Dziś, tak jak dawniej, św. Antoni kocha i współczuje. Czeka, byśmy zwierzyli się mu ze swych kłopotów - zarówno wielkich jak i małych. Także dziś chce nam ulżyć w cierpieniu, chce wstawiać się u Boga za tymi, którzy szukają pracy, czekają na uzdrowienie, tęsknią za pokojem serca i umysłu, proszą o odwagę, chcą do końca zaufać Bogu, pragną szczerej spowiedzi lub wypatrują jakiejkolwiek innej pomocy.

 

Ofiara, jałmużna lub modlitwa.

Intencje do Świętego Antoniego. Czasem jednak pytasz się czytelniku naszej strony internetowej, czy warto tu je zamieszczać? - na pewno tak, świadczy o tym co tygodniowa ilość zamieszczanych próśb. Nie jesteś sam w tym doświadczeniu, a zwróć uwagę, że coraz więcej tu podziękowań. Co robimy z tymi intencjami? Otóż staramy się wszystkie odczytywać w każdy wtorek na początku Mszy św. o godz. 18.00, a później modlimy się przez wstawiennictwo Świętego z Padwy o ich wysłuchanie.

Czasem w skrzynce spotykamy zapytanie jak przesłać ofiary na tę Mszę św.? Nic prostszego, w każdym kościele jest zapewne skarbonka św. Antoniego na chleb dla najbiedniejszych parafian. Tam można składać ofiary. Święty sobie poradzi i przekaże je najbardziej potrzebującym. Dla nas to więc bez znaczenia, że piszesz modlitwę ze swojej rodzinnej miejscowości czy z aktualnego miejsca pobytu, a my w Gorzowie Wielkopolskim modlimy się w tej intencji. Ofiarę możesz złożyć w swojej parafii czy bezpośrednio przekazać potrzebującemu człowiekowi. Jeśli natomiast są trudności finansowe, że i na ofiarę pieniężną Ciebie nie stać, to zrób "dobry uczynek" - pomóż potrzebującym czynem lub modlitwa. Przecież uczy nas Pan Bóg, że współpracujemy z Nim poprzez modlitwę, ofiarę lub jałmużnę.

O. Henryk Cieniuch (OFMCap.) Proboszcz


Imię:
Miejscowość:

(z uwagi na bezpieczeństwo proszę nie podawać adresów e-mail)
Twoja intencja:

Liczba wszystkich wpisów: 3351

Przejdź do strony:
12-02-2016 21:55 ~ Aldona (Gorzów)
Święty Antoni,uproś zdrowie i łaski moim Rodzicom oraz długie lata życia.Dziękuję za dotychczasowe łaski!!!!!!!!
12-02-2016 21:33 ~ . (ww)
sw Antoni prosze zwróc mi Michała milosc i serce, pojednaj nas ze soba, złacz i spraw byb Bóg dał mi go za meza, by Bóg odmnienił jego mysli o mnie i serce, by in sie otworzył przede mna, chciał byc ze mna, był pewny swoich uczuc, i zmnienił zdanie by na nowo mnie pokochał, wybaw go z kłopotów i uwolnij go od ego przesladowców, zniewolnen, leku i zła w jego zyciu. Pomoz mu w walce ze złem i pokonac zło, chron go przed złem. SW Antoni spraw by zli ludzie nie byli w stanie zniszczyc tej miłosci, by on sie nie zniechecał trudnocmia i nie bał miłosci odpowiedzialnej, by stał zawsze po stronie dobra i prawdy i by mi wierzył, by o mnie nie zapomniał i by na uczelni sie wszystko uspokoiło. O pomoc w moim cieproieniu i w trudnesj sprawie o jej wyjasnienie. Wszystko sie tak poplatało ze ja sama nie wiem co mam robic! sw Antoni pomox mi sie zblizyc do Michała, jesli to ma bc ztreaz, by on ni chciał rozwiazaywa problemów sam, ale bym była dla niego wazna i by nie było miedzy namim nieporozumien. Jesli moiej intencje sa dpbre i zgodenz Wola Boza, to prossze o nadzieje i pokoj serca cały moj wielki Post ofiaruje w intecnji Michała.
12-02-2016 21:32 ~ . (ww)
Proszę także we wszystkich moich intencjach oraz o zlecenie dla taty i nawrócenie, łaskę wiary dla brata, o nawrócenie, skruchę serca i dobrą Spowiedz dla dziadka Henryka. Sw Antoni dziękuję za spokojną podczas wizytację szefa w pracy Pauliny, prosze o to by została w tej pracy i by przedłuzono jej umowę, prosze tez o mozliwosc spotkania z nia, gdy bedzie w Polsce, by jej chłopka sie jej oswiadczył i by byli wspaniałym narzeczenstwem a potem małżenstwem, o pomoc w znalezieniu pracy dla mnie i w skonczeniu studów inz i zaczeciu mgr.
12-02-2016 21:29 ~ . (ww)
sw Antoni czuwaj nad Michałem, ochraniaj go od zła, oddalaj od niego nieszczęścia ipokusy, strzeż jego duszy i ciała, spraw by nie utracił czystości i niewinności, by nie działa mu sie krzywda, uwolnij go od złych ludzi, przemocy, zniewoleń zastraszenia i lęku. Bądz z nim zawsze.prosze o to, by Michał nie był niczyim niewolnikiem, uwolnil sie od wrogów, by sie nie zatracił, nie wpadł w złe towarzystwo, by nie robił tego, czego chcą jego wrogowie. By jego srodowisko nie zdołało go zdemoralizowac i złamac, do czegos zmusic.Zachowaj go od zgorszenia.Wróc mu jego dawne stanowisko pracy, kóre mu odebrano,a w którym czuł sie dobrze, by mógł norlamnie zyc i pracowac i by mu w tym nie przeszkadzano.
12-02-2016 21:27 ~ . (ww)
Św. Antoni! Spraw by Michał się nie załamał trudnościami, które napotyka, a które mu ciążą, od których nie może się uwolnić. BY się nie poddawał w walce ze złem i niesprawiedliwością, by był mocny i mężny,by się nie zniechęcał i nie rezygnował z pracy, z życia, by nie upadała na duchu nie tracił nadziei. O dar wiary dla niego i męstwo proszę. By dobro zwyciężyło w jego zyciu i sercu. Prosze o to by się odezwał, by chciał byc ze mna i bysmy szli wspolnie juz, razem, w jednym kierunku, mysleli podobnie i czuli, by Bóg złączył nasze serca. By Bóg odmnienił i otworzył jego serce.By Bóg obdarzył mnie jego sercem i dusza. By Michał myślał o mnie, by w jego sercu narodziła sie miłosc do mnie i odrodziła sie tesknota, by zadna kobieta mi go nie odebrał, jesli mamy byc razem, na na mnie zaczekał i o mnie nie zapomniał, by inie wydarł mu mnie z serca.Prosze oto by Bóg przemnienił jego zycie na lepsze, dokonał przemiany jak sw Pawła, przemiany wewnetrznej i serca, by Bóg otowrzył jego oczy na prawde i wiare.
12-02-2016 21:21 ~ mama (O)
Proszę o modlitwę w intencji syna.
12-02-2016 18:39 ~ Barbara (mazowieckie)
blagam Sw. Antoni pomoz Tomaszowi wyjść z ciężkiej depresji.
12-02-2016 12:18 ~ Janina (R)
Proszę o powstrzymanie manipulacji zmierzających do likwidacji szkoły podstawowej i wyrzucenia z pracy niewygodnych nauczycieli, proszę o zmiękczenie serc zatwardziałych u osób wiadomych Bogu, proszę o przemianę tych osób, aby nie szykanowały innych, nie mściły się za niepowodzenia i nie kierowały się pobudkami finansowymi, proszę o nie odbieranie uczniom możliwości nauki w ich dotychczasowej szkole, Proszę Cię Święty Antoni
12-02-2016 12:00 ~ Basia (z)
Św.Antoni pomóż mi znależć pracę zgodną z moimi studiami.Wyproś dla mnie dobrego męża.
12-02-2016 11:47 ~ Wanda (Świdnica)
Sw. Antoni, proszę Cię, pomóż mojemu synowi Krzysztofowi , aby znalazł pracę, zgodną z wolą Pana Boga. Błagam Cię, pomóż.matka
12-02-2016 10:46 ~ Halina (b)
Święty Antoni proszę o pomoc dla męża Jana. Spraw aby trudne sprawy w pracy szczęśliwie się zakończyły i aby dalej pracował.Miej go w swojej opiece.czuwaj nad nim i bron od wszelkiego zła. Błagam pomóż mu.
11-02-2016 20:18 ~ Basia (O.)
Św.Antoni, dziękuję Ci za Twoją opiekę nade mną i moim bratem Tomkiem.Błagam o dobrego męża, bym nie była już samotna.Święty Antoni, pokornie proszę również o Twoje wsparcie dla Tomka.Dziękuję Ci , o Wielki Święty!
11-02-2016 14:39 ~ Rodzina ( s)
Św. Antoni proszę wystaw się za moja rodzina do Pana Boga prosząc w naszym imieniu o uzdrowienie taty z choroby tętniaka i inne choroby u lecz w rodzinie blagam ciebie o pomoc i modlitwę nie opuszczaj nas w trudnych sprawach wiadomych tobie Bóg zaplac za wszystko co dla nas uczyni es dziekujemy
11-02-2016 14:38 ~ Rodzina ( s)
Św. Antoni proszę wystaw się za moja rodzina do Pana Boga prosząc w naszym imieniu o uzdrowienie taty z choroby tętniaka i inne choroby u lecz w rodzinie blagam ciebie o pomoc i modlitwę nie opuszczaj nas w trudnych sprawach wiadomych tobie Bóg zaplac za wszystko co dla nas uczyni es dziekujemy
11-02-2016 11:53 ~ Aneta (polska)
Św. Antoni proszę pomóż w trudnych sprawach urzędowych związanych z praca w tobie nadzieja proszę o modlitwę za zdrowie dla mojej rodziny Bóg zaplac dziękuje za wszystkie laski i dużo Bożego Blogoslawienstwa
11-02-2016 11:36 ~ Joanna (Tarnów)
Święty Antoni proszę o poprawę mojej sytuacji w pracy bym mogła spokojnie spać nocami i nie stresować się aż tak bardzo. Dziękuję za wszystkie dotychczas otrzymanie łaski.
11-02-2016 09:33 ~ Teresa (śląsk)
św. Antoni proszę o zdrowie dla mnie ,mojej córki ,męża .uproś u Jezusa i Maryi aby moja córka odnalazła przyjaciela -opiekuna na swoje dorosłe już życie,Jezu Ufam Tobie-Matko Kocham Ciebie.
10-02-2016 23:33 ~ Zofia (Narol )
Święty Antoni proszę ciebie o zdrowie dla Ani i obdasz łaską jej męża i synów bóg zapłać.
10-02-2016 23:32 ~ Zofia (Narol )
Święty Antoni proszę ciebie o zdrowie dla Ani i obdasz łaską jej męża i synów bóg zapłać.
10-02-2016 22:38 ~ ~ (*)
Św Antoni z pokorą przychodzę do ciebie, abyś wyprosił łaski potrzebne mnie i mojemu przyjacielowi. Spraw, żeby uwierzył w moją miłość i otworzył się przede mną. Żeby umiał mnie słuchać i rozumieć (o łaskę zrozumieć dla niego) oraz o łaskę spokoju dla niego, żeby nie był taki nerwowy. Oraz o to, żebyśmy mogli stać się dobrym, dojrzałym i szczęśliwym małżeństwem (jeśli taka jest wola Boża). Św Antoni pomóż mi w walce o niego wskaż właściwe rozwiązanie tej sprawy. Chroń nas również od złych ludzi, którzy chcą nas rozdzielić oraz od zła tego świata. Tylko ty możesz mi pomóc patronie od spraw trudnych. Żeby nasz miłość przetrwała wszystkie trudne chwilę. Spraw, żeby stał się dojrzałym i odpowiedzialnym mężem. Proszę również o siłę potrzebną do pokonywania trudności i spokój wewnętrzny dla mnie. Wszystkie msze i modlitwy w Wielkim Poście ofiarowuje w jego intencji.
10-02-2016 21:59 ~ rodzina (polska)
Św. Antoni proszę ciebie o modlitwę do Pana Boga za zdrowie dla naszej rodziny aby wszystkie trudności i problemy ustapily a los na dalsze życie byli dla nas las kawy blagam nie opuszczaj nas w potrzebie Boże pomóż dziękuje za wszystkie laski
10-02-2016 21:58 ~ rodzina (polska)
Św. Antoni proszę ciebie o modlitwę do Pana Boga za zdrowie dla naszej rodziny aby wszystkie trudności i problemy ustapily a los na dalsze życie byli dla nas las kawy blagam nie opuszczaj nas w potrzebie Boże pomóż dziękuje za wszystkie laski
10-02-2016 18:52 ~ Sabina (Pyskowice)
Św Antoni proszę cię o stawiennistro i prośbę do samego Boga i Jezusa Chrystusa o to by moje dziecko dziś urodzone było zdrowe sam wiesz co przeżyliśmy. Błagam o modlitwę za naszego synka!
10-02-2016 18:52 ~ Sabina (Pyskowice)
Św Antoni proszę cię o stawiennistro i prośbę do samego Boga i Jezusa Chrystusa o to by moje dziecko dziś urodzone było zdrowe sam wiesz co przeżyliśmy. Błagam o modlitwę za naszego synka!
10-02-2016 18:51 ~ Sabina (Pyskowice)
Św Antoni proszę cię o stawiennistro i prośbę do samego Boga i Jezusa Chrystusa o to by moje dziecko dziś urodzone było zdrowe sam wiesz co przeżyliśmy. Błagam o modlitwę za naszego synka!
10-02-2016 16:46 ~ Magda (Tarnów )
Św Antoni proszę o wstawiennictwo aby m znalazła rzecz którą zgubiłam ponieważ jest mi bardzo potrzebna i zawierała ważne informacje.
10-02-2016 16:46 ~ Magda (Tarnów )
Św Antoni proszę o wstawiennictwo aby m znalazła rzecz którą zgubiłam ponieważ jest mi bardzo potrzebna i zawierała ważne informacje.
10-02-2016 15:47 ~ EWA (RADZIONKOW)
ZA wstawiennicm sw Antoniego blagam pomoz
10-02-2016 14:59 ~ Jadwiga (Radzymin)
Za wstawiennictwem Św.Antoniego proszę o łaskę zdrowia dla całej rodziny,umocnij naszą wiarę ,nadzieję i miłość,pozwól nam dobrze przeżyć okres Wielkiego Postu.Przyjdź Mój Jezu pomóż mi,pociesz mnie i przemień serca najbliższych.
10-02-2016 14:48 ~ Ewa (Berlin)
w intencji o. Ryszarda Matyki OFMCap
10-02-2016 12:05 ~ Elżbieta (Stalowa Wola)
Kochany i Cudowny Św. Antoni w Twoje Ręce oddaję mojego męza Artura - jego przemianę , uzdrowienie na duszy i ciele i uświęcenie . Tobie oddaję mnie samą, moje małżeństwo, nasze problemy, kłopoty i niezrozumienia . Weź to wszystko i przemień. Blaga Cię Elżbieta
10-02-2016 11:30 ~ . (ww)
Proszę też o wyjaśnienie przyczyn Katastrofy pod Smoleńskiem, by opadło kłamastwo Katyńskie i Smoleńskie, o przeprowadzenie rzetelnego śledztwa, za Tych, Którzy tam polegli, na czele z Parą Prezydencką i za Ich rodziny, o utulenie w zalu, za pomordowanych w Katyniu
10-02-2016 11:28 ~ . (ww)
sw Antoni prosze zwróc mi Michała milosc i serce, pojednaj nas ze soba, złacz i spraw byb Bóg dał mi go za meza, by Bóg odmnienił jego mysli o mnie i serce, by in sie otworzył przede mna, chciał byc ze mna, był pewny swoich uczuc, i zmnienił zdanie by na nowo mnie pokochał, wybaw go z kłopotów i uwolnij go od ego przesladowców, zniewolnen, leku i zła w jego zyciu. Pomoz mu w walce ze złem i pokonac zło, chron go przed złem. SW Antoni spraw by zli ludzie nie byli w stanie zniszczyc tej miłosci, by on sie nie zniechecał trudnocmia i nie bał miłosci odpowiedzialnej, by stał zawsze po stronie dobra i prawdy i by mi wierzył, by o mnie nie zapomniał i by na uczelni sie wszystko uspokoiło. O pomoc w moim cieproieniu i w trudnesj sprawie o jej wyjasnienie. Wszystko sie tak poplatało ze ja sama nie wiem co mam robic! sw Antoni pomox mi sie zblizyc do Michała, jesli to ma bc ztreaz, by on ni chciał rozwiazaywa problemów sam, ale bym była dla niego wazna i by nie było miedzy namim nieporozumien. Jesli moiej intencje sa dpbre i zgodenz Wola Boza, to prossze o nadzieje i pokoj serca cały moj wielki Post ofiaruje w intecnji Michała.
10-02-2016 11:26 ~ . (ww)
Proszę także we wszystkich moich intencjach oraz o zlecenie dla taty i nawrócenie, łaskę wiary dla brata, o nawrócenie, skruchę serca i dobrą Spowiedz dla dziadka Henryka. Sw Antoni pomóż też mojej przyjaciólce w pracy zwłaszcza dziś, podczas wizytacji szefa, by przebiegła pomyślnie, o spokój serca dla niej i wszelkie dary Ducha Sw, by szef był z niej zadowolony i by została w tej pracy, o pomoc w znalezieniu pracy dla mnie i w skonczeniu studów inz i zaczeciu mgr.
10-02-2016 11:24 ~ Anna (Lublin)
Z całego serca dziękuję za łaskę znalezienia zgubionej, bardzo potrzebnej rzeczy i proszę o łaskę zgody.
10-02-2016 11:23 ~ . (ww)
sw Antoni czuwaj nad Michałem, ochraniaj go od zła, oddalaj od niego nieszczęścia ipokusy, strzeż jego duszy i ciała, spraw by nie utracił czystości i niewinności, by nie działa mu sie krzywda, uwolnij go od złych ludzi, przemocy, zniewoleń zastraszenia i lęku. Bądz z nim zawsze.prosze o to, by Michał nie był niczyim niewolnikiem, uwolnil sie od wrogów, by sie nie zatracił, nie wpadł w złe towarzystwo, by nie robił tego, czego chcą jego wrogowie. By jego srodowisko nie zdołało go zdemoralizowac i złamac, do czegos zmusic.
10-02-2016 11:22 ~ . (ww)
Św. Antoni! Spraw by Michał się nie załamał trudnościami, które napotyka, a które mu ciążą, od których nie może się uwolnić. BY się nie poddawał w walce ze złem i niesprawiedliwością, by był mocny i mężny,by się nie zniechęcał i nie rezygnował z pracy, z życia, by nie upadała na duchu nie tracił nadziei. O dar wiary dla niego i męstwo proszę. By dobro zwyciężyło w jego zyciu i sercu. Prosze o to by się odezwał, by chciał byc ze mna i bysmy szli wspolnie juz, razem, w jednym kierunku, mysleli podobnie i czuli, by Bóg złączył nasze serca. By Bóg odmnienił i otworzył jego serce.By Bóg obdarzył mnie jego sercem i dusza. By Michał myślał o mnie, by w jego sercu narodziła sie miłosc do mnie i odrodziła sie tesknota, by zadna kobieta mi go nie odebrał, jesli mamy byc razem, na na mnie zaczekał i o mnie nie zapomniał, by inie wydarł mu mnie z serca.Prosze oto by Bóg przemnienił jego zycie na lepsze, dokonał przemiany jak sw Pawła, przemiany wewnetrznej i serca, by Bóg otowrzył jego oczy na prawde i wiare.
10-02-2016 10:38 ~ Małgorzata (Lubelskie)
Sw.Antoni,dziękuję z głebi serca za wszelkie wysłuchane łaski, prosze pokornie o zdrowie,roztropność,dar głębokiej wiary i wszelkie potrzebne łaski dla moich dzieci. Proszę o siły na każdy dzień dla siebie,pokorę oraz światło Ducha Świetego,o łaskę zdrowia dla bliskich. Sw Antoni powierzam wszystkie trudne sprawy prosząc by się szczęśliwie rozwiązały.Bóg zapłać
10-02-2016 09:12 ~ grazyna (cieszyn)
Blgam Sw Antoni o pomoc w wyjsciu z problemow mojemu mezowi Czeslawowi otocz go opieka blagam o zdrowie dla niego chron go przed niebezpieczenstwami
10-02-2016 09:06 ~ Dorota (Warszawa)
Św. Antoni proszę z całego serca otocz opieka moje dzieci, spraw aby miały szczęście do ludzi mądrych, dobrych, wyrozumiałych, empatycznych i chroń przed chorobami, niebezpieczenstwami. Dziękuje za modlitwę
09-02-2016 20:05 ~ Student (Kraków)
Św. Antoni,dziękuję Ci za pomoc zdaniu dotychczasowych egzaminów. Bardzo proszę o pomoc w zdaniu bardzo trudnego egzaminu, to mój najtrudniejszy do przejścia egzamin w tej sesji, boję się że nie zdam. Pomóż mi zdać go jak najlepiej, bo bez Ciebie sobie nie poradzę. Proszę też o pomoc w wiadomej sprawie (z testami, zaliczeniami itd.)
09-02-2016 20:04 ~ . (ww)
sw Antoni czuwaj nad Michałem, ochraniaj go od zła, oddalaj od niego nieszczęścia ipokusy, strzeż jego duszy i ciała, spraw by nie utracił czystości i niewinności, by nie działa mu sie krzywda, uwolnij go od złych ludzi, przemocy, zniewoleń zastraszenia i lęku. Bądz z nim zawsze.prosze o to, by Michał nie był niczyim niewolnikiem, uwolnil sie od wrogów, by sie nie zatracił, nie wpadł w złe towarzystwo, by nie robił tego, czego chcą jego wrogowie. By jego srodowisko nie zdołało go zdemoralizowac i złamac, do czegos zmusic.
09-02-2016 20:02 ~ . (ww)
sw Antoni prosze zwróc mi Michała milosc i serce, pojednaj nas ze soba, złacz i spraw byb Bóg dał mi go za meza, by Bóg odmnienił jego mysli o mnie i serce, by in sie otworzył przede mna, chciał byc ze mna, był pewny swoich uczuc, i zmnienił zdanie by na nowo mnie pokochał, wybaw go z kłopotów i uwolnij go od ego przesladowców, zniewolnen, leku i zła w jego zyciu. Pomoz mu w walce ze złem i pokonac zło, chron go przed złem. SW Antoni spraw by zli ludzie nie byli w stanie zniszczyc tej miłosci, by on sie nie zniechecał trudnocmia i nie bał miłosci odpowiedzialnej, by stał zawsze po stronie dobra i prawdy i by mi wierzył, by o mnie nie zapomniał i by na uczelni sie wszystko uspokoiło. O pomoc w moim cieproieniu i w trudnesj sprawie o jej wyjasnienie. Wszystko sie tak poplatało ze ja sama nie wiem co mam robic! sw Antoni pomox mi sie zblizyc do Michała, jesli to ma bc ztreaz, by on ni chciał rozwiazaywa problemów sam, ale bym była dla niego wazna i by nie było miedzy namim nieporozumien. Jesli moiej intencje sa dpbre i zgodenz Wola Boza, to prossze o nadzieje i pokoj serca
09-02-2016 20:02 ~ . (ww)
Prosze takze o zdrowie dla dziadka Antosia i babci Danusi, we wszystkich moich intencjach. O pomoc kolezance w pracy za granica, o to by przedłuzono jej umowe, o piekne i czyste narzeczenstwo i małzenstwo dla niej i jej chłopaka.O pomoc w powrocie na studia.BY Bóg zlączył mnie z Michałem i usunał wszelkie trudnosci, prosze o to by zli ludzie nas nie dzielili, by nie wtracali sie, by nie wchodzili miedzy nas i o wyjasnienie mojej sprawy, by zostalili go w spokoju przestali sie nad nim znecac, by Michał nie bał sie trudnosci, by jego wrogowie zwrocili mu wolnosc.sw Janie Bosco spraw by nasza miłosc pokonała wszelkie trudnisci, o piekne i czyste małżenstwo dla mnie i Michał, o usunuiecie prszkód, bym mogła go poznaci by on chciał mnie poznac
09-02-2016 20:01 ~ . (ww)
Proszę Cie drogi Swiety Antoni wraz ze wszystkimi Swietymi, których wzywam, o to by Bog połaczył nasze drogi, dał mi go za meza i sprawił bysmy byli swietym i szczesliwym małżeństwem, by nic nas nie dzieliło i nikt pomiedzy nas nie wchodził, bysmy stworzyli swieta rodzine, bym mogła znim byc juz zawsze, spedzac Sweta,by on sie zgodził byc ze mna i nie odrzucał mnie juz nigdy, otworzył sie i by mi wybaczył, na nowo mnie pokochał, by Bóg odmienił jego serce i zycie. BY podjał deczykje w wspolnym naszym zyciu, jesli mamybyc razem, o pomoc w trudnym doswidzveiu zyciowym , które nie ma konca, o wyjasnienei mojej trudnej sprawy, by moja rodzina akceptowąła moj wybór i nie dodawła mi cierpien. Za zmarłycn z mojej rodziny oraz za Ojczyzne I rzad I Pana Prezydenta, o ochrone prezd złem i pomoc w trudnoaciach, które napotykaja, by Polska rosła w siłe i sie rozwijała. Nie chce byc sma asie Antoni! Tylko Ty mi mozesz pomoc! Jaq kocham tylko jego!
09-02-2016 20:00 ~ . (ww)
Św. Antoni! Spraw by Michał się nie załamał trudnościami, które napotyka, a które mu ciążą, od których nie może się uwolnić. BY się nie poddawał w walce ze złem i niesprawiedliwością, by był mocny i mężny,by się nie zniechęcał i nie rezygnował z pracy, z życia, by nie upadała na duchu nie tracił nadziei. O dar wiary dla niego i męstwo proszę. By dobro zwyciężyło w jego zyciu i sercu. Prosze o to by się odezwał, by chciał byc ze mna i bysmy szli wspolnie juz, razem, w jednym kierunku, mysleli podobnie i czuli, by Bóg złączył nasze serca. By Bóg odmnienił i otworzył jego serce.By Bóg obdarzył mnie jego sercem i dusza. By Michał myślał o mnie, by w jego sercu narodziła sie miłosc do mnie i odrodziła sie tesknota, by zadna kobieta mi go nie odebrał, jesli mamy byc razem, na na mnie zaczekał i o mnie nie zapomniał, by inie wydarł mu mnie z serca.Prosze oto by Bóg przemnienił jego zycie na lepsze, dokonał przemiany jak sw Pawła, przemiany wewnetrznej i serca, by Bóg otowrzył jego oczy na prawde i wiare.
09-02-2016 17:46 ~ justyna (Tomaszów Lubelski )
Święty Antoni proszę ciebie o pomoc w znalezieniu pracy dla mnie i mojego narzeczonego i i to żebyśmy wzięli ślub i aby moja matka przestała mi utrudniać życia i gnebic mnie i żebym wreszcie zaczęła żyć własnym życiem a nie ich
09-02-2016 15:47 ~ wierna (z)
Św.Antoni wyjednaj mi u Boga Laskę godnej pracy.
09-02-2016 13:49 ~ * (*)
Św Antoni, dopomóż, wyprowadź z udręki i obłędu. Boże, wejrzyj ku wspomożeniu naszemu, Panie pospiesz ku ratunkowi naszemu..
09-02-2016 10:41 ~ s (polska)
Drogi Św. Antoni proszę módl się za mną do Pana Boga oto abym otrzymala prace na której bardzo mi zależy i mojej rodzinie blagam również o zdrowie dla bliskich i dużo Bożego Blogoslawienstwa Bóg zaplac dziękuje za wszystkie laski
09-02-2016 04:53 ~ Maria (Pomorskie)
ŚW.ANTONI PROSŹE POMÓŹ W ZNALEŹIENIU PRACY PRACY DLA MOJEGO MĘŻA. BOG ZAPŁAC.
08-02-2016 19:52 ~ Teresa (W)
Swiety Antoni prosze Cie o uwolnienie od sidel zla :Ewe, Elzbiete,Michala,Aleksandra,Franciszka,Piotra i ich rodziny.Bog zaplac za modlitwe i za laski otrzymane dla mnie i dla rodziny.
08-02-2016 16:59 ~ Basia (O.)
Św.Antoni, błagam Cię pokornie o Twoja pomoc w znalezieniu na moich drogach dobrego męża i o Twoja opiekę nad moim bratem Tomaszem(zwłaszcza w nauce języka niemieckiego). Bóg zapłać!
08-02-2016 14:04 ~ AA ( s)
Św . Antoni proszę pomóż w rozpatrzenia pozytywnie sprawy urzędowej związanej z praca blagam o modlitwę nie opuszczaj mnie Boże pomóż dziekuje
08-02-2016 14:04 ~ AA ( s)
Św . Antoni proszę pomóż w rozpatrzenia pozytywnie sprawy urzędowej związanej z praca blagam o modlitwę nie opuszczaj mnie Boże pomóż dziekuje
08-02-2016 12:34 ~ Danuta (K)
Św. Antoni dziękuję za otrzymane już łaski. Bardzo proszę Cię o wstawiennictwo w mojej sprawie i cud uzdrowienia mnie, abym nie musiała już borykać się z tą ciężką chorobą i mogła spokojne żyć. Proszę Cię również o zdrowie dla mojego syna i męża. Bóg zapłać.
08-02-2016 11:53 ~ Małgorzata (Lubelskie)
Sw.Antoni,dziękuję za otrzymane dobrodziejstwa jakie otrzymałam za Twą przyczyna. Proszę pokornie o dalsze Twe wstawiennictwo oraz opiekę, proszę o łaskę zdrowia,pokory,dar wiary i wszelkie potrzebne łaski dla moich synów, oraz wnuczki.Proszę o opiekę nad nimi i wszelkie potrzebne łaski. A także by starszy syn się ze mną skontaktował, proszę także o zdrowie i siły dla siebie,dla bliskich. Powierzam wszystkie trudne sprawy które noszę w swym sercu, by się szczęsliwie rozwiązały. Bóg Wielki zapłac.Amen
08-02-2016 09:08 ~ rodzina (Slask)
Proszę Cie Św. Antoni uchron nas od chorób i zla odmien nasze życie abyśmy mieli prace wymarzoną i klopoty z problemami się skonczyly raz na zawsze Boże nie opuszczaj nas dziekuje
08-02-2016 09:03 ~ smutna (polska)
Św. Antoni proszę pomóż nam w rozwiązaniu trudnych spraw ty wiesz ile się juz czasu zmagamy i nic nie możemy zrobić wiec ciebie blagam o pomoc o modlitwę i Boże Blogoslawienstwo dziękuje za wszystkie laski Bóg zaplac
08-02-2016 02:47 ~ Agata (czeladz)
Bardzo proszę o modlitwę w intencjach znanych Panu Bogu Bóg zapłać
07-02-2016 21:10 ~ Katarzyna (Zgorzelec)
Św Antoni proszę Cię o dar dziecka
07-02-2016 20:45 ~ rodzina (polska)
Św. Antoni proszę ciebie za wstawiennictwo do Pana Boga o modlitwę za moja rodzinę o zdrowie dobrych i pomocnych ludzi szczęścia na dalsze życie aby los się odwrocil na dobre i wszystkie troski i problemy się skonczyly i dobra prace dla mojego męża i dla mnie ty mój patronie cudotworco znasz moje pragnienia wiesz co mam w glowie proszę ciebie pomóż nam dziękuje Bóg Zaplac
07-02-2016 19:04 ~ Danuta (w)
Święty Antoni proszę o zdrowie,Boże błogosławieństwo,Dary Ducha Świętego dla brata kapłana Piotra oraz o zdrowie dla rodziców i rodzeństwa oraz rodzin Lidii,Gosi,Eli
07-02-2016 13:58 ~ Siostra (Warszawa)
Święty Antoni proszę o wstawiennictwo i modlitwę za Annę i Łukasza, by stworzyli związek oparty na miłości, pełny zaufania i poszanowania.Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy dla Anny odwrócenie losu na lepsze, szczęście, zdrowie, mądrość, rozum od złego zachowaj Boże.
07-02-2016 13:58 ~ Córki (Warszawa)
Prosimy Cię o zdrowie dla taty Tadeusza aby był z nami jak najdłużej. Aby mógł być w pełni sprawny i mógł doczekać się ślubu obu córek.
07-02-2016 13:57 ~ Ela (Warszawa)
Święty Antoni, proszę o wstawiennictwo ukończenia pracy mgr której napisanie przekładam od lat. Trzymaj mnie mocno w postanowieniach, które chcę doprowadzić do końca. Mój patronie, dziękuję że jesteś.
Przejdź do strony: