyry,Małgorzaty Jęczalik, Agnieszki Domin, Olgi Jackowskiej,Aleksandry Pe, Łukasza i Marcina Szelów, Ewy i Piotrka Skurów, Sylwi Lubery, Jakuba Skury, Ewy Kocyły, Tomka Jakubowskiego, cioci Celiny Buczek, Agnieszki Kruk, Kaski Jabłońskiej, Izy Samagalkiej Anki Prokop, Bogdana Czach,Wojtka Wolano, Anki Karcz, Aski Leniar, Ulki Leniar, Anki Burek ,Daniela Bentkowskiego,Baśki Bentkowskiej,Basi Fryń, Wojtka Fleszar,Piotrka Bogdanowicza ,Katarzyny Kolendo ,Kaski Głogowskiej ,Kaśki Klimczak,Anki Daniel ,Anity Pruban Izy Kwiecień ,Dominiki Wiech, Michała Ratajczaka, Adriana Fornala, Kaski Szymańskiej, Pauliny Ziobry, Pauliny Sikory ,Pauliny Mażnickiej ,Kaśki Graty ,Jadzi Koniecznej,Eweliny Surowiec, Grześka Gniewek, Tomka i Marcina Grabców,Pawła Waszczaka Krysi Słowik,Anny Kizior, Kaśki Partyka,Pauliny Szul,Tomka Leniar, Gośki Furman, Gośki Miąsik,Marcina z Przemyśla, Moniki Wdowiarz, Pawła Haliasz, Marcina Florczaka,Bartka Pyrek, Pawła, Daniela, Agnieszki Kutyłów i ich rodziców,Łukasza Kużniar, Joanny Banaś ,Kamili Bak,Olki Jackowskiej, Kaśki Graty,Kaśki Sowy, Magdy Bliżniak,Piotrka Koziarz, Paulina Kutowicz, Łukasz Muskus,Oliwi Żelazny, Jagody Lech ,Piotrka Wrotnego,Mirka Wróblewskiego, Karoliny Trzeciak, Kingi Wereszczyńskiej ,Kosmy, Kamila Pietras ,Moniki Lubas,Wioli Stopyry, Pawła, Sławka Szuflitów,Sebastiana Papciak ,Wojtka Fleszar ,Izy Samagackiej ,Gośki Bączaj ,Marcina i Łukasza Szelów ,Tomka Smoleń, Justyny Zięba, Michała Karcz ,Beaty ,Moniki Kawalec, Dawida Różańskiego,Karoliny Kędzierskiej,Ewy Kocyły ,Anny i Zbyszka Chmielarz, Zośki i Wieśka Żelazko, Anki Sikory ,Rafała Buciora ,Arka Pieniądz osób o których wiadomo i inymi o których wiadomo odmień ich serca i charaktery Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia proszę o zgodę w mojej rodzinie i o zgodę między mną a moimi rodzicami i o odmiane serc,zachowań,postępowań ,charakterów członków mojej rodziny , proszę o zdrowie w mojej rodzinie i o opiekę nade mną i moją rodziną o zdrowie i potrzebne łaski dla moich rodziców ,brata i dla mnie . Proszę o pomoc w znalezieniu dobrej pracy,o dobrego chłopaka dla mnie a póżniej męża , proszę o wybaczenie wszyskim moim wrogom ,prosze o wybaczenie moich własnych grzechów, proszę o znalezienie dobrego partnera na życie kochającego ,pracowitego oddanego szanującego, prawdziwego przyjaciela, prosze o znalezienie dobrej pracy stałej płatnej , doznanie szczęcia za którym gonię latami i nie potrafię odnaleść , proszę o zaradność życiową o mądrość,o siłę ,wytrwałość,o przyjęcie mnie i danie szansy do straży ochrony kolei w Przemyślu i żebym sobie tam poradziła i dała tam rade i o wygraną mieszkania w nowinach, za Twoim pośrednictwem ubłagaj me prośby,by życie moje przemieniło się w radość i w wiarę że będzie lepiej uchroń mnie od nieszczęść i złych ludzi.Miej nas w swej opiece,prosze o pomoc w sprawach ktorych sama juz nic nie moge zrobic sile optymizm do zycia i ludzi ktorzy nie sa mi przychylni wszystkie troski powiezam tobie , za Twoim pośrednictwem ubłagaj me prośby,by życie moje przemieniło się w radość i w wiarę że będzie lepiej uchroń mnie od nieszczęść i złych ludzi.Miej nas w swej opiece,o potrzebne łaski dla mnie,proszę Cię o wstawiennictwo bo przeżywam teraz bardzo trudne dla mnie chwile. Nie potrafię sobie poradzić ze sobą, ze swoimi problemami z . Nie chce już sprawiać zawodu swoim rodzicom. Chce być silniejsza ale nie potrafię wstać. ty powiedziałeś że po smierci będziesz mógł zrobic więcej dobrego , weź mnie w opiekę przed Bogiem bo czuję ze tonę..,o zdanie prawa jazdy teorii i praktyki , o ułożenie moich spraw życiowych,uczuciowych, rodzinnych, odnośnie pracy OJCZE PIO PROSZĘ CIĘ O ZGODĘ I POJEDNANIE POMIĘDZY mną a Rafałem Kasiurakiem, Pawłem Usowski, Reginą Bury, Krzyśkiem Lisem ,Łukaszem Siedleckim, Natalią Cisło ,Magdą Majkut,Tomkiem Stopyrą, Jakubem Majkutem, Justyną Majkut,Marią Majkut, Agnieszka Kruk, Darkiem Wożniakiem ,Anetą Ziembą,Kaską Kyc, Kacprem,Bogumiła , Patrycją Kasiurak, Alicją Leśniak, Bartkiem Wilkiem Luckiem i Witkiem W, Elą i Wackiem W, osobami o których wiadomo , o ułożenie moich spraw życiowych ,uczuciowych,rodzinnych,odnośnie pracy, Proszę też o zgodę między mną a pewnymi osobami,o odmiane ich serc i charakterów a w szczególności prosze i błagam o zgode między mną a Arturem Lisem ,ich siostrą Magdą i ich rodzicami Krzyśkiem Lisem i Rafałem Kasiurakiem, Patrycją ,Kacprem i Bogumiła Kasiurak, i Norbertem Przywarą i Filipem Przywarą , Janka Mnicha ,Reginą Bury ,Radka z mojej grupy językowej ,Pawłem Usowskim,Dawidem Kaszyckim,KaśkA Kyc,Kaśki Lewickiej, Anki Lewickiej ,Krzyśkiem Duszą ,Artura Duszy, Magdy Groszek, Krzyśka Pawełka i Tomka Pawełka, Anki Gordon,Dawida Safina, Darka Wożniaka, Dawida Kaszyckiego, Michała Kyca, Agnieszką Kruk,Magdą Witek,Anetą Ziembą , Łukasza Bąk ,Łukasza Kruka ,Alicji Leśniak ,Roberta Hogendorfa Kaśki Piekarz Oliwii Żelazny Rafała P,wujka Wacka Wołoszyn i jego żony Eli ich synów Lucka i Witka cioci Marii Majkut i Justyny Majkut ,Magdy Majkut babci Stanisławy Brodzkiej,Tomka Stopyry , Pauliny i Natali Stopyry, Wiolki Stopyry, Wioli Stopiak,Kamila Mikruta Magdy Witek, Piotrka Lelakowskiego ,Łukasza Siedleckiego, Damiana Turonia,Damiana Inglota,Wojtka Słupka , Jakuba Kozika, Jakuba Majkuta, Bartka Wilka, Kaśki Saramy,Agnieszki Szalachy,Damiana Dydyka, Pawła Raka, Karoliny Groszek ,Kaśki Piekarz ,Anity Sobczyk ,Marka Buczka , Krzyśka Buczka, Marcina Kruka, Piotrka i Magdy Skury,Andrzeja Skury,cioci Małgosi Skury, wujka Janka Majewskiego i jego żony Heleny, Andrzeja Kruka,Wojtka Lewickiego i Mateusza Furtaka ,Aleksandry Furtak,Patrycji Herdy,Mirka i Eli Sikory,Michała Czyrka,Gabrieli Żydzik, Kamila Micała,Kaśki Hogendorf ,Anny Długosz ,Karoliny Szatko, Jacka Szatko,Doroty Banasik ,Krystiana Kurak,Rafała Waszczaka, Michała Krztonia, Adriana Grądziela, Andrzeja Kotowicza,Marcina Murawskiego, Klementyny Zabiciel, Artura Kalisiaka ,Jana Rączego i jego brata Wojtka, Marcina Misiąga,Renate z mojej grupy językowej ,Mirosława Wróblewskiego,Honoraty Tolpy,Aleksandra Sikory,Damiana i Mateusza Waśko, Stelli i Lidki Kurek, Kamila Sojeckiego,Edyty Rutyny,Agnieszki Opoń, Gabrieli Śląskiej ,Tomka Polczaka,Magdy Bryś, Eli Sochy,Beaty Trawki, Pauliny Guzik, Jacka i Weroniki ,Karola Gajewskiego ,Justyny Bienko i Justyny Żychowskiej ,Agaty Kazimierowicz ,Ewy Jeżowskiej , Oli i Ewy Jasiewicz, Damiana Sarny , Pawła Hayna ,Piotrka Łuszczyka, Eweliny Krok,Ewy Wójtowicz, Anki Płoszowskiej,Mateusza Majkuta i jego żony Moniki,Damiana Wołosza ,Marka i Andżeliki Kielerów,Kamila Tomczyka,Moniki i Konrada Martyków, Grześka Rzucidły, Gośki Stefanik ,Renaty Kruk ,Magdy Kanas ,Michała Kruka ,wujka Marka Jasiewicza i jego żony Joli, cioci Halinki Polczak, Tomka Ptaka, Rafała Pasierba, Rafała Dziewy, Rafała Garbacza, Krzyśka Maca, Przemka Maca i jego siostry ,Małgorzaty i Franka Furtaków,Andrzeliki Kisiel, Kamila Kusińskiego ,Darka, Tadeusza Kozioła ,Andzeliny i Sebastiana Martyków, Rafała i Arka Kędzior, Moniki i Konrada Martyków ,Grześka Rzucidły,Ani Gajdek,Grzeska Bogackiego, Tomka Szymańskiego, Gabryski Siedleckiej, Piotrka Wilka i jego siostry Kaski, Bernadety i Mateusza Żelazko, Jacka Ślęczki, Mateusza i Sabiny Świętoniowskich ,Alicji Puc, Eweliny Lewickiej ,Madzi Buczek , Lucyny Goles,Karola Płoszowskiego, Mateusza Płoszowskiego,Anety Czyż, Anety, ciotki Haliny i Wieśki, Doroty Kużmy, Aśki Szewc, Aski Maciejewskiej ,Doroty Pizun, Wojtka Chmielarza, Natali Cisło, Bernadety i Mateusza Żelazko,Sławka Lamparta, Anny i Łukasza Banasiów,Adriana Konkola, Klementyny Zabiciel, Gośki Kalembkiewicz , Agnieszki Strykowskiej ,Eweliny Sujdak,Cioci Eli i Jacka Opoń,Grześka Opoń , Ady Kędzior ,Tomka Saneckiego, Macka Radoń , Przemka Maca i jego siostry Gabryśki Dominika Lewandowskiego, Daniela Bugalskiego ,Jagody Ludwiczak,Pauliny Surowiec ,Justyny Trelki,Piotrka Bąk,Sylwi Ostoi, Eweliny Martyki, Natali Kanas,Tomka Domaradzkiego ,Moniki Dworak ,Arka Nepelskiego,Sylwi Rykowskiej ,Jadzki Bułdak, Przemka Majkuta, Piotrka Macha i jego wujka Pawła i jego żony Michała i Piotrka Lipców, Mateusza Muchy,Kamila Ciby, Piotrka Wrotnego ,Anki Jakim ,Mateusza i Marcina Gordon , Wojtka i Filipa Chmielarz , Eweliny Stopyry,Małgorzaty Jęczalik, Agnieszki Domin, Olgi Jackowskiej,Aleksandry Pe, Łukasza i Marcina Szelów, Ewy i Piotrka Skurów, Sylwi Lubery, Jakuba Skury, Ewy Kocyły, Tomka Jakubowskiego, cioci Celiny Buczek, Agnieszki Kruk, Kaski Jabłońskiej, Izy Samagalkiej Anki Prokop, Bogdana Czach,Wojtka Wolano, Anki Karcz, Aski Leniar, Ulki Leniar, Anki Burek ,Daniela Bentkowskiego,Baśki Bentkowskiej,Basi Fryń, Wojtka Fleszar,Piotrka Bogdanowicza ,Katarzyny Kolendo ,Kaski Głogowskiej ,Kaśki Klimczak,Anki Daniel ,Anity Pruban Izy Kwiecień ,Dominiki Wiech, Michała Ratajczaka, Adriana Fornala, Kaski Szymańskiej, Pauliny Ziobry, Pauliny Sikory ,Pauliny Mażnickiej ,Kaśki Graty ,Jadzi Koniecznej,Eweliny Surowiec, Grześka Gniewek, Tomka i Marcina Grabców,Pawła Waszczaka Krysi Słowik,Anny Kizior, Kaśki Partyka,Pauliny Szul,Tomka Leniar, Gośki Furman, Gośki Miąsik,Marcina z Przemyśla, Moniki Wdowiarz, Pawła Haliasz, Marcina Florczaka,Bartka Pyrek, Pawła, Daniela, Agnieszki Kutyłów i ich rodziców, Gabrieli Rumak Łukasza Kużniar, Joanny Banaś ,Kamili Bak,Olki Jackowskiej, Kaśki Graty,Kaśki Sowy, Magdy Bliżniak,Piotrka Koziarz, Paulina Kutowicz, Łukasz Muskus,Oliwi Żelazny, Jagody Lech ,Piotrka Wrotnego,Mirka Wróblewskiego, Karoliny Trzeciak, Kingi Wereszczyńskiej ,Kosmy, Kamila Pietras ,Moniki Lubas,Wioli Stopyry, Pawła, Sławka Szuflitów,Sebastiana Papciak ,Wojtka Fleszar ,Izy Samagackiej ,Gośki Bączaj ,Marcina i Łukasza Szelów ,Tomka Smoleń, Justyny Zięba, Michała Karcz ,Beaty ,Moniki Kawalec, Dawida Różańskiego,Karoliny Kędzierskiej,Ewy Kocyły ,Anny i Zbyszka Chmielarz, Anki Sikory ,Zośki i Wieśka Żelazko ,Beaty Żuchowicz, Kaśki Pałki, Wojtka Wolany, Anki Gierlach ,Beaty Pilch ,Marka Strojnego ,Martyna Kitowska ,Andrzeja i Beaty Bielak, Jacka ,Grześka Rykały ,o zgode miedzy mną a Robertem Hogendorfem o odmiane jego serca, zachowań,zachowania, postępowania, charakteru i żeby się do mnie odezwał i odzywał i żeby chciał i zechciał się ze mną spotkać,pogadać,gadać ,porozmawiać,utrzymywać kontakt i jego nawrócenie Miłosierny Boże prosze aby Robert zadzwonil do mnie bo bardzo mi na tym zależy o to samo proszę między mną a Rafałem Kasiurakiem ,Justyną Majkut, Magdą Majkut, Dawidem Kaszyckim, Kaska Kyc, Agnieszką Kruk, Darkiem Wożniakiem, Edytą Rutyną, Pawłem Usowskim ,Natalią Cisło
27-01-2015 10:05 ~ Gosia (Jaktorow)
Prosze kochany Sw Antoni o pomoc dla dziecka chorego na bialaczke by rodzice znalezli dawcow grupy krwi RH B- o szczesliwie rozwiazanie. Dziekuje za wysluchanie prosb.
27-01-2015 01:38 ~ ania (wrocław)
Św. Antoni, prosze Cie o odnalezienie rzeczy, ktore zostaly mi skradzione , w szczegolnosci laptopa. Trace juz nadzieje, prosze, pomoz!
27-01-2015 00:38 ~ Dorota (w.)
Św. Antoni błagam o cud w pewnej sprawie, która jest tak dla mnie ważna.
26-01-2015 21:59 ~ Krystyna (Bytom)
Św.Antoni proszę Cię o dar potomstwa i szczęśliwe małżeństwo, o pomyślne rozwiązanie trudnych spraw, o dobrą pracę, o wszelkie łaski do życia.Św.Antoni módl się za mną.
26-01-2015 19:46 ~ Barbara (O.)
Św. Antoni, proszę pokornie o Twoją pomoc w znalezieniu bardzo ważnego dokumentu potrzebnego mi w mojej pracy.
26-01-2015 19:44 ~ Maria (Toronto)
Swiety Antoni, prosze Cie o laske zdrowia dla mojego meza I dla mnie , mamy ten sam problem oboje, prosze Cie goraco, Ty wszystko mozesz.
26-01-2015 19:27 ~ Marta (Szczecin)
Szczęść BożePanie Boże z całego serca dziękuje Tobie za otrzymaną pracę. Proszę Cię abyś po błogosławił moje nowe miejsce pracy. Powierzam Ci Twojej opiece moją szefową i współpracowników, z którymi będę pracowała. Dopomóż mi Panie Boże w utrzymaniu nowej pracy, abym mogła się w niej sprawdzić. Powierzam Ci także moje nowe obowiązki, spraw proszę abym wykonywała je sumienie i potrafiła sobie z nimi poradzić, tak aby moja szefowa była ze mnie zadowolona. Proszę Cię Panie Boże o pomoc w nowym miejscu pracy, abym mogła się w niej dobrze czuć, by współpracownicy mogli mi być przychylni i chętni do pomocy, jeśli będzie to konieczne.Bóg zapłać
26-01-2015 19:05 ~ Maria (podkarpacie)
Sw. Antoni za Twoim wstawiennictwem prosze o zdrowie dla mojej Mamy.
26-01-2015 15:45 ~ Maria (pl)
Sw. Antoni za okazane laski dziekuje. Prosze o zdrowie dla mnie, meza, corek i wnukow oraz o dar wiary dla moich dzieci.
26-01-2015 12:30 ~ Gosia (Lubelskie)
Sw.Antoni, dziękuję za dobrodziejstwa jakie otrzymałam, proszę pokornie o dalsze potrzebne łaski, dla moich dzieci, ochraniaj je od wszelkiego zła. proszę o siły na każdy dzień dla siebie, o światło Ducha Świętego,. O łaskę zdrowia,dla chorych w rodzinie, dla wszystkich chorych,powierzam wszystkie trudne sprawy, prosząc by szczęsliwie się rozwiązały,a także proszę o miłość ,zgodę w rodzinach. Bóg wielki zapłać>Amen
26-01-2015 01:54 ~ Sylwia (New York)
Prosze o modlitwe, aby dobry Bog blogoslawil mi dobrym, kochajacym i dojrzalym emocjonalnie mezem. Prosze o modlitwe, aby Bog dzialal w kazdej chwili i momencie mojego zycia i chwila zapoznania sie mojego z przyszlym mezem stala sie juz w niedlugim czasie. Niec Dobry i Laskawy Bog blogoslawi mi miloscia, zalozeniem rodziny i nadaniem mojemu zyciu sensu i celu. Boze prowadz mnie poprzez Sw Rafala Archaniola tam gdzie jest moj przyszly maz i napelnaj nasze serca odwaga do przyjecia daru milosci. Amen.
25-01-2015 21:18 ~ lucyna, (glinik, )
o,znalezienie,pracy,i,zdrowie,moje,i,rodziny,
25-01-2015 18:46 ~ Gosia (Lubelskie)
Sw.Antoni,dziękuję za wszelkie łaski jakie otrzymałam,proszę o zdrowie ,pokorę,roztropnośc,i dar wiary by nie oddalali się od Kościoła moje dzieci,by nie stwarzali mi problemów,i zmartwień. Proszę by Duch Święty oświecił ich umysły, by postępowali właściwie w życiu. Proszę także o te łaski dla siebie, oraz o powstrzymanie moich chorób. proszę o zdrowie dla chorych w rodzinie,i wszystkich chorych. A także o zgode,pomoc,i wzajemne zrozumienie, w moim domu,rodzinie . Powierzam trudne sprawy,prosząc by szczęsliwie się rozwiązały. Dziękuję za wszystko.Bogu niech będą dzięki.Amen
25-01-2015 18:01 ~ Barbara (O.)
Św. Antoni , proszę o dobrego męża.
25-01-2015 15:14 ~ Rafał (Gorzów Wlkp)
Proszę o pomoc w znalezieniu pracy i w odzyskaniu prawa jazdy
25-01-2015 13:24 ~ corka (Mi)
Dziękuje za łaski jakie od ciebie otrzymałam i prosze o dobrego męża dla córki ,a także o zgode i spokój w rodzinie.Ochraniaj nas od zła Bóg zapłać
25-01-2015 13:21 ~ corka (Mi)
Świety Antoni prosze cie aby zdrowie mojej mamy ulgło poprawie aby mogła sobie jeszcze trochę w spkoju żyć ,prosze także o zdrowie dla całej rodziny Prosze o modlitwe.
25-01-2015 13:18 ~ mama (Mi )
Świety antoni prosze cie miej w opiece mojego syna ,prosze cie niech sprawy rodzinne jakoś mu sie poukładaja prosze o modlitwe.
25-01-2015 13:16 ~ mama (mi)
Dziękuje za okazane łaski prosze o szczęśliwy poród córki aby wszystko było w porządku a dzieciątko urodziło sie zdrowe ,prosze o modlitwe i boże błogosławieństwo
25-01-2015 12:54 ~ Joanna (Warszawa)
Święty Antoni, dziękuję z całego serca za odnalezienie bardzo ważnych dokumentów. Dziękuję za wszystkie łaski dotąd otrzymane.Powierzam swoje życie Twojej opiece.Bóg zapłać.
24-01-2015 22:34 ~ Aneta (JG)
Święty Antonii Tobie oddaje w opiekę całą moją rodzinę i proszę Cię wstawiaj się za nami u Boga codziennie wypraszając nam potrzebne Łaski i Błogosławieństwa Boże. Dzisiaj proszę Cię w szczególności za moja siostrę i jej córeczkę i Janisa. Proszę o chrzest dla ich córeczki im wyblagaj łaskę sakramentalnego małżeństwa i proszę wstaw się i pomóż aby Janisowi wypłacili należne wynagrodzenie jakie wypracował sobie ciężka pracą. Pomóż odzyskać im te pieniądze. Pobłogosław nam wszystkim.Pomóż mi znaleźć dobrego męża i wyjść za mąż w tym roku.Prowadź mnie i moja rodzinę. Proszę o modlitwę Św.Antonii.
24-01-2015 20:41 ~ Alicja (Wadowice)
Święty Antoni, proszę Cię, aby moja córka zdała egzamin.
24-01-2015 14:08 ~ wierna (pl)
Sw. Antoni za otrzymane laski dziekuje. Prosze o zdrowie i spokojne zycie dla moich wnukow oraz o dar wiary dla dzieci.
24-01-2015 10:25 ~ Aldona (Gorzów)
Święty Antoni,błagam o uzdrowienie Mamusi Bronisławy oraz proszę o zdrowie dla Tatusia Ryszarda,Dzękuję-bo prosiłam Ciebie i wyszedł z ciężkiej infekcji...
24-01-2015 10:05 ~ Gosia (Lubelskie)
Sw,Antoni,dziękuję za wszelkie wysłuchane łaski,proszę nieustannie o dalsze tak bardzo potrzebne łaski dla moich dzieci. Proszę o siły dla siebie, o światło Ducha Świętego. proszę także o zgodę miłość i zgodę w rodzinie, o pokój na świecie. Sw.Antoni,powierzam wszystkie trudne sprawy, które nosze w sercu,prosząc by szczęśliwie się rozwiązały.Dziękuję za wszystko,Bóg zapłać.Amen
23-01-2015 22:02 ~ Bożena (wrocław)
Dziękując Bogu za otrzymane łaski proszę omodlitwę o uzdrowienieZenony z choroby nowotworowej o dobre wyniki, o nawrócenie Anity iPiotra,o pracędlaJarka i Bożeny, o zdrowie dla Marysi i Marka, o rozwiązanie trudnychsprawrodzinnych Agaty
23-01-2015 19:56 ~ matka (Opole)
proszę o modlitwę w intencji syna i o szybki dla mnie powrót do zdrowia po operacji.Bóg zapłać za modlitwę.
23-01-2015 18:57 ~ Malgorzat (GLogow)
Jezu,pomoz,mi,w,moim,cierpieniu.strasznie cierpie,przez meza ,corke,przez choroby,dlugi.Nie chca sie,nawrocic,i,atakuja mnie,a przez alkoholizm meza toniemy,w dlugach.Maryjo zlituj,sie.
23-01-2015 18:19 ~ Basia (z)
Św.Antoni proszę o łaskę znalezienia godnej pracy
23-01-2015 12:01 ~ Elwira (Warszawa)
O łaskę życia wiecznego dla Ś.P. Ireny i Marka
23-01-2015 12:00 ~ Elwira (Warszawa)
Proszę o modlitwę w intencji Janusza, o łaskę uwolnienie z choroby alkoholowej i o łaskę nawrócenia i pojednania z rodzina.
23-01-2015 11:24 ~ Gosia (Lubelskie)
Sw.Antoni,dziękuję za wszelkie łaski jakie otrzymałam. z pokora zanoszę me dalsze prośby, prosząc o potrzebne łaski dla moich dzieci, oraz zdrowie. Proszę o siły dla siebie, oraz o pokorę i światło Ducha Świętego. Proszę o zdrowie dla chorych w rodzinie,dla wszystkich chorych. O wzajemną zgodę,zrozumienie i miłość w rodzinie, i o pokój na całym świecie. Sw.Antoni,powierzam także trudne sprawy, które nosze w sercu. Za wszystko dziękuję.Bóg zapłać>Amen
23-01-2015 00:51 ~ Marzena (Wrocław)
Święty Antoni dziękuję Ci za Twoją pomoc w moim życiu . Proszę Cię o zdrowie dla mamy , taty ,braci i chrześnicy . Ochraniaj nas od wszelkiego zła i niebezpieczeństw oraz od złych ludzi.
22-01-2015 21:54 ~ Maria (pl)
Sw. dziekuje za otrzymane laski. Prosze o dalsze laski, zdrowie dla wnukow i dla mnie oraz o dar wiary dla czlonkow rodziny.
22-01-2015 16:22 ~ Krystyna (Nowy Sącz)
Św. Antoni, mój drogi Orędowniku u Boga w tylu sprawach mi pomogłeś, ale teraz znów spieszę z gorącym błaganiem pomóż Św. Antoni znaleźć pracę i mieszkanie dla syna i synowej, znaleźli się w bardzo trudnej i przykrej sytuacji, wyproś potrzebne dla nich ŁaskiTwoja czcicielka
22-01-2015 12:28 ~ Gosia (Lubelskie)
Sw.Antoni,dziękuję za wszelkie wysłuchane prośby,i proszę nieustannie o dalsze. Sw.Antoni,za twą przyczyną pragnę prosić, o zdrowie, roztropność,o dar wiary dla moich dzieci,a także o łaskę uwolnienia od wszelkich złych uzależnień i oddalenie złych ludzi. Proszę o siły dla siebie, oraz powstrzymanie moich chorób, a także pokorę i światło Ducha Świętego, bym podejmowała właściwe decyzje.Proszę o łaskę zdrowia dla chorych w rodzinie,dla wszystkich chorych.O miłość, zgodę, wzajemna pomoc w rodzinach, a także o pokój na świecie. powierzam wszystkie swoje trudne sprawy,prosząc by szczęśliwie się rozwiązały.Za wszystko serdecznie dziękuję, Bóg Wielki zapłać.Amen
22-01-2015 10:15 ~ Teresa (Śląsk)
Dziękuję ci św. ANTONI że pomogłeś znaleść pracę mojej córce.proszę pomóż jej wybrać właściwą drogę w dorosłym życiu.
22-01-2015 09:12 ~ Artur (GORZÓW WLKP)
św. Antoni dziękuje za doznane laski. Za Twoim wstawiennictwem proszę o zdrowie dla Anny i opiekę Boża dla niej.
22-01-2015 09:11 ~ Artur (GORZÓW WLKP)
Sw.Antoni, za Twoim wstawiennictwem,proszę o łaskę zdrowia dla Taty i MAMY
22-01-2015 09:10 ~ Artur (GORZÓW WLKP)
Św.Antoni, za Twoim wstawiennictwem,proszę o łaskę zdrowia ,pokory,o dar wiary dla moich dzieci Adriana i Juli
22-01-2015 09:10 ~ Artur (GORZÓW WLKP)
Bardzo proszę o modlitwę w intencji br. Waldemar Sarba
21-01-2015 13:26 ~ Gosia (Lubelskie)
Sw.Antoni, dziękuję za wszelkie dobrodziejstwa które otrzymałam za Twą przyczyną. Proszę pokornie, o dalsze potrzebne łaski, proszę o zdrowie , dar wiary, pokory, i wszelkie potrzebne łaski, dla moich dzieci. Oddalaj od nich wszelkie zło,dla siebie proszę także o zdrowie, o cierpliwość, pokorę oraz światło ucha Świętego.Proszę także o łaskę zdrowia dla chorych w rodzinie, dla wszystkich chorych i cierpiących, o wzajemną miłość,zgodę w rodzinie. Sw.Antoni, powierzam wszystkie swoje trudne sprawy, które noszę w sercu,prosząc by szczęśliwie się rozwiązały. Za wszystko serdecznie dziękuję,za swoje słabości przepraszam.Amen
21-01-2015 11:15 ~ Dorota (--)
Św.Antoni proszę o modlitwę w intencje znalezienia mojego szczęścia małżeńskiego a szczególnie o ochrone przed działaniem złego ducha i użyj swojej mocy świetej do obrony przed kradzieżą rzeczy z mojego majątku.
Przejdź do strony: