Dziś, tak jak dawniej, św. Antoni kocha i współczuje. Czeka, byśmy zwierzyli się mu ze swych kłopotów - zarówno wielkich jak i małych. Także dziś chce nam ulżyć w cierpieniu, chce wstawiać się u Boga za tymi, którzy szukają pracy, czekają na uzdrowienie, tęsknią za pokojem serca i umysłu, proszą o odwagę, chcą do końca zaufać Bogu, pragną szczerej spowiedzi lub wypatrują jakiejkolwiek innej pomocy.

 

Ofiara, jałmużna lub modlitwa.

Intencje do Świętego Antoniego. Czasem jednak pytasz się czytelniku naszej strony internetowej, czy warto tu je zamieszczać? - na pewno tak, świadczy o tym co tygodniowa ilość zamieszczanych próśb. Nie jesteś sam w tym doświadczeniu, a zwróć uwagę, że coraz więcej tu podziękowań. Co robimy z tymi intencjami? Otóż staramy się wszystkie odczytywać w każdy wtorek na początku Mszy św. o godz. 18.00, a później modlimy się przez wstawiennictwo Świętego z Padwy o ich wysłuchanie.

Czasem w skrzynce spotykamy zapytanie jak przesłać ofiary na tę Mszę św.? Nic prostszego, w każdym kościele jest zapewne skarbonka św. Antoniego na chleb dla najbiedniejszych parafian. Tam można składać ofiary. Święty sobie poradzi i przekaże je najbardziej potrzebującym. Dla nas to więc bez znaczenia, że piszesz modlitwę ze swojej rodzinnej miejscowości czy z aktualnego miejsca pobytu, a my w Gorzowie Wielkopolskim modlimy się w tej intencji. Ofiarę możesz złożyć w swojej parafii czy bezpośrednio przekazać potrzebującemu człowiekowi. Jeśli natomiast są trudności finansowe, że i na ofiarę pieniężną Ciebie nie stać, to zrób "dobry uczynek" - pomóż potrzebującym czynem lub modlitwa. Przecież uczy nas Pan Bóg, że współpracujemy z Nim poprzez modlitwę, ofiarę lub jałmużnę.

O. Henryk Cieniuch (OFMCap.) Proboszcz


Imię:
Miejscowość:

(z uwagi na bezpieczeństwo proszę nie podawać adresów e-mail)
Twoja intencja:

Liczba wszystkich wpisów: 1547

Przejdź do strony:
01-08-2015 21:00 ~ - (-)
Proszę o modlitwę za Marzenę i Łukasza Majcherczyków, którzy dziś zawarli związek małżeński. Proszę także za Dorotę Ktosiek i jej dzieci, Aleksandrę i Franka, którzy znaleźli się w dramatycznej sytuacji, a także za dusze w czyśćcu cierpiące. Bóg zapłać.
01-08-2015 09:01 ~ Małgorzata (Lub.)
Sw.Antoni, dziękuję za wszelkie otrzymane łaski,proszę pokornie o dalsze potrzebne łaski,oraz zdrowie dla moich dzieci,dla siebie,dla bliskich. Prosze o wzajemną zgodę i zrozumienie w rodzinie,o pokój na świecie. Proszę o pozytywne rozwiązanie trudnych spraw. Dziękuję za wszystko Bóg Wielki zapłac.Amen
31-07-2015 21:59 ~ mama (O)
Święty Antoni wyproś potrzebne łaski i błogosławieństwo w sprawach Tomasza.
31-07-2015 17:35 ~ Agnieszka (Sosnowiec)
Święty Antoni, mój Kochany Patronie - proszę Cię pokornie o wstawiennictwo do Pana Boga i wyproszenie darów Ducha Świętego na czas nauki i zdawania trudnych egzaminów poprawkowych z matematyki. Uproś mi Błogosławieństwo oraz pomoc abym miała więcej siły oraz zdolności do opanowania trudnego materiału i abym nie odczuwała zniechęcenia tylko miała dużo motywacji do nauki.
31-07-2015 14:50 ~ A (a)
WSZYSTKIE INTENCJE Z SERCA PŁYNĄCE POLECAM CI ŚW. ANTONI.JUŻ BRAK SIŁ,PROSZE W INTENCJI MOJEGO DZIECKA MOJEGO MĘŻA I MOJEJ.PROSZE MÓDL SIĘ ZA NAMI.
31-07-2015 08:54 ~ czcielka (pl)
Kochany Św. Antoni dopomóż mnie wytrzymać w postanowieniu. Proszę dopomóż.
30-07-2015 21:15 ~ Agnieszka (Canada)
Swiety Antoni Padewski,chcialam Ci z calego serca podziekowac za wszelka pomoc ,ktora od Ciebie otrzymuje.Zawsze jak zwracam sie do Ciebie o odnalezienie jakiejs rzeczy Ty mi pomagasz-Chwala Cie.Blagam cie ,rowniez o dar zdrowia dla mnie i moich dzieci,oraz mojej mamy.Opiekuj sie nimi ,w szczegolnosci moim najmlodszym synkiem,ktory bedzie zaczynal szkole.Prosze,aby sie zaadaptowal i,aby nie chorowal,oraz ,aby starsze dzieci rowniez zdrowo sie rozwijaly.Blagam wstawiaj sie za nami u Pana Jezusa i wyprzaszj potrzbne laski.
30-07-2015 19:52 ~ Gosia (Jaktorów)
Prosze Cie Sw. Antonii o uzdrowienie synka z padaczki by lkearstwa ktore bierze dzialaly i nie bylo skutkow ubocznych, by jak najszybciej powrocił do domu i by choroba znikla i wiecej nie wrocila....
30-07-2015 19:45 ~ Danuta (podkarpacie)
Św.Antoni prosze o cud uzdrowienia mnie z cięzkiej choroby,o zdrowie dla całej rodziny,o łaske trzeźwości dla męża ,brata i szwagra,o silną wiarę i załozenie szczęśliwej rodziny dla syna,o pracę dla Adriana
30-07-2015 19:08 ~ Piotr (Dublin )
Pokornie proszę, święty Antoni, bardzo proszę cię o łaskę dla mnie, mojej rodziny, bliskich i wszystkich potrzebujących Twojej pomocy. Proszę Cię o pełne uzdrowienie mojej duszy i mojego ciała, proszę o wiarę w dobro i nieustającą modlitwę za każdego człowieka. Proszę wskaż mi drogę ku prawdzie i wolności Chrystusowej, Amen. Dziękuję bardzo 😊
30-07-2015 14:41 ~ halina (Rzeszów)
Św. Antoni prosimy Cię o Twoją modlitwę za naszą rodziną o opiekę nad nami Przyjacielu Dzieciątka Jezus dziękujemy za wszystko co mamy do dziś . Resztę poukładaj nam przywędrowały do nas sprawy nie czekane jesteśmy bardzo mali.Ratuj nas.
30-07-2015 11:32 ~ . (ww)
O dobre owoce Pilegrzymki na Jasna Góre i do Wraszwy
30-07-2015 11:31 ~ . (ww)
Św. Antoni, Ty który rozliczne czyniłes cuda pomóz! Daj mi siłe, sprw bym wytwrała w postanowieniach, bym wypełnianai to co opbuecłam Bogu, a nie moge ostatniio tego wypełnic. Prosze o o opamiętanie i nawrócenie dla wrogów Michał i mouch sąsiadów, by zaprzestali szkodliwych działań, o uwolnienie z grzechów z przeszłości, odmiane serca i uporzadkowanie zycia dla Michała o wybawienie go od zła i klopotów
30-07-2015 11:29 ~ . (ww)
Św. Antoni! Nawracający grzeszników! Przyjacielu Dzieciątka Jezus! dziękuję za wszelkie łaski i błogoslawieństwo Boze okazane mnie i kochanymi przeze mnie ososbami. Proszę Cię o wyjaśnienie mojej trudnej sprawy, o Miłosierdzie Boże dla Michała i uwolnienienie od zła doczesnego i wybawienie z kłpotów, od podłych ludzi i kobiet, by nitk mu już nei zagrazał, by mial wolne i czyste serce, by chciał sie odezwac, na nowo spojrzec na mnie i mnie pokochac, bysmy byli siwetym małeżenstwem w prszysłosci, by chciał byc ze mna i nie wybrał innej kobiety, jesli mnie kocha, by mi to poweidził, by powiedził mi prawde, i cos stało, by juz nie przeszywał takich doswiadczen, bym mogła wszysor naprawic co zniszczyłam w tej realcji by Bóg odbudoał nasza przyjazm i relacje.o przedłuznienei pracy dla Pauliny, o pomyślną wizytację szefa w pracy i dobrą rozmowę o przedłużeniu umowy, o pokój serca, opanowanie, radość i uśmiech dla niej, by dobrze wypadła, by była sobą o dobre narzeczeństwo dla niej i jej chłopaka, by wkroczyli na drogę narzeczenstwa zgodnie z Wola BOza i byli szczesliwym małeżenstwem w przyszłosci.
30-07-2015 09:41 ~ agata (glinki)
Prosze cie Sw.Antoni o nowy dom bez plesni i grzyba i wigilie tego roku z cala moja rodzina i prosze takze o opieke w kazdej chwili zycia, szczera spowiedz.
30-07-2015 09:40 ~ agata (glinki)
Prosze cie Sw.Antoni o nowy dom bez plesni i grzyba i wigilie tego roku z cala moja rodzina i prosze takze o opieke w kazdej chwili zycia, szczera spowiedz.
30-07-2015 08:20 ~ Małgorzata (Lub.)
Sw.Antoni,dziękuję za głebi serca za wszelkie wysłuchane prośby,proszę pokornie o dalsze. Proszę za Twą przyczyną o wszelkie potrzebne łaski dla moich synów,wnuczki,dla bliskich. O wzajemną miłość,zgodę w rodzinie a także o pokój na świecie.Bóg zapłać
29-07-2015 17:00 ~ kasia (TARNÓW)
ŚW ANTONI POMÓDL SIĘ ZA NAMI DZIEWCZYNKAMI MĘŻEM MAMĄ JA PROSZĘ O DAR CIERPLIWOŚCI POSŁUSZEŃSTWA BOJAZNI BOŻEJ ORĘDUJ W NIEBIE U MATKI BOZĘJ WSTAWIAJ SIĘ ZA NAMI CZUWAJ
29-07-2015 10:31 ~ Anna (Kielce)
Chciałabym by przestały trząść mi się ręce.
29-07-2015 06:16 ~ danuta (Dobrzyca)
Św. Antoni spraw abym znalazła zagubiony złoty kolczyk
28-07-2015 20:27 ~ Julia (Ruda Śląska)
Szczęść Boże!> > Proszę o modlitwę w intencji Justyny i Romana, którzy są uwikłani w jogę> > oraz w intencji Marcina o łaskę uwolnienia, uzdrowienia i nawrócenia.> > > > Dziękuję i pozdrawiam w Panu - Julia K.
28-07-2015 15:51 ~ Lilia (Chelm)
Święty Antoni dziękuje za twa pomoc proszę o opiekę i pokierownie Marlenka w jej życiu z okazji jej 30 urodzin i opiekę dla natali
28-07-2015 14:58 ~ Marcin (W)
Sw.Antoni prosze Cie o uzdrowienie moich oczu i mojej mamy oraz z innych chorob.Prosze tez o bezpieczenstwo, o blogoslawienstwo,o dobre realacje w rodzinie oraz potrzebne laski dla nas i nieustanna skuteczna opieke na kazdy dzien i Matki Bozej.Bog zaplac za modlitwe i za laski otrzymane dlA mnie i dla rodziny.
28-07-2015 14:52 ~ Wojciech (/)
Kochany Swiety Antoni dziekuje Ci za otrzymane laski i prosze Cie nadal o jasna mysl w napisaniu pracy i zdaniu egzaminu z psychologii oraz o dobra prace i wyzdrowinie.
28-07-2015 11:43 ~ .. (w)
Swiety Antoni! Chwalebny cudotwórco! Wskrzeszający umarłych! Odnajdujący zgubione rzeczy! Pomóż proszę wyjasnić trudną i skomplikowaną sprawę, proszę o to by wszystko się dobrze skończyło. Błagam o przemianę serca, uporzadkowanie życia, podjęcie odpowiedniej decyzji dla Michała, by otowrzył swoje serce, chciał wszystko wyjaścnić, by nasza relacja, miłość przetrwała, by przetrzymała ten trudny czas. Maryjo osłaniaj naszą wieź, miłość, spraw by Michał się na nowo otworzył, by nie bał się powiedziec, co czuje, by zwrócił swoje serce ku mnie, nie wybrał innej kobiety, jeśli mie kochał i kocha. Dopomóż mu wybrać. BY wybuierał zawsze dobro, unikał zła, ochraniaj go od zła, stzrez jego czystosci. Pomoz mu Maryjo niesc jego Krzyz, wybaw z kłopotów, od złych ludzi, skrusz kajdany zła w jego zyciu, odmien jego zyciue, daj siłe zniesc cierpienie, by nie upadał na duchu, by Bog nas złączył ze sobą, pomimo trudnosci i przeciwnosci, wrogosci ze strony ludzi, by moja rodzian mie rozumiała, o pomoc w trudnum doswiadzceniu dla mnie i nadzieje. Spraw sw Antoni by moja babcoa nie mówiła o Michale zle, jesli to tylko domysły, o pokoj serca, wytrwanie w powołanium jesli ide dobra droga i mam dobre intencje, jesli mam dobre pragnienia i moaj miłosc jest prawdziwa i moge kochac Michała, jesli on bedzie momi mezem, nie ma preszkód, to prodze o umocnienie mnie w tym co czynie i mysle, bym nie zmieniła postanoweinia. dziękuję za pomyślne wyniki badaćn wzroku dla dziadka Antosia, by widział na oba oczy, za pomyslne rozwiazanie trudnejs sprawy dziadków i przyzanienie kredytu na kupno mieszkania. o uwolnienie z mocy zła i uzdrowienie duszy dla Wojtka, który trwa w złycm stanie od lat, o powrót do Boga i odnalezienie drogi zyciowej dla brata i opieke jego patrona Sw Michałą Archanioła, o prace dla taty i o rozpoczcieu wspolnej działanosci z tata, o pomoc w dkonczeniu studiów inz, juz niewiele mi brakuje, bym oddała prace inz i miała promotora. O zblizniene sie do michała, by on otworzyl swoej serce i chciał ze man rozmawiac i byc, by nie zapomniał o mnie i nie wybral innej, by sie iue zniechecał, by zosta k na stanowisku, by Bóg mi go wrócił
28-07-2015 11:37 ~ Danuta (Lublin)
Panie Jezu za wstawiennictwem św.Antoniego błagam w pokorze o łaske zdrowia,siły do pełnienia moich obowiązków i wszelkie potrzebne łaski dla mojej rodziny.Proszę tez o szczególną opiekę nad Magdą,która bardzo ciężko pracuje.Jezu ufam Tobie!
28-07-2015 11:36 ~ Danuta (Lublin)
Panie Jezu za wstawiennictwem św.Antoniego błagam w pokorze o łaske zdrowia,siły do pełnienia moich obowiązków i wszelkie potrzebne łaski dla mojej rodziny.Proszę tez o szczególną opiekę nad Magdą,która bardzo ciężko pracuje.Jezu ufam Tobie!
28-07-2015 10:59 ~ Kalina (Pomorskie)
Św.Antoni proszę o znalezienie dobrego mieszkania i znalezienie pracy dla męźa. BÓG ZAPŁAĆ.
28-07-2015 10:22 ~ Jan (Wieruszów)
Panie Jezu prosimy udziel potrzebne łaski w pracy, zdrowie, opiekę w czasie podróży i błogosławieństwo dla Nataszy, Eweliny, Michała, Ireny, Igora, Amelii, Nikolii oraz Janowi. Św. Antoni, módl się za nami.
28-07-2015 08:18 ~ Małgorzata (Lub.)
Sw.Antoni,dziękuję za wiele wysłuchanych łask,proszę pokornie o dalsze potrzebne łaski. Proszę o zdrowie,roztropność,dar wiary dla moich dzieci, o siły dla siebie, i powstrzymanie moich chorób,o zdrowie dla bliskich,i wzajemna zgodę.Powierzam wszystkie trudne sprawy prosząc by szczęsliwie się rozwiązały. Bóg zapłać
28-07-2015 07:20 ~ a (Kraków)
św. Antoni ,aby mojemu dziecku ułożyła się droga studencka ,zawodowa osobista.Módl się za nami.O znalezienie sensu życia wybór właściwej drogi życiowej,o znalezienie odwzajemnionej szczęśliwej miłości,która potrafi góry przenosić.
27-07-2015 23:48 ~ Dorota (n.)
Św. Antoni proszę pomóż odzyskać Dawidowi wiarę, błogosław mu w pracy. Proszę spraw, aby kolega oddał nam pieniądze.
27-07-2015 19:01 ~ Ela (Warszawa)
Święty Antoni proszę Cię o pomoc aby na mojej drodze dobry Bóg postawił dobrego, mądrego mężczyznę, abym mogła założyć rodzinę,który mnie szczerze pokocha i zostanie moim mężem.
27-07-2015 18:58 ~ Elżbieta (Warszawa)
Święty Antoni proszę o wstawiennictwo i modlitwę za Annę i Łukasza, by stworzyli związek oparty na miłości, pełny zaufania i poszanowania.Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy dla Anny odwrócenie losu na lepsze, szczęście, zdrowie, mądrość, rozum od złego zachowaj Boże.Siostra Elżbieta
27-07-2015 18:57 ~ Córka (Warszawa)
Święty Antoni proszę Cię o zdrowie mojego taty aby był z nami jak najdłużej. Aby mógł być w pełni sprawny i mógł doczekać się ślubu obu córek.Córki
27-07-2015 18:57 ~ Siostra (Warszawa)
Święty Antoni proszę o zgodę i miłość w domu, pogodzenie z negatywnymi wspomnieniami z przeszłości dla sióstr Ani i Eli.
27-07-2015 18:56 ~ Przyjaciółka (Warszawa)
Święty Antoni proszę o uzdrowienie Adama - męża mojej przyjaciółki chorego na raka oraz o zdrowie dla jego syna Patryka.Przyjaciółka
27-07-2015 18:55 ~ Ela (Warszawa)
Święty Antoni proszę zabierz złe relacje w mojej pracy. Ela
27-07-2015 15:16 ~ Celina (Warszawa)
Proszę o szczęśliwą i szybką budowę naszego domu. Św. Antoni usuń wszystkie przeszkody i błogosław nam.
27-07-2015 15:12 ~ babcia (Warszawa)
Proszę o błogosławieństwo i zdrowie dla Aduni i jej rodzicom.
27-07-2015 15:10 ~ Celina (Warszawa)
Św. Antoni proszę o wstawiennictwo do Pana Jezusa o szczęśliwe rozwiązanie Eryka i Celiny trudności, problemów. Pomóż nam w naszych kłopotach. Błogosław nam i oddal od nas wszystkie niepowodzenia, złe życzenia.
27-07-2015 12:11 ~ Małgorzata (Lub.)
Sw.Antoni,dziękuję za wszelkie wysłuchane prośby,za Twe wstawiennictwo. Proszę pokornie o dalsze łaski,proszę o zdrowie,pokorę,roztropność,dar wiary dla moich dzieci, o siły i powstrzymanie moich chorób, o zdrowie dla rodzeństwa ich rodzin,dla bliskich mi osób,i wszystkich chorych. Sw.Antoni,proszę o zgodę w domu,rodzinie,oraz o pokój na całym świecie. Powierzam wszystkie trudne sprawy które noszę w sercu. Dziękuję za dobrodziejstwa jakie otrzymałam. Bóg zapłać
27-07-2015 11:54 ~ Gosia (Jaktorow)
Proszę Cie sw. Antonii o wstawiennictwo do Pana o uzdrowienie Syna z choroby ktora nagle w targneła do naszego zycia, o wlasciwe leczenie i dobrych lekarzy, by choroba sie nie rozwijala , o wyleczenie calkowite z niej, i o wlasciwe podjete decyzje. BADZ Z nami i nas nie opuszczaj.
27-07-2015 10:16 ~ JOANNA (K)
PROSZĘ O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE ,ZGODĘ I SCALENIE NASZEJ RODZINY,PROSZĘ O PRACĘ DLA MĘŻA . O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE DLA SYNA O ZNALEZIENIE ODWZAJEMNIONEJ MIŁOSCI ,WSPANIAŁEJ ,DOBREJ DZIEWCZYNY ,O WIARĘ W W LEPSZE JUTRO
27-07-2015 08:31 ~ Piotr (Iłża)
O zdanie egzaminów i dobrą obronę pracy doktorskiej koleżanki Katarzyny. O pomoc Ducha Świętego i zdrowie i spokój dla niej w domu.
26-07-2015 22:47 ~ irena (piekary)
Proszę Cię św.Antoniku o wsparcie...jesteś niezawodnym świętym ,szczególnie pomocnym w poszukiwaniach...Pozwól cieszyć się ...bym odnalazła rozwiązanie w nurtującej mnie sprawie.Niechaj bedę godna oświecenia Ducha Świętego...za Twoją przyczyną
26-07-2015 16:52 ~ Anna (Kielce)
Chciałabym mieć silne i sprawne nogi.
26-07-2015 12:49 ~ jJOLANTA (LUBLIN)
ŚWIĘTY ANTONI BŁAGAM CIĘ POMÓŻ ODNALEŚĆ MIŁOŚĆ W MAŁZEŃSTWIE MOJEJ CÓRKI
25-07-2015 21:03 ~ Damian (Stare Miasto koło Konina)
DamianProszę o modlitwę za mnie,abym się dostał do szkoły policealnej do medyka w koninie na kierunek technik mażaszysta bez rozmowy kwalifikacyjnej i bez zadanych problemów,abym chodził systematycznie do szkoły czyli codziennie bez opuszczania dni,abym był w parzę z dziewczyna którą będę masował ,abym tą dobra i wspaniała oraz cudowna dziewczyna którą będę masował by była moją dobrą i wspaniałą oraz cudowną żona z która będzie miał dzieci i stworze dobrą rodzinęBóg za płać.
25-07-2015 19:29 ~ wierna (l)
Św.Antoni prosze o trzezwość dla Adama
25-07-2015 16:50 ~ Maria (N)
Sw.Antoni bardzo Cie prosze dopomusz mojemu synowi w otrzymaniu pracy,serdeczne Bog zaplac
25-07-2015 10:45 ~ Kasia (okolice Gorzowa)
Proszę o modlitwę w intencji Przystanku Jezus, który potrwa do 2 sierpnia, byśmy byli użytecznymi narzędziami w rękach Boga...
25-07-2015 08:18 ~ Małgorzata (Lub.)
Św.Antoni,dziękuję za wszelkie wysłuchane prośby,proszę pokornie o dalsze. Proszę o łaskę zdrowia,pokory,roztropności,daru wiary i wszelkie potrzebne łaski dla moich synów i wnuczki. Proszę o siły dla siebie i powstrzymanie moich chorób, oraz swiatło Ducha Świętego. O łaskę zdrowia dla mojego rodzeństwa i ich rodzin,dla wszystkich bliskich mi osób,oraz chorych.Proszę o zgodę w domu,rodzinie, o pokój na świecie.Powierzam także wszystkie trudne sprawy,prosząc by szczęsliwie się rozwiązały. Serdeczny Bóg zapłać
24-07-2015 23:04 ~ Monika (Chicago)
Swiety Antoni, prosze Cie pomoz mi znalezc dobrego meza a mojemu bratu dobra zone.
24-07-2015 23:03 ~ Monika (Chicago)
Swiety Antoni, prosze Cie pomoz mi znalezc dobrego meza a mojemu bratu dobra zone.
24-07-2015 22:48 ~ Monika (Chicago)
Swiety Antoni prosze pomoz mi znalezc dobrego meza, a moje bratu dobra zone.
24-07-2015 22:47 ~ Monika (Chicago)
Swiety Antoni prosze pomoz mi znalezc dobrego meza, a moje bratu dobra zone.
24-07-2015 22:06 ~ mama (Polska)
Proszę o modlitwę w intencji syna,o zdrowie,o szczęśliwe wyjście z trudności,o pomyśle załatwienie spraw bankowych i mieszkaniowych.Święty Antoni módl się za synem.Bóg zapłać za modlitwę.
24-07-2015 14:45 ~ Monika (okolica)
Sw. Antoni dziekuje Ci za wszelkie łaski ktore splynely na mnie i moja rodzine. Dziekuje za ostatnie piec lat mojego zycia. Bardzo prosze Cie o pomoc w znalezieniu pracy.
24-07-2015 13:22 ~ A (KRAKÓW)
PROSZE O ZNALEZIENIE ODWZAJEMNIONEJ MIŁOSĆI DLA MOJEGO SYNA, O SZCZECIE UŚMIECH OPTYMIZM,ZAŁOŻENIE WSPANIAŁEJ RODZINY, POWODZENIE NA STUDIACH.O ZDANIE EGZAMINÓW.MÓDL SIE ZA NAMI.O STAŁĄ PRACĘ DLA MĘŻA
24-07-2015 05:55 ~ Andrzej (Gorzów)
Św.Antoni dziękuję Ci za każdy dzień,proszę o dalsze łaski dla mnie i mojej rodziny.
24-07-2015 05:35 ~ Basia (z)
Św.Antoni proszę o łaskę znalezienia godnej pracy oraz o dobrego męża.
23-07-2015 23:29 ~ Ania (Warszawa)
Święty Antoni proszę Cię o uzdrowienie relacji w naszej rodziny oraz rodziny Agnieszki i Marka. Proszę Cię też o dobrego męża dla mnie.
23-07-2015 21:08 ~ Lidia (POWIAT CIESZYŃSKI)
Proszę o zdrowie dla mojej rodziny oraz pracę dla moich dzieci proszę o zdrowie dla naszego proboszcza naszej parafii
23-07-2015 21:08 ~ Lidia (POWIAT CIESZYŃSKI)
Proszę o zdrowie dla mojej rodziny oraz pracę dla moich dzieci proszę o zdrowie dla naszego proboszcza naszej parafii
23-07-2015 21:06 ~ Lidia (POWIAT CIESZYŃSKI)
Proszę o zdrowie dla mojej rodziny oraz pracę dla moich dzieci proszę o zdrowie dla naszego proboszcza naszej parafii
Przejdź do strony: