Dziś, tak jak dawniej, św. Antoni kocha i współczuje. Czeka, byśmy zwierzyli się mu ze swych kłopotów - zarówno wielkich jak i małych. Także dziś chce nam ulżyć w cierpieniu, chce wstawiać się u Boga za tymi, którzy szukają pracy, czekają na uzdrowienie, tęsknią za pokojem serca i umysłu, proszą o odwagę, chcą do końca zaufać Bogu, pragną szczerej spowiedzi lub wypatrują jakiejkolwiek innej pomocy.

 

Ofiara, jałmużna lub modlitwa.

Intencje do Świętego Antoniego. Czasem jednak pytasz się czytelniku naszej strony internetowej, czy warto tu je zamieszczać? - na pewno tak, świadczy o tym co tygodniowa ilość zamieszczanych próśb. Nie jesteś sam w tym doświadczeniu, a zwróć uwagę, że coraz więcej tu podziękowań. Co robimy z tymi intencjami? Otóż staramy się wszystkie odczytywać w każdy wtorek na początku Mszy św. o godz. 18.00, a później modlimy się przez wstawiennictwo Świętego z Padwy o ich wysłuchanie.

Czasem w skrzynce spotykamy zapytanie jak przesłać ofiary na tę Mszę św.? Nic prostszego, w każdym kościele jest zapewne skarbonka św. Antoniego na chleb dla najbiedniejszych parafian. Tam można składać ofiary. Święty sobie poradzi i przekaże je najbardziej potrzebującym. Dla nas to więc bez znaczenia, że piszesz modlitwę ze swojej rodzinnej miejscowości czy z aktualnego miejsca pobytu, a my w Gorzowie Wielkopolskim modlimy się w tej intencji. Ofiarę możesz złożyć w swojej parafii czy bezpośrednio przekazać potrzebującemu człowiekowi. Jeśli natomiast są trudności finansowe, że i na ofiarę pieniężną Ciebie nie stać, to zrób "dobry uczynek" - pomóż potrzebującym czynem lub modlitwa. Przecież uczy nas Pan Bóg, że współpracujemy z Nim poprzez modlitwę, ofiarę lub jałmużnę.

O. Henryk Cieniuch (OFMCap.) Proboszcz


Imię:
Miejscowość:

(z uwagi na bezpieczeństwo proszę nie podawać adresów e-mail)
Twoja intencja:

Liczba wszystkich wpisów: 1788

Przejdź do strony:
04-09-2015 22:45 ~ boguslawa (gostyn)
prosze sw Antoniego o ratowanie naszej rodziny prosze o uwolnienie meza z alkoholizmu i obranie dorej drogi prosze o blogoslawienstwo
04-09-2015 21:11 ~ ewa (slawno)
SW.Antonii blagam o zdrowie dla mamy Stanisławy obecnie jest w szpitalu prosi córka Ewa
04-09-2015 20:46 ~ M (O)
Święty Antoni pomóż aby wystarczyło na wszystkie płatności,ochraniaj zdrowie i pracę,pomnóż przychody ,uproś potrzebne łaski,a szczególnie pokój serca i umysłu,poprowadź bezpiecznie wszystkie sprawy. Święty Antoni w imię Jezusa Chrystusa pobłogosław nam.
04-09-2015 20:24 ~ Agnieszka (Włocławek)
Święty Antoni, proszę o Twoją pomoc w znalezieniu dobrego męża dla mnie. Pragnę żyć w łasce szczęśliwego małżeństwa, we wzajemnym szacunku, lojalności i błogosławieństwie Bożym.
04-09-2015 15:56 ~ Małgorzata (Lub.)
>Sw.Antoni,dziękuję za wszelkie wysłuchane łaski,za Twą opiekę i wstawiennictwo. Proszę pokornie o dalsze potrzebne łaski,o zdrowie,roztropność,dar wiary dla moich dzieci,o zdrowie i siły na każdy dzień dla siebie,oraz cierpliwość i światło Ducha Świętego.Proszę o zdrowie dla bliskich, dla wszystkich chorych, a także o zgodę,i zrozumienie w domu,rodzinie, o nawrócenie dla uzależnionych . Sw.Antoni powierzam wszystkie trudne sprawy prosząc by się szczęśliwie rozwiązały. Bóg zapłać
04-09-2015 12:13 ~ Cecylia (Śm el)
św Antoni wspomóż mnie w modlitwach zanieżmoje intencje do Pana Jezusa córka Ewelina wróciła do domu do rodziców i na drogę wiary cnoty niech serce jej napełni dobrocią i zaufaniem niech zrozumie że jej postępowanie przynosi zmartwienie rozczarowanie i ból św Antoni pomóż nam w tych ciężkich chwilach modl się za nami zostan z nami i kieruj naszą rodzine Wstaw się u Pana boga za wszystkimi duszami cierpiącymi w czyśću wybłagaj dla nich przebaczenie grzechów
04-09-2015 07:32 ~ JOANNA (KRAKÓW)
ZA MOJE UTRAPIONE DZIECKO,ABY BYŁO SZCZĘŚLIWE,ABYM MOGŁA CIESZYC SIĘ JEGO SZCZEŚCIEM,ZA JEGO SESJE POPRAWKOWĄ ,ABY PRZEBIEGŁA POMYSLNIE,ZA ODWZAJEMNIONĄ MIŁOŚĆ JEGO ŻYCIA PROSZE BŁAGAM UFAM I WIERZĘ.
04-09-2015 07:25 ~ Beata (Zabrze)
Św.Antoni dziękuję Ci za Twoje wstawiennictwo u Pana Boga i Twoją pomoc. Proszę Cię o o opiekę nad naszą rodziną oraz pomoc w znalezieniu dobrego miejsca pracy dla naszej rodziny. O pomoc w zdaniu egzaminów Michała.
03-09-2015 19:29 ~ Grażyna ((O))
Św. Antoni proszę Cię bardzo o wstawiennictwo aby moje córki (K i M) żeby wyszły za mąż i żeby miały bardzo dobrych mężów i były szczęśliwe w życiu rodzinnym.
03-09-2015 16:55 ~ Magdalena (Gliwice)
Święty Antoni bardzo Cię proszę o Twoje wstawiennictwo oraz dar łaski o zdrowie dla mnie abym wyzdrowiała z ciężkiej choroby. Proszę Cię Wspaniały Cudotwórco aby mój mąż zrozumiał, że ta kobieta z którą jest nie jest przeznaczona dla niego a ja nadal Go kocham i chcę aby wrócił . Proszę Cię również o zdrowie dla moich dzieci które są dla mnie najważniejsze. Wspieraj mnie w chwilach trudnych i nie łatwych dla mnie. Tobie Św. Antoni wszystko zawdzięczam. Bóg zapłać.
03-09-2015 16:08 ~ Ewa (Olsztyn)
Święty Antoni , bardzo proszę o Twoje wstawiennictwo , błogosławieństwo i dar łaski zdrowia dla mojej mamy Danuty, by nie musiała poddać się operacji i była zdrowa. Dziękuję z całego serca .
03-09-2015 13:57 ~ wierna ((s))
Św. Antoni wyproś łaski dla mojej siostry i jej rodziny.Niech jej modlitwa zostanie wysłuchana.
03-09-2015 11:05 ~ JOANNA (K)
POMÓZ ŚW. ANTONI.
03-09-2015 10:32 ~ ANNA (K)
O ZNALEZIENI SZCZEŚCIA ,POZYTWNY WYNIK Z SESJI POPRAWKOWEJ.CZUWAJ ŚW. ANTONI A BY MOJE DZIECKO ZNALAZŁO WLASCIWE ROZWIAZANIE PRZYGOTOWANYCH NA OBECNYM EGZAMINIE ZADAŃ .MÓDL SIE ZA NAMI Ś. ANTONI -POMÓŻ. ,
03-09-2015 09:39 ~ Student (Kraków)
Św. Antoni, proszę o pomoc, bym dobrze zaliczył ćwiczenia. Czuwaj nade mną.
03-09-2015 09:11 ~ . (ww)
o dar mestwa dla michała by wytwrał w trudnuch doswidczeniach
03-09-2015 09:09 ~ . (ww)
O uzdrowienie serca dla Michała, bym go nigdy juz ie zraniła, by to co sie wydarzyło negatywnego nie miało dla niego znaczenia i by dobrze odcztał moje i intencje. o pokój wmiwjscu jego ptracy, by zli ludzie dali mu spokój
03-09-2015 09:07 ~ . (ww)
Św. Antoni! Z serca dziękuję za Twoją pomoc i opiekę. Dziękuję za wyproszoną pracę dla Pauliny do końca roku. Proszę i dziękuję za pozytywne wyniki badań oczu dla mojego dziadka Antosia. Proszę o pomoc w wyjaśnieniu trudnej po ludzku sprawy, wszystko się poplątało, pogmatwało, z mojej winy. Proszę o to by dobry Bóg otworzył i odmienił serce Michała, które jest zranione, by na nowo złączył nasze serca, by nie bylo przeszkód żadnych, proszę o to SW Antoni daj dobre natchenienia Michałowi, by się odezwał, i chciał porozmawiać, bym mogła z nim porozmawiać i go zobaczyć, tak dawno go nei widzialam. Wybaw go z kłopotów, ochraniaj go przed przemocą i napasciami złego, wyzwół spod władzy złych kobiet i ludzi, chroń przed utratą niewinności i czystości. Miej go w swojej opiece i chroń popełnieniem wszelkiego grzechu cieżkiego, uświacaj go i umacniaj, o dar wiary dla niego i swiętość. BY Bóg złączył nas ze sobą dał mi go za meża. Chwalebny Cudotwórco! Zdobywający serca dla Chrystusa! pomóż! Proszę o cud! pomóż także wyjść z kłopotó na studiach, zaliczyc wszystkie kursy, i oddac prace inz, by była dobra. O pomocw wypełnianiu postanowien, z jednym nie daja sobe rady. O nawrócenie i skruche serca dla Henryka, o nawrócenie i uwolenienie od fałszywych znajomych dla brata Michała, o uwolenienie z mocy zła i pracę dla Wojciecha. O pomoc w pracy dla taty. O dobra Pielgrzymkę do WarszaWY DLA MNIE. Za wszystkich poległych w obronie Polski.
03-09-2015 07:17 ~ JOANNA (Kraków)
Za mojego syna ,a by znalazł miłość szczęście i radość. o zaliczenie sesji poprawkowej o dowartościowanie niewierzącego w siebie młodego człowieka.Z egzaminy ,błagam proszę .Módl się za nami. Z całego serca , z głębi serca płynące podziękowania za zaliczenie zdane wczoraj u Pana W.Za pomyslność na zaliczeniach i egzaminach u profesorów Pani E. Pana W. Pana T. oraz Pana Sz.Módl się za nami i dopomóż. Wierzę i mam nadzieję na Twoją opiekę.
02-09-2015 19:03 ~ G ((O))
Św Antoni proszę Cię bardzo abym bardzo dobrze poradziła sobie z nowymi obowiązkami w pracy i żebym nie robiła błędów , żeby moi przełożeni byli ze mnie bardzo zadowoleni i żebym więcej zaczęła zarabiać.
02-09-2015 18:51 ~ Grażyna (Olsztyn)
Św Antoni proszę Cię o odzyskanie zdrowia przez moją córkę, znalezienie przez nią pracy i wielu przyjaciół dla niej.
02-09-2015 18:28 ~ beata (krosno)
święty Antoni proszę Cię o znalezienie dobrej pracy oraz o znalezienie dobrego męża
02-09-2015 15:44 ~ Aldona (Gorzów)
Święty Antoni,proszę o uzdrowienie moich Rodziców,Bronisławy i Ryszarda oraz Cecylii i Teresy w dniu Jej operacji
02-09-2015 13:07 ~ WIERNA ((m))
ŚW. Antoni dopomóż mi w pracy, tak bardzo się staram a tak różnie wychodzi. Proszę o modlitwę .
02-09-2015 12:34 ~ a (KRAKÓW)
ZA MOJEGO SMUTNEGO SYNA, ABY ODZYSKAŁ WIARĘ W LEPSZE JUTRO,W SWOJE MOŻLIWOŚCI,ABY UWIERZYŁ W SIEBIE I POZBYŁ SIĘ NISKIEJ SAMOOCENY,ABY ZNALAZŁ SENS ŻYCIA I ODWZAJEMNIONĄ MIŁÓSĆ WSPANIAŁEJ DZIEWCZYNY, ABY BYŁ SZCZĘŚLIWY ,ABY ZALICZYŁ BEZ PROBLEMÓW SESJE POPRAWKOWĄ ,ABY WRÓCIŁ OPTYMIZM DO JEGO ŻYCIA .MÓDL SIE ZA NAMI. BŁGAM I PŁACZĘ ,BO SERCE MOJE PĘKA WIDZĄC NIESZCZEŚLIWE ZALĘKNIONE DZIECKO. POMÓŻ I MÓDL SIĘ ZA NAMI.
02-09-2015 12:09 ~ kasia (TARNÓW)
ŚW ANTONI POMÓDL SIĘ ABY BÓG UWOLNIŁ MNIE OD TOKSYCZNEJ MAMY I DZIECI MĄŻ ŻEBY NIE CIERPIAŁY Z TEGO POWODU
02-09-2015 00:19 ~ j.(anonim) (b)
Prosze, abym otrzymala prace, o ktora prosze (gdzie ma zapasc za parew dni decyzja). Prosze o zdanie egzaminow na studiach, szczescie w rodzinie, zdrowie, dobry wybor meza, dary Ducha Swietego, za rozdzinie (mi najblizszych), dobre mieszkanie, poprawe finansowa i dobry zwiazek wypelniony oddaniem, szacunkiem i miloscia.
01-09-2015 20:16 ~ paweł (szczecin)
Szczęść Boże ! Proszę o modlitwe za małą 3 letnią Maje o Bożego Błogosławieństwa żeby wzrastała w łasce oraz o wychowanie Jej przez rodziców po chrześcijańsku i katolicku. Bóg Zapłać !
01-09-2015 19:13 ~ Brbara (Kolno)
Bardzo prosze o modlitwe za wstawiennictwem Sw.Antoniego za zgode i milosc w malzenstwie Katarzyny i Kamila-prosi matka Barbara
01-09-2015 18:20 ~ Kazimierz (skawina)
św. Antoni proszę cię żebym nie musiał załatwiać pewnej sprawy Bogu i tobie wiadomej
01-09-2015 17:03 ~ wierna (l)
św.Antoni potrzebuję pracy,wstaw się za mną u Pana.
01-09-2015 16:55 ~ Gosia (Myslowice)
Błagam pomóż mi, bo żle się czuje podejrzewając koleżankę o kradzież nie mając pewności
01-09-2015 16:54 ~ Gosia (Mysłowice)
Św. Antoni od rzeczy zgubionych, zapodzianych i straconych proszę oświeć mnie bym mogła odnaleźć swoją ulubioną rzecz lub postaw na mojej drodze osobę, która znajdzie tę rzecz i mi ją odda.
01-09-2015 15:45 ~ Artur (Gorzów Wielkopolski)
Bardzo proszę Cię Święty Antoni o dobrą pracę, siły , radość i otwartość na drugiego człowieka. Wspieraj mnie w chwilach trudnych i niełatwych jakie obecnie przeżywam. Uproś mi u Pana odpowiednią drogę, którą Ten u góry dla mnie przygotował. Pomóż mi wybaczać. Daj odpowiednie zajęcie i radość z jego wykonywania. Popraw sytuację materialną. Daj pokój w Polsce , świecie i w rodzinie. Tobie to wszystko zawierzam Św. Antoni. Błogosław mi teraz i na zawsze.
01-09-2015 15:12 ~ Maria (Pomorskie)
Św.ANTONI PROSZE O ZGODE W MOIM MAŁŹEŃSTWIE I O POPRAWE ŹYCIA BÓG ZAPŁAĆ.
01-09-2015 13:44 ~ werna (kra)
Sw.Antoni pomoz mi:niech poprawi mi sie finansowo,niech mam wlasne konto,niech uda mi sie kupic mieszkanie w 2016r. w miescie rodzinnym. Prosze o zdrowie i szczescie w zyciu,
01-09-2015 13:40 ~ mama (BA)
Bardzo prosze sw.ANTONI zdrowie dla syna,niech przybywa na wadze,niech bedzie szczesliwy i zadowolony z tego co robi.Niech dalej dobrze sie uczy i w 2016r. dostanie sie na studia.
01-09-2015 12:41 ~ ANIA (N-D)
ŚWIETY ANTONI BŁAGAM CIĘ O ZDROWIE DLA MNIE JAK I DLA NAJBLIZSZYCH...BŁAGAM CIĘ ZEBYM ZDAŁA PRAWOJAZDY, ZEBYM ZACZEŁA STUDIA PODYPLOMOWE I SKOCZYŁA, ZEBYSMY Z MEZEM MIELI PRACE A NASZ SYN ZEBY BYŁ ZDROWY I SZCZESLIWY CHRON NAS OD ZŁEGO...DOPOMOZ NAM W ODBUDOWANIU MAŁZENSTWA...........
01-09-2015 10:17 ~ babcia (m)
Świety Antoni dziekuje ci za zdrowie moich wnuków opieke nad nimi i prosze cie o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny prosze o modlitwe.
01-09-2015 08:34 ~ ciocia (pl)
Św. Antoni proszę opiekuj się małą Olą w szkole i prowadź ją w codziennym życiu.
01-09-2015 08:18 ~ Dorota (Warszawa)
Św. Antoni proszę z całego serca pobłogosław mojemu synkowi Jasiowi i Michasiowi. opiekuj sie moim synkiem w przedszkolu, chroń przed chorobami i nieszczęściami. Proszę aby Jas zaaklimatyzował sie i zaprzyjaźnił sie z paniami i dziecmi aby wszyscy pokochali mojego syneczka😊 proszę czuwaj nad moja rodzina.Dziękujemy łaski z całego serca.
01-09-2015 01:34 ~ Dorota (N.)
Św. Antoni proszę pomóż w pewnej sprawie...
01-09-2015 00:43 ~ Urszula (Gorzow wlkp)
Kochany Święty Antoni! Dziękujemy Ci ogromnie za Twoja opiekę i pomoc. Z pokora prosimy o dalsze Twoje czuwanie nad nasza rodzinką.Prosimy Cie o zdrowie dla naszego synka Mikołajka 8-latka...który cierpi w gorączce i chorobie już 7 dzien. Prosimy Cię o łaskę zdrowia i radości dla Mikołajka, Michała i Juli.
31-08-2015 22:45 ~ Alicja (W.)
Za przyczyna Swietego Antoniego, blagam Panie uzdrow mnie i Mame, abysmy nie potrzebowaly operacji. Dziekuje za modlitwe!
31-08-2015 21:26 ~ Aldona (Gorzów)
O liczne łaski dla mojej Mamusi Bronisławy z okazji Imienin,a także dla Tatusia Ryszarda-aby jaj najdłużej żyli w zdrowiu i miłości.Dziękuję za tyle wysłuchanych próśb.Święty Antoni,otaczaj ich nieustannie swoją opieką.
31-08-2015 21:06 ~ Sylwia (Krakow)
Blagam sw.Antoni zeby bank oddal nam nasze pieniadze.
31-08-2015 21:06 ~ Sylwia (Krakow)
Blagam sw.Antoni zeby bank oddal nam nasze pieniadze.
31-08-2015 21:06 ~ Sylwia (Krakow)
Blagam sw.Antoni zeby bank oddal nam nasze pieniadze.
31-08-2015 21:05 ~ Sylwia (Krakow)
Blagam sw.Antoni zeby bank oddal nam nasze pieniadze.
31-08-2015 20:39 ~ Justyna (K.)
Święty Antoni bardzo proszę o pomoc w sprawie związanej z pracą oraz znalezienie dobrego męża. Dziękuję
31-08-2015 20:28 ~ JOANNA (KRAKÓW)
MÓDL SIĘ ZA NAMI, O WSZYSTKO CO PROSZĘ TO W MOIM SERCU. BŁAGAM ZA MOJE NAJUKOCHAŃSZE DZIECKO O WIARĘ NADZIEJĘ .WLEJ W JEGO SERCE OPTYMIZM ,ABY ZDANE ZALICZENIE DODAŁO MU SKRZYDEŁ. STUDIA BARDZO PRZEŻYWA,PROSZĘ JUTRO O 12.00 ZDAJE ZALICZENIE POPRAWKOWE .NIE WIERZY ,ŻE JEST W STANIE GO ZDAĆ.PROSZĘ OŚWIEĆ JEGO UMYSŁ ,ABY NAPISAŁ ODPOWIEDZI ,ABY UZYSKAŁ POZYTYWNY WYNIK.PROSZĘ BŁAGAM O ZDROWIE DLA MOJEGO DZIECKA. O UŚMIECH ,KTÓREGO BRAK, O WIARĘ NADZIEJE I MIŁOŚĆ.TYLKO TO MOŻE GO UZDROWIĆ .MÓDL SIĘ ZA NAMI
31-08-2015 16:56 ~ Basia (z)
Św.Antoni proszę o łaskę znalezienia godnej pracy oraz o dar miłości małżeńskiej,która będzie miła bogu.
31-08-2015 12:35 ~ Bogusia (Stade)
Proszę o właściwe relacie małżeńskie, właściwe wychowanie dzieci. O wzrost wiary, nadziei i miłości. O dobrych nauczycieli.wychowawców i przewodników duchowych. Bogusia
31-08-2015 12:04 ~ Dorota (Wrocław)
W intencji Doroty Kowalik-Kociszewskiej i Jej rodziny, o boże błogosławieństwo, zdrowie duszy i ciała, o prawidłowy przebieg ciąży bez komplikacji i narodziny zdrowego, upragnionego dziecka oraz opiekę Matki Bożej.
31-08-2015 11:33 ~ Barbara (O.)
Św.Antoni, pokornie proszę pomóż mi znaleźć na moich życiowych drogach dobrego odpowiedzialnego męża.
30-08-2015 19:33 ~ Gabriela (Chorzów)
Święty Antoni proszę o dobrego męża. Całym sercem pokochałam Pawła Z. ale nie wiem czy on może zostać moim mężem . Jeśli to on to proszę aby dał jakiś znak że mnie kocha.
30-08-2015 18:27 ~ Jadwiga (Radzymin)
Św.Antoni proszę o łaskę zdrowia dla mnie i moich najbliższych,otocz opieką biednych ,bezrobotnych,pociesz strapionych,daj wytrwanie w wierze ,prowadź moje dzieci dobrą drogą,a zmarłym rodzicom,teściom i krewnym wyproś życie wieczne.O Św.Antoni módl się za nami i za wszystkimi,za których się nikt nie modli.
30-08-2015 16:41 ~ Barbara (Warszawa)
Święty Antoni proszę o wstawiennictwo i modlitwę za Oskara i Basię, by stworzyli piękny związek, pełny zaufania i poszanowania. Związek, który oparty jest na Miłości. Pokieruj ich znajomością w odpowiedni sposób, zaopiekuj się nimi.
30-08-2015 16:40 ~ Ela (Warszawa)
Święty Antoni proszę zabierz złe relacje w mojej pracy.
30-08-2015 16:39 ~ Siostra (Warszawa)
Święty Antoni proszę o wstawiennictwo i modlitwę za Annę i Łukasza, by stworzyli związek oparty na miłości, pełny zaufania i poszanowania. Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy dla Anny odwrócenie losu na lepsze, szczęście, zdrowie, mądrość, rozum od złego zachowaj Boże.
30-08-2015 16:38 ~ Elżbieta (Warszawa)
Święty Antoni. Dziękuję Ci z całego serca, że postawiłaś na mej życiowej drodze Filipa. Stał się najbliższą mi osobą. Proszę Cię, pozwól nam się wzajemnie odnaleźć, daj jemu i mnie siłę by być razem. Jestem gotowa kochać go, być przy nim w chorobie, we wszystkim go wspierać.
30-08-2015 12:10 ~ Córki (Warszawa)
Święty Antoni proszę Cię o zdrowie mojego taty aby był z nami jak najdłużej. Aby mógł być w pełni sprawny i mógł doczekać się ślubu obu córek.
30-08-2015 03:16 ~ Celina (Polska)
Św. Antoni zawierzam Ci wszystkie syna, jego najbliższych i moje kłopoty, rozwiąż je szczęśliwie, żebyśmy mogli godnie i szczęśliwie żyć. Oddal od nas nieszczęścia, niepowodzenia , biedę i złych ludzi. Pomagaj nam w naszym codziennym życiu.
30-08-2015 03:01 ~ Celina (Warszawa)
Św. Antoni proszę o pomoc w rozwiązaniu moich i Eryka kłopotów finansowych i z budową domu. Proszę opiekuj się i pomóż nam w naszym codziennym życiu.
29-08-2015 23:30 ~ aga (Polska)
Swięty Antoni, wypraszaj deszcz dla naszego kraju. Niech się odwróci groźba klęski. Modl się za nami
29-08-2015 23:28 ~ Agnieszka (Kielce)
Święty Antoni, wypraszasz wielkie łaski w ważnych intencjach. Ośmielam się prosić, byś wstawił się też w prozaicznej sprawie, która ogromnie utrudnia życie mojej siostry i jej rodziny, blokuje jej możliwość godnego życia. Proszę, niech uda jej się sprzedać wreszcie mieszkanie, niech ta sprawa szczęśliwie się zakończy. Nie umiem jej pomóc, Ty to potrafisz.
Przejdź do strony: